Dzisiaj jest: Wtorek, 23 kwietnia 2019 Imieniny: Ilony, Jerzego, Wojciecha

Cyber Oleśnica

OPIS PORADNI DOBRY START, KLIKNIJ

Reklama na ekranach LED

Czytelnia > Dział: 

Rewolucja w cyfrowym oudoorze | Nadchodzi rewolucyjna zmiana w polskim outdoorze. Już wkrótce do przeprowadzenia kampanii na kilkuset ekranach LED w całym kraju wystarczy… kilka kliknięć myszką. – Jesteśmy świadkami powstania nowego medium reklamowego – mówią inwestorzy, którzy wsparli projekt.

Na pomysł połączenia ekranów w spójną sieć wpadli właściciele agencji reklamowej MYLED. – Jesteśmy przekonani, że telebimy są przyszłościowym nośnikiem, ale rozproszone nie miały szans na użycie w dużych kampaniach. Dlatego stworzyliśmy integrującą je platformę internetową – wyjaśnia Grzegorz Śliwa, prezes MYLED i jeden z pomysłodawców systemu.


MYLED nie stawia nowych nośników, lecz konsoliduje już istniejące. – To jakościowa zmiana tego sektora rynku reklamy. Do chwili obecnej wykorzystywany był głównie przez lokalnych reklamodawców. Integracja w jednym systemie technologicznym umożliwi łatwą realizację kampanii ogólnopolskich. – mówi Marcin Woźniak, były członek zarządu ARBOinteractive Polska i Goldbach Audience, a obecnie prezes funduszu Knowledge Hub, który zainwestował w realizację projektu.


Internetowa platforma pozwala użytkownikom na samodzielne planowanie, realizację i modyfikację kampanii w czasie rzeczywistym. Dzięki MYLED można on-line wgrać własny spot, ustalić czas jego emisji, dobrać standard i lokalizację nośników oraz automatycznie wygenerować raport podsumowujący kampanię. – Od teraz wystarczy połączenie z siecią i kilka kliknięć, żeby przeprowadzić kampanię na nośnikach w całym kraju – mówi Grzegorz Śliwa.


Platforma MYLED pozwala uniknąć żmudnego rezerwowania nośników i konieczności indywidualnego kontaktu z właścicielami pojedynczych ekranów. – To oznacza pojawienie się nowego medium reklamowego w naszym kraju. Domy mediowe i agencje reklamowe dostają wreszcie narzędzie integrujące i standaryzujące rynek cyfrowego outdooru. System działa podobnie jak adserwery w internecie. Reklamy nie pojawiają się na witrynach internetowych tylko na nośnikach offline. Ekrany LED będą mogły wykorzystać swe przewagi nad statycznymi i kłopotliwymi w obsłudze billboardami – mówi Marcin Woźniak.


System oficjalnie został oddany do użytku na początku marca. Obecnie obejmuje już blisko połowę nośników w kraju, a wciąż przyłączane są kolejne. W przyszłości firma planuje również integrację indoorowych ekranów LED i tworzenie w oparciu o nie sieci reklamowych.
źródło:Agencja Informacyjna NEWSERIA
Aktualizacja: 08-02-2016


Reklama świetlna na ekranach LED
Reklama na TV LCD w Oleśnicy | Opinie ↓


Słowa kluczowe: 

↓ może to Cię też zainteresuje: 

KOMENTARZE / OPINIE

szukam firmy z oleśnicy która robi reklamę na ekranie LED reklamę świetlną i billboardy reklamowe statyczne zależy mi by było tanio i fachowo
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba
W Oleśnicy jest kilka agencji reklamowych więc może po prostu agencja reklamowa wykona taką reklamę świetlną. Reklama świetlna na samochodzie to też dobry pomysł mi projekt takiej reklamy zrobił znajomy co zajmuje się nie tylko reklamą ale też stronami internetowymi mogę dać kontakt do niego.Jestem zadowolony, cena dobra i w razie czego też za darmo poprawki wykona jak by się coś po drodze przypomniało jak to u mnie było, mam też reklame na ekranie lcd i już po 2 tygodniach wyświetlanie reklamy zarobiło na siebie 2 razy. skuteczna-reklama-olesnica@*******
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba
Witam. Wykonujemy strony internetowe oraz reklamę świetlną w Oleśnicy. Jeśli jesteś zainteresowany szczegółami to zapraszam do kontaktu strony-olesnica(małpa)wp.pl
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba
jaka reklama świetlna na samochodzie będzie najlepsza neony też dają dobre efekty i jaki koszt obejmuje razem z oklejeniem samochodu sam projekt i druk mniej wiecej jakie koszta ?
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba
Jak jaka? Jak mam reklamę świetlną w postaci szyldu i banner reklamowy i spisuje się bardzo dobrze, ilość klientów się zwiększyła a opłaty za reklamę są niskie ale to też zależy gdzie się taką reklamę zamieści bo jak w centrum miasta to ceny są już wyższe a na samochodzie to masz za darmo praktycznie
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba