Dzisiaj jest: Środa, 26 czerwca 2019 Imieniny: Jana, Pauliny, Rudolfiny

Cyber Oleśnica

OPIS PORADNI DOBRY START, KLIKNIJ

Mistrzostwa Świata w grze World of Tanks - EXPO XXI Warszawa

Czytelnia > Dział: 

expo_xxi_warszawa_logo.jpgPrawdziwe czołgi i wojenna rywalizacja o wysoką stawkę - Mistrzostwa Świata w grze World of Tanks już w weekend w EXPO XXI Warszawa!  |  W dniach 25-26 kwietnia br. do EXPO XXI Warszawa przyjadą najlepsi zawodnicy World of Tanks – jednej z najpopularniejszych gier komputerowych świata. To za sprawą imprezy Wargaming.net League Grand Finals 2015, podczas której 12 drużyn zmierzy się w pełnym emocji pojedynku o mistrzowski tytuł i atrakcyjne nagrody pieniężne.

World of Tanks to gra komputerowa z gatunku MMO (massively multiplayer online game), w którą za pomocą internetu może grać jednocześnie wiele osób, tworzących drużyny. Fabuła opiera się na bitwach pancernych, czyli pojedynkach z udziałem czołgów. Od 2010 roku gra bije rekordy popularności, zdobywając wiele prestiżowych nagród przyznawanych przez ekspertów i samych użytkowników. World of Tanks wpisano także do Księgi rekordów Guinessa w kategorii największej liczby graczy zalogowanych jednocześnie na jednym serwerze gry MMO. Jej producentem, wydawcą i jednocześnie organizatorem finałowego pojedynku jest Wargaming.net.

Tegoroczne finały Mistrzostw Świata World of Tanks - Wargaming.net League Grand Finals 2015, odbędą się w dniach 25-26 kwietnia w EXPO XXI Warszawa. Wybierając miejsce dla prestiżowego wydarzenia organizatorzy wzięli pod uwagę zarówno dużą przestrzeń i wygodne położenie obiektu, jak i nowoczesną infrastrukturę oraz szybkie łącza światłowodowe niezbędne do przeprowadzenia rozgrywek MMO, w które wyposażone jest EXPO XXI Warszawa. Partnerami imprezy, która w zeszłym roku przyciągnęła kilka tysięcy graczy i wielbicieli pancernych bitew z całego świata, są firmy Intel, Razer oraz Paysafecard.

 

Niezwykłe emocje dla gości i wysokie wygrane dla uczestników

Tegoroczny turniej Wargaming.net League Grand Finals 2015 odbędzie się w oparciu o nowe zasady, zapewniające jeszcze bardziej dynamiczną i widowiskową grę. W rywalizacji weźmie udział dwanaście najlepszych drużyn World of Tanks z całego świata. Po dwie reprezentujące region Azji i Pacyfiku (ELONG i ARETE), Rosję (Natus Vincere i HellRasiers), Europę (Virtus.PRO i Schoolbus), Stany Zjednoczone (RUlette i eLevate) i Chiny (Reforn i YaTo), a także dwie drużyny dodatkowo wybrane przez organizatorów, które otrzymały dzikie karty (Kazna Kru i Santa Claus and Six Deers). Pierwszego dnia zawodów drużyny będą walczyć w czterech grupach, dwie najlepsze w każdej grupie przejdą do fazy play-off. Stawka jest wysoka, bowiem na uczestników czekają rekordowe nagrody pieniężne o łącznej wartości ponad 1,1 mln zł.

 

Organizatorzy zadbali także o specjalne atrakcje dla gości wydarzenia. Scenografia imprezy zbudowana zostanie z wykorzystaniem prawdziwych czołgów, przygotowanych we współpracy z Muzeum Wojska Polskiego - maszyny T-34/85 oraz kanadyjskiej wersji Shermana M4A1. Biorąc udział w licznych konkursach, wielbiciele World of Tanks mają szansę wygrać unikatowe nagrody, przygotowane specjalnie na wydarzenie m.in. dodatki do gry i militarne gadżety. Każdy wielbiciel pancernych pojedynków będzie mógł także zmierzyć się z najlepszymi na jednym z kilkunastu stanowisk komputerowych, przygotowanych przez firmę Wargaming.net.

Wstęp na turniej Wargaming.net League Grand Finals 2015 jest bezpłatny.

Turniej będzie także transmitowany pod adresem: http://www.twitch.tv/wgleu.

Dodatkowe informacje dotyczące wydarzenia dostępne są na stronie: www.thegrandfinals.com.

 

O EXPO XXI Warszawa

EXPO XXI Warszawa to nowoczesne miejsce na mapie stolicy, przygotowane do profesjonalnej obsługi wszelkiego rodzaju wydarzeń specjalnych. Popularny i lubiany obiekt zlokalizowany przy ulicy Prądzyńskiego 12/14, gości w ciągu roku ponad 200 różnego rodzaju imprez, także cyklicznych, w tym wystawy, konferencje, eventy zamknięte, pokazy mody, seminaria, bankiety, targi, imprezy kulturalne i sportowe oraz koncerty. Rocznie EXPO XXI Warszawa odwiedza kilkaset tysięcy osób.

 

Główna część EXPO XXI została oddana do użytku we wrześniu 2001 roku, w 2009 roku obiekt został rozbudowany o Halę nr 4. Obecnie Centrum EXPO XXI oferuje gościom ponad 20 000 m² specjalistycznej powierzchni, w tym 13 500 m² powierzchni w czterech halach, 1 500 m² powierzchni w ramach dziesięciu sal konferencyjnych i pokojów do rozmów oraz 5000 m² terenu ekspozycji zewnętrznej w parkingiem na 1500 samochodów. Obiekt jest w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

 

EXPO XXI Warszawa to profesjonalny partner w biznesie oferujący najwyższej jakości przestrzeń eventową do indywidualnej aranżacji oraz szereg usług dodatkowych związanych z organizacją wydarzeń specjalnych, w tym m.in. montaż ekspozycji i scenografii, nagłośnienie, catering, reklamę i multimedia czy zakwaterowanie. Największym kapitałem EXPO XXI jest doświadczenie i sprawdzony zespół specjalistów. Aby sprostać rosnącemu zainteresowaniu zagranicznych klientów, w ostatnich miesiącach został on rozbudowany. A do życia powołano specjalny wydział specjalizujący się w obsłudze i pozyskiwaniu zagranicznych wydarzeń.

 

Wysoki standard i jakość usług EXPO XXI potwierdzają profesjonalne organizacje branżowe, których obiekt jest członkiem: UFI, ICCA, Polska Izba Przemysłu Targowego, Warszawska Organizacja Turystyczna, Stowarzyszenie Branży Eventowej oraz Związek Pracodawców Warszawy i Mazowsza. EXPO XXI Warszawa należy do Sapphire Group, właściciela spółek EXPO XXI, Blue Business Media, Sapphire Ventures.

Inf. prasowa / TBWA PR, tbwa-pr.pl
 

Mistrzostwa Świata w grze World of Tanks już w weekend w EXPO XXI Warszawa


Słowa kluczowe: 

↓ może to Cię też zainteresuje: 

KOMENTARZE / OPINIE

Gra z tego co widzę dookoła to nadal ma wielu entuzjastów w tym i ja lubię grę World of Tanks, ale niestety grze będę kibicował jedynie online - za daleko i nie ma z kim jechać nawet. Podoba mi się że finały gry World of Tanks odbywają w Polsce.
w górę
Już ktoś oddał 1 głos
to mistrzostwa świata w grze World of tanks co roku odbywają się w Polsce czy jak to jest ? pytam z ciekawości a nawet nigdy nie grałem w tą grę , gry online to nie dla mnie
w górę
Już ktoś oddał 1 głos