Dzisiaj jest: Piątek, 20 lipca 2018 Imieniny: Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

Cyber Oleśnica

OPIS PORADNI DOBRY START, KLIKNIJ

Monitory interaktywne tablice Qomo

Czytelnia > Dział: 

Nowość: Interaktywny monitor Qomo Quest | Monitory interaktywne stają się coraz bardziej popularne w europejskich szkołach. Nic w tym dziwnego, ponieważ mają wiele atutów, do których należy bardzo długa żywotność, znakomita rozdzielczość obrazu, ogromna wygoda oraz niskie koszty eksploatacji.
Dodatkowo ich cena jest już bardzo zbliżona do zestawów złożonych z tablicy interaktywnej, projektora i głośników.

Znana na polskim rynku z niezawodnych tablic, wizualizerów i systemów do głosowania marka Qomo uzupełnia swoje portfolio produktowe o monitory interaktywne – Qomo Quest.  

Urządzenia są dostępne w czterech rozmiarach – 55”, 65” 70” i 84” i dwóch rozdzielczościach – Full HD z podświetleniem LED i 4K (model 84”). Ich podstawowe cechy to 6 punktów dotyku, hartowane szkło i bardzo szybka reakcja. Urządzenie jest solidne i również doskonale się prezentuje m.in. dzięki czarnej aluminiowej ramie. Znakomitej jakości obraz widoczny jest z każdego punktu sali nawet w jasnych pomieszczeniach, nie ma zjawiska cienia oraz ryzyka uszkodzenia wzroku, które może zaistnieć w przypadku patrzenia w obiektyw projektora. Dodatkowa czarna ramka wokół panelu umożliwia bardzo wygodną pracę z najnowszymi systemami Microsoft Windows 8.1, zaprojektowanymi do pracy na urządzeniach dotykowych.

Za wysoką jakość dźwięku odpowiadają wbudowane głośniki 2 x 15W. Monitor można podłączyć do dowolnego komputera, odtwarzacza DVD, BluRay lub do wizualizera. W zestawie jest cenione oprogramowanie Flow! Works w języku polskim.

Qomo Quest jest gotowy do pracy natychmiast po włączeniu, nie wymaga kalibracji i nie generuje szkodliwych odpadów takich jak rtęciowe lampy. Największym jego atutem jest jednak bardzo długa żywotność i brak kosztów eksploatacyjnych – a przez to oszczędność pieniędzy. Żywotność panelu wynosi 30.000 godzin. Rok szkolny trwa ok. 190 dni, więc jeśli monitor będzie używany 7 godzin dziennie, każdego dnia – to będzie to możliwe przez ponad 20 lat. Nie wymaga przy tym żadnej konserwacji, wymiany lamp i czyszczenia, jak ma to miejsce w przypadku zestawów z tradycyjną tablicą i projektorem. Wszystkie monitory Qomo serii Quest objęte są 3 letnią gwarancją z możliwością przedłużenia do 5 lat* dla sektora edukacyjnego.

Monitory interaktywne Quest Qomo są dostępne w sugerowanych cenach detalicznych:
55” – 7 999 zł, 65’’ – 12 499 zł,  70” – 19 999 zł i 84” (4K) w cenie 39 999 zł.

*(gwarancja na panel LCD wynosi 2 lata)

Bliższe informacje www.multimediawszkole.pl

 

Quest 55”

Quest 65”

Quest 70”

Quest 84”

rozdzielczość

Full HD (1920 x 1080)

4K (3840 x 2160)

matryca

i podświetlenie

wysokiej jakości matryca LCD z podświetleniem LED

odświeżanie

120Hz

120Hz

120Hz

120Hz

czas reakcji matrycy

6.5ms

8ms

4ms

5ms

technologia dotykowa

6 punktów dotyku o szybkiej reakcji dzięki technologii IR (podczerwień)

dostępne złącza

2 x VGA, 2 x HDMI, 2 x audio (minijack), Composite, Component, S-Video, 2 x USB (A oraz B)

wbudowane głośniki

2 x 15 W

zużycie energii

< 150W

< 250W

< 260W

< 500W

waga

47 kg

66 kg

71 kg

116 kg

Cena detaliczna

7 999 zł

12 499 zł

19 999 zł

39 999 zł


ViDiS SA (www.vidis.pl) jest wyspecjalizowanym dystrybutorem sprzętu prezentacyjnego, reprezentującym w Polsce następujące światowe marki: Aqualite (monitory pogodoodporne), AVer (wizualizery oraz systemy do wideokonferencji), ASK Proxima (projektory); Avtek (ekrany projekcyjne, monitory i tablice interaktywne, uchwyty do projektorów, piloty i akcesoria prezentacyjne), Aqualite (monitory pogodoodporne), Casio (projektory Laser&Led), CTOUCH (monitory interaktywne), EVOKO (system rezerwacji sal konferencyjnych), GBC (oprawa i laminacja dokumentów), JUST LAMPS (lampy do projektorów wszystkich marek), LUMENS (wizualizery i kamery PTZ), Kensington (akcesoria komputerowe), Neets (systemy sterowania salami konferencyjnymi)  NOBO (komunikacja wizualna: ekrany, tablice, wskaźniki), PANASONIC (projektory, monitory), PHILIPS (monitory 3D bez okularów, monitory do ścian video –bezszwowe; monitory dotykowe; kioski, totemy i stoły), PLUS Vision (elektroniczne tablice kopiujące), Quartet (produkty konferencyjne,) QOMO (monitory i tablice interaktywne, tablety bezprzewodowe, wizualizery, systemy do testów), Rexel (niszczarki, trymery, gilotyny, zszywacze, dziurkacze, produkty do organizacji dokumentów), RM Easiteach (oprogramowanie do monitorów i tablic interaktywnych), Safescan (liczarki monet i banknotów oraz testery, systemy ewidencji czasu pracy), SentrySafe (sejfy i kasety),  SMS (wysokiej jakości uchwyty i statywy do sprzętu prezentacyjnego, pogodoodporne obudowy do monitorów), Smart Metals (uchwyty i statywy do monitorów wielkoformatowych), SpinetiX (Digital Signage), VISION (systemy instalacyjne Techconnect), ViewSonic (projektory, monitory), VIVITEK (projektory).

Firma jest właścicielem portali www.multimediawszkole, www.multimediawprzedszkolu.pl i www.czasnabiuro.pl

ViDiS prowadzi także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny produktów AVer, ASK Proxima, Vivitek, Qomo, Lumens, ACCO, Avtek, Casio.

W latach 2006-2008 firma uzyskała 400% wzrost przychodów, a w 2009 roku zajęła 7 miejsce w regionie dolnośląskim i 67 w skali kraju, za co została uhonorowana w grudniu 2009 roku tytułem „Gazela Biznesu 2009” przyznawanym przez dziennik Puls Biznesu. W latach 2007 – 2009 firma osiągnęła wzrost przychodów rzędu 196%, zajmując w 2009r. 47 miejsce w województwie dolnośląskim i 462 w skali kraju i ponownie otrzymała tytuł „Gazela Biznesu 2010”.

ViDiS SA jest również laureatem następujących nagród i wyróżnień:

- Gepard Biznesu 2011, 2012 – nadana przez Magazyn Przedsiębiorców „Europejska Firma” i Klub Gepardów

- Skrzydła Biznesu 2011 (woj. dolnośląskie) – nadany przez Dziennik Gazeta Prawna

- Gazela Biznesu 2011, 2012 – nadany przez Dziennik Puls Biznesu

Dnia 11.10.2010 ViDiS SA zadebiutował na rynku NewConnect.
 

Inf. prasowa / INDALO Public Relations,

Monitory interaktywne tablice Qomo Quest | Opinie ↓


Słowa kluczowe: 

↓ może to Cię też zainteresuje: 

KOMENTARZE / OPINIE

Interesuje mnie taka tablica interaktywna Qomo Quest 65 cena znośna ale opinie też sobie cenię obiektywne ma ktoś i gdzie we Wrocławiu jest sklep z tablicami interaktywnymi?
w górę
Już ktoś oddał 1 głos
Google strajkuje? Smile daj do wyszukiwarki interaktywne tablice Qomo sklepy Wrocław i się dowiesz
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba