Dzisiaj jest: Niedziela, 23 września 2018 Imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli

Cyber Oleśnica

OPIS PORADNI DOBRY START, KLIKNIJ

Ubranka dla dzieci - must-have

Czytelnia > Dział: 

Jesienny must-have dla maluszka | Dla dzieci jesień to czas odkrywania nowych kolorów i zapachów. Pamiętajmy jednak, że to również okazja do tego, by wzmocnić układ odpornościowy naszej pociechy. Dzięki spacerom maluszki uodparniają się, a ich organizmy skuteczniej bronią się przed wirusami. Dlatego nie bójcie się jesieni i wyciągnijcie z niej wszystko co najlepsze: kolory, radość i energię!

Na wszelki wypadek zadbaj jednak o to, by twoje maleństwo było odpowiednio ubrane. Oczywiście nie możemy również przegrzać naszej pociechy, bo to gotowy i łatwy przepis na jesienny katar, a tego przecież chcemy uniknąć! Najlepszym sposobem na zadbanie o zdrowie maluszka jest ubieranie go na tak zwaną „cebulkę”. W ten sposób łatwo zapewnimy dziecku komfort zakładając lub pozbywając się jednej z warstw, co zagwarantuje ochronę przed przegrzaniem lub zbytnim wychłodzeniem.

Pamiętajmy też, że szczególną uwagę powinniśmy zwrócić na to, by plecy maluszka były dokładnie zakryte i chronione przed jesiennym chłodem. Taki komfort i osłonę zapewnią rożnego rodzaju body, których szeroki asortyment proponuje nam marka Yo!.

Dzieci uwielbiają poznawać świat, odkrywając nowe zakamarki. Jesienią zbierają liście, skaczą przez kałuże a ich plecki są narażone na powiew chłodnego powietrza. Dlatego warto sprawić naszemu maluszkowi body, które mimo ruchu, zapewni mu ciepło i komfort nie przeszkadzając w zabawie.
 

Ważnym elementem ogrzewania są rączki naszej pociechy. Zadbajmy o to, by zbierając jesienne liście, jarzębinę czy kasztany- dziecko nie odczuwało dyskomfortu przemarzniętych i wysuszonych dłoni. Warto zadbać zatem o rękawiczki dla naszej pociechy.

A ta część jesiennej garderoby, z pomysłami marki Yo!, nie musi być nudna!
Oprócz tego, że zapewnisz swojemu dziecku ciepło i komfort jesiennych spacerów sprawisz, że samo będzie prosić o wesołe rękawiczki, wręcz stworzone do zabawy.

Więcej wzorów i nowości w ofercie YO! znajdziesz na fanpage’u marki YO!: https://www.facebook.com/Yoclubpl


Sklepy z ubrankami dla dzieci w Oleśnicy | Opinie ↓


Słowa kluczowe: 

↓ może to Cię też zainteresuje: 

KOMENTARZE / OPINIE

Czy wiecie gdzie można kupić ubranka dla dziecka firmy Yo? Chciałbym sprawdzić ich ofertę.
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba
Chłodne dni już niedługo sie zaczną i bedzie trzeba opkupić swojego brzdąca, bo zeszłoroczne ubranka już nie pasują. Trzeba wziąć żonę w obroty i jechać na zakupy do sklepu. Smile
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba
Małe dzieci szybko rosną to i co rok trzeba kupować albo jak ma się od kogo np od rodziny to nie trzeba płacić. Smile Moja siostra ma małą córeczkę ale ona bierze od jej starszej kuzynki ubranka ale też i kupuję czasem bo kuzynka wszystkiego nie ma. Smile
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba