Dzisiaj jest: Niedziela, 16 czerwca 2019 Imieniny: Aliny, Anety, Benona
Znajdź w Oleśnicy

Pizzerie w Oleśnicy

Kliknij na mapę, aby zobaczyć więcej szczegółów danego obiektu

Uwaga! Nie wszystkie informacje zawarte na powyższej mapie mogą być aktualne

Pizzerie z Oleśnicy
Wyznacz trasę do wybranych miejsc dzięki interaktywnej mapieKOMENTARZE / OPINIE

Dla zorientowanych, która pizza ma najmniej kalorii czy w ogóle są u nas takie dietetycznie pizze jak tak to w jakiej pizzerii? Wink No chyba że nie ma takiej typowej to jaką pizzę wybrać żeby była smaczna a przy tym miała jak najmniej kalorii?
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba

To wszystkie pizzerie ktore są w Oleśnicy? Nie wiedziałem że jest aż tyle w tak małej mieścinie smiley Jadłem pizze w prawie każdej z tych pizerii i częst różnice są duże w dodatkach jak i w samym cieście. Nie będę tu reklamował w której pizzerii najbardziej mi smakuje pizza ale jest tu na mapie. Moja najlepsza pizza to prosciutto e rucola polecam.

w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba
"To wszystkie pizzerie ktore są w Oleśnicy?"
Na mapie pokazane są pizzerie, które zostały dodane przez właścicieli pizzerii (lub zleconą osobę) do map Google. Zatem jeśli jakaś pizzeria nie została dodana do map Google, to nie wyświetli się na tej mapie.

w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba

Dokładnie tak jest Smile Ale teraz prawie każda firma ma stronę internetową i jest też w mapach google. Konkurencja podpatruje konkurencje i na takiej zaszadzie to działa. Smile P.S. Ja za pizzą nie przepadam, może jem średnio raz na rok ale to niejako przy okazji we Wrocławiu. Wstyd się przyznać, że nie byłem nigdy w żadnej oleśnickiej pizzeri. Natomiast jadłem też domową pizzę własnej roboty. To była dopiero pizza! Smile

w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba