Dzisiaj jest: Poniedziałek, 18 czerwca 2018 Imieniny: Elżbiety, Marka, Pauli
OPIS PORADNI DOBRY START, KLIKNIJ

Cyber Oleśnica +
↓ ↓ ↓

Komplet do budowy plotera laserowego

Miejscowość: 

Oborniki
Komplet części aluminiowych do zamontowania luster i głowicy laserowej do lasera gazowego na CO2. Komplet składa się z 2-ch regulowanych wsporników luster i glowicy laserowej.
Większy wspornik lustra przeznaczony do mocowania lustra nieruchomego bezpośrednio przy tubie laserowej. Mniejszy wspornik jest przeznaczony do mocowania lustra ruchomego na osi ?X?.

Glowica laserowa przeznaczona do mocowania na karetce osi ?Y?, i rowniez ma gniazdo do mocowania 3-go lustra odbijajacego promien pionowo w dół.
Wsporniki luster przeznaczone do mocowania luster o średnicy 20mm i grubości 3 mm. Wspórniki skladają się z kilku części i wykonane w taki sposób że mają możliwość regulacji przemieszczania się luster w zakresie 10mm po osiach ?X? i ?Y?. Ale również mają możliwość regulacji konta ustawiania się lustra o +/- 3 stopnia we wszystkich 3 płaszczyznach.

Jest możliwość wykonania wspórników przeznaczonych do mocowania luster o wymiarach ? srednica ? 25mm, grubość ? 3mm.
Glowica laserowa składa się z kilku części i przeznaczona do zamocowania na otwór o średnicy ? 21mm.
W górnej części głowica ma gniazdo do zamocowania trzeciego lustra o średnicy 20mm i grubości 3mm.

Dolna część glowicy ma wewnątrz gniazdo do zamocowania soczewki o średnicy 12mm i ogniśkowej 50,8mm. Glowica przeznaczona do podawania do strefy wypalania powietrza spreżonego. Dlatego ma w bocznej części króciec do zamocowania wężyka o srednicy wewnętrznej 5mm i zewnętrznej 7-8mm. Otwór wyjściowy promienia laserowego ma średnice 1,8 mm.

UWAGA!!! Komplet sprzedawany bez luster i bez soczewki.
A tutaj mozna obejrzeć wideo nagrane z pracy plotera laserowego z tym zespołem części:

Zdjęcie: