Dzisiaj jest: Niedziela, 26 maja 2019 Imieniny: Eweliny, Jana, Pawła

Cyber Oleśnica

OPIS PORADNI DOBRY START, KLIKNIJ

Sufity napinane dla franczyzobiorców

Czytelnia > Dział: 

montaz_2.jpgZałożenie własnej firmy wykończeniowej, która oferuje wiele różnych usług, wiąże się ze sporym ryzykiem. Aby je zminimalizować należy specjalizować się w wykonywaniu jednej. Poza tym warto rozpocząć współpracę franczyzową z producentem, coraz bardziej popularnych, sufitów napinanych. Dzięki niej otrzymamy wsparcie, techniczne i marketingowe, w uruchomieniu, jak i prowadzeniu salonu sprzedaży tego typu sufitów.

Ze względu na przewagi, nad podwieszanymi sufitami kartonowo-gipsowymi, w kwestii:
- sprawnego montażu
- wytrzymałości materiału
- designu

Rośnie liczba domów i mieszkań, w których zobaczyć możemy sufity napinane z folii PVC. Dlatego produkt ten budzi coraz większe zainteresowanie także wśród sprzedawców i wykonawców.

Do kogo skierowana jest franczyza?
realizacja01_1.jpg
Franczyza firmy Alteza przeznaczona jest dla osób i firm, które chciałyby montować i sprzedawać sufity napinane, w ilościach detalicznych. Placówka franczyzowa, w przeciwieństwie do 1-osobowych firm wykończeniowych, posiada szerszy zakres narzędzi reklamowych. Koncentracja na sprzedaży sufitów napinanych sprawi, że obroty, które powstają w jej wyniku, zrekompensują ograniczenie innych prac.

Należy się specjalizować
Ten model biznesowy nie będzie przynosił zadowalających rezultatów w przypadku firm, dla których sufity napinane, będą tylko jednym z wielu produktów, które oferują. Z tego powodu zanim podpiszemy umowę franczyzową, musimy przemyśleć czy nadal realizujemy wiele różnych usług wykończeniowych, czy koncentrujemy się na jednym produkcie, który będziemy sprzedawać profesjonalnie.

Niezbędna wiedza
Największą zaletą umowy franczyzowej jest otrzymywanie pomocy w organizacji firmy, przy jednoczesnym pozostawaniu jej właścicielem. Wspiera nas stabilna marka, która gwarantuje nie tylko poziom świadczonych usług. Oprócz tego realizujemy strategię marketingową, która od lat, prowadzona jest zarówno w krajowych, jak i zagranicznych salonach.
Inwestor nie musi sam zdobywać wiedzy jak wykonywać sufity napinane, ani jak budować markę. Dzięki franczyzie otrzymuje know how, które pozwoli, w możliwie najkrótszym czasie, osiągnąć zakładane wyniki.

Jakie korzyści z franczyzy?
Centrala firmy Alteza wspiera franczyzobiorcę, technicznie i marketingowo. Zarówno w kwestii uruchomienia, jak i prowadzenia salonu sprzedaży sufitów napinanych.

Inwestor otrzymuje:
- projekt i aranżację lokalu i ekspozycji
- pomoc w organizacji kampanii reklamowych, m.in. stronę internetową, adres w domenie firmowej, reklamę w lokalnych mediach, mailing, telefony
- reklamowy pakiet startowy tj. odzież firmową, katalogi, ramki do systemu ekspozycji
- wsparcie opiekuna, a także szkolenie techniczne i sprzedażowe
- bazę przeszkolonych firm montażowych z podległego terenu
- rabat na gotowe sufity, a także na profile i akcesoria.


placowka_3.jpgŁatwiej wygrać z konkurencją
Klienci wolą kupować produkty i usługi firm, które są rozpoznawalne. Dlatego, kiedy reprezentujemy znaną markę łatwiej ich namówić na to, aby to właśnie nam powierzyli wykonanie prac, w swoich domach i mieszkaniach. Prowadzenie oddziału znanej firmy pozwoli uzyskać przewagę, w danym regionie i wygrać z tamtejszą konkurencją.

Pomoc dla niedoświadczonych przedsiębiorców
System franczyzowy pozwala uchronić niedoświadczonego przedsiębiorcę przed stratą czasu i kapitału. Niestety osoba bez doświadczenia, mogłaby zainwestować je w działania, które są niewłaściwe lub nieistotne. Franczyzobiorca może liczyć na pomoc firmy nawet, gdy pojawią się poważne kłopoty i trudności. Jest to szczególnie istotne, gdy zaczynamy działalność. Wówczas nawet najmniejsze kłopoty mogą zniweczyć nasze wysiłki.

Ws. otwarcia oddziału franczyzowego firmy Alteza, należy skontaktować się z centralą w Łodzi http://alteza.pl/


NADAWCA: Alteza  | AUTOR ARTYKUŁU: Rafał Stachlewski

Sufity napinane | Opinie ↓


Słowa kluczowe: 

↓ może to Cię też zainteresuje: 

KOMENTARZE / OPINIE

cześć szukam kogoś z Oleśnicy kto wykonuje sufity podwieszane w dobrej cenie
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba
Witam szukam pomocy chciałbym się dowiedzieć jak zamontować sufit napinany , dobrze gdyby to było w formie poradnika krok po kroku z góry dziękuje.
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba