Dzisiaj jest: Sobota, 17 listopada 2018 Imieniny: Grzegorza, Salomei, Walerii

Gra "Hit The Loser"

Należy używając myszki trafić białą bilą w wyśmiewającą się
z Ciebie pomarańczową kulkę Najedź kursorem na białą bilę, kliknij w nią
przeciągnij i puść

Aby grać, wciśnij Play Game (dolna część ekranu z grą)

Pochwal się swoim wynikiem w komentarzach
Miłego grania życzy administracja CyberOlesnica.pl


Pokaż wszystkie gry


Wszystkich ocen: 0
KOMENTARZE / OPINIE

najlepsza gra w jaka ostatnio grałem z bilą w roli głównej oprócz bilarda cool ugrałem 644 punkty , jest może wersja na komórki tej gry ? Blum 3
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba
Dobra gra tylko na początku bo później już nie jest tak łatwo trafić to kulkę która robi zresztą dobijające miny :D. 452 punkty i koniec tabela wyników by się przydała w tej gierce
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba
Grałam 5 minut w tą grę i nie udało mi się dobrze wycelować i zero punktów, także pasuje może innym razem w to jeszcze spróbuję zagrać.
P.S. Dysan, masz jakąś specjalną technikę? cheeky
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba
Ja mam taką technikę, żeby nie doprowadzić do zatrzymania się tej białej piłeczki. Mam wrażenie że ta gra nie ma końca bo nabiłem 2045 punktów i grać można dalej. Ale mogę się mylić, może jest jakaś górna granica punktacji. 
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba
ja wręczo odwrotnie jak się dopiero zatrzyma no ale każdy ma swój patent na daną grę wink
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba

Darmowe gry flash - Gry komputerowe online. Kolekcja darmowych gier online, w które możesz zagrać bezpośrednio z portalu. Jeśli szukasz darmowych gier, to jest to miejsce dla Ciebie! Graj w gry i je oceniaj.
A jeśli nie ma Twojej ulubionej gry komputerowej, to zgłoś nam, a My postaramy się taką grę zamieścić właśnie w tym miejscu. Wszystkiego typu gry, zaczynając od gier przygodowych, wyścigowych, gier sportowych, a kończąc na grach strategicznych, logicznych, symulacyjnych, grach FPS, FPP, MMOG, MMORPG.

Wszystkie gry zamieszczone na portalu są darmowe i chronione są prawami autorskimi oraz są własnością ich twórców. Hostowanie gier z portalu CyberOlesnica.pl bez zgody właściciela portalu zabronione!