Dzisiaj jest: Niedziela, 23 września 2018 Imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli
OPIS PORADNI DOBRY START, KLIKNIJ

Cyber Oleśnica +
↓ ↓ ↓

Kurs rysunku/malarstwa

Miejscowość: 

Oleśnica
Witam!
Zapraszam na kurs rysunku/malarstwa przygotowujący do egzaminów na Wydział Architektury, ASP i do szkół średnich o profilu architektonicznym i plastycznym. Prowadzę również zajęcia dla hobbystów.
Rysunek to moja pasja i dzięki doświadczeniu, wiedzy zdobytej podczas studiów (Architektura, Architektura krajobrazu) i sprawdzonej metodzie nauczania moi uczniowie od 6 lat rokrocznie uzyskują świetne wyniki na egzaminach:) Każda osoba ma inne zainteresowania i predyspozycje artystyczne dlatego stawiam na indywidualny program nauczania, który pozwala na szybki rozwój i doskonalenie posiadanych umiejętności.

Perspektywa powietrzna, walor, światłocień, rozpiętość tonalna, odbicie w wodzie, odbicie lustrzane, przenikanie, wykreślanie cienia, aksonometria… Brzmi groźnie? Mój program nauczania pozwala na stopniowe opanowanie wymienionych zagadnień.

W programie kursu m.in.:
- studium martwej natury
- studium drzew
- wnętrza
- studium samochodów
- zadania sprawdzające kreatywność
- studium postaci
- rysunek z wyobraźni na siatkach perspektywicznych
- kompozycje z brył
- aksonometria
- rysunek w plenerze
- zapoznanie się z różnymi technikami kryjącymi (ołówek, kredki, flamastry, cienkopis, tusz)
- symulacje egzaminów wstępnych GRATIS

Cena obejmuje również MATERIAŁY POMOCNICZE, które ułatwiają wykonanie pracy domowej i stanowią podsumowanie zdobytej na zajęciach wiedzy.

DARMOWE GODZINY otrzymasz, jeśli:
- skorzystasz z pierwszej darmowej lekcji ( pokaże przykładowe prace egzaminacyjne, nauczę Ciebie metody odmierzania proporcji i zmierzymy się z martwą naturą:))
- zakupisz jeden z dwóch karnetów (nawet 40 darmowych godzin rocznie!)
- wykażesz chęć udziału w symulacjach egzaminów
Koszt:
60 zł/ 3h lub 80zł/ 4h (za pojedyncze zajęcia)
280 zł/ 16h (za 4 zajęcia – płacąc z góry za miesiąc przed jego rozpoczęciem zyskujesz 2h za darmo i oszczędzasz 40 zł!)
800 zł/ 48h (za 12 zajęć – płacąc z góry za 3 miesiące przed ich rozpoczęciem zyskujesz 8h za darmo i oszczędzasz 160 zł!)

Zajęcia odbywają się w centrum Wrocławia na ul. Kaszubskiej.
Zapraszam serdecznie!

Zdjęcie: