Dzisiaj jest: Niedziela, 23 września 2018 Imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli
OPIS PORADNI DOBRY START, KLIKNIJ

Cyber Oleśnica +
↓ ↓ ↓

Profesjonalne internetowe lekcje niemieckiego Oleśnica

Miejscowość: 

Oleśnica
Profesjonalne internetowe lekcje niemieckiego dla dorosłych
Guten Tag przeczytaj moją krótką historię nauki niemieckiego przez Skype. Prawdopodobnie jesteś w jednej z tych czterech grup:
1. Uczysz się niemieckiego
2. Uczyłaś się niemieckiego
3. Nigdy nie uczyłaś się niemieckiego
4. A może jesteś w czwartej grupie o której nie wiem?

Być może powiesz, że to po prostu kolejny lektor języka niemieckiego. Myślałam tak jak Ty aż do momentu kiedy poprowadziłam pierwszą lekcję sama. Wcześniej uczyłam się niemieckiego przez Skype w Niemczech i wiedziałam, że to skuteczna metoda.

Spotykamy się 1 lub 2 razy w tygodniu. Moi uczniowie chcą pracować lub już pracują w Niemczech, wyjechać na studia, mają częste kontakty służbowe/rodzinne z Niemcami, chcą się przekwalifikować a niektórzy dla przyjemności/odświeżania języka. Jak widzisz każdy ma inne cele. Najmłodszy Marcin ma 26 a najstarsza Jadwiga 54 lat. Podczas zajęć uczniowie dużo mówią. Chce, żeby poradzili sobie w Niemczech lub w kontaktach z Niemcami.

Pierwsze lekcje nie są łatwe. Na początku staram się poznać moich uczniów a oni mnie. Po kilku lekcjach zaczynają nie bać się mówić. Zawsze się z tego bardzo cieszę. Najważniejsze, że widzę postępy moich uczniów, którzy są z różnych miejscowości, małych i dużych, z całej Polski. Dzięki zajęciom przez Skype spotykamy się razem i uczymy. Jeśli zainteresował Cię mój list to napisz do mnie. Otrzymasz ode mnie więcej szczegółów.
Jolanta

PS
Napisz do mnie teraz. Umów się na bezpłatne próbne zajęcia. Nie ważne czy pracujesz na zmiany, w weekendy, rano czy wieczorem. Umówimy się i ustalimy wspólnie termin pierwszego spotkania