Dzisiaj jest: Czwartek, 23 maja 2019 Imieniny: Leoncjusza, Michała, Renaty

Cyber Oleśnica

OPIS PORADNI DOBRY START, KLIKNIJ

Lenovo YOGA Tab 2 w sieci sklepów Komputronik

Czytelnia > Dział: 

W sklepach Komputronik dostępny jest już nowy tablet firmy Lenovo. Yoga 2 dostępny jest w kilku różnych konfiguracjach. Do wyboru mamy modele z pamięcią 16 lub 32 GB, przekątną ekranu 8”, 10.1” oraz modułem LTE bądź WiFi. 

Kolejną generację tabletów Lenovo wyposażono w ekran IPS o rozdzielczości 1920 x 1200 pikseli, który równoważy głębię odwzorowania kolorów wykorzystując pracę czujników natężenia światła. Rozwiązanie wykorzystujące szeroki kąt widzenia do 178 stopni pozwala użytkownikom na korzystanie z tabletu nawet w szerszym gronie, bez utraty jakości obrazu. Całe urządzenie napędzane jest czterordzeniowym układem Intel Atom Z3745 o taktowaniu do 1,86 GHz oraz 2 GB pamięci RAM (LPDDR3). Jedną z nowości zastosowanych w Lenovo YOGA 2 są wysokiej klasy głośniki Dolby® Home Audio, zamontowane z przodu urządzenia. Tablet oferuje również aparat o rozdzielczości 8 Mpix z funkcją AutoFocus, szkłem tłumiącym refleksy oraz zaawansowanym czujnikiem BSI-2. Przednia kamerka posiada 1,6 Mpix.

Jedną z głównych zmian jest podstawka obracająca się o 180 stopni, dzięki której osiągnięto nowy tryb pracy pozwalający zawiesić urządzenie chociażby na ścianie. Zastosowana bateria litowo – jonowa o pojemności 9600 mAh pozwala na ciągłą pracę przez 18 godzin. Dodatkowo, Tablety Lenovo YOGA 2 posiadają platformę systemową Android 4.4 KitKat, technologię LTE w wybranych modelach, slot na karty pamięci o maksymalnej pojemności 64 GB, kompas cyfrowy, czujnik Halla, akcelerometr, GPS oraz wbudowany mikrofon.

Więcej szczegółów w salonach Komputronik w całej Polsce oraz na stronie www.komputronik.pl

***

Komputronik, dystrybutor sprzętu IT, jest notowany na warszawskiej giełdzie od 2007 roku. Spółka wchodzi w skład grupy kapitałowej Komputronik, do której należy również Komputronik Biznes sp. z o.o., Komputronik API sp. z o.o., Benchmark sp. z o.o., Idea Nord sp. z o.o., Movity sp. z o.o., a także czeska spółka K24 s.r.o. i niemiecka Komputronik GmbH.

Kontakt dla mediów:
Anna Patura, CORE PR
Tel. 22 402 96 10
tel. Kom. 507 134 938
Email: anna.patura@corepr.pl

Piotr Pocztarek, CORE PR
Tel. 22 402 96 10
tel. Kom. 501 375 881
Email: piotr.pocztarek@corepr.pl

 


Lenovo YOGA Tab 2 w sklepach Komputronik


Słowa kluczowe: 

↓ może to Cię też zainteresuje: 

KOMENTARZE / OPINIE