Dzisiaj jest: Środa, 26 czerwca 2019 Imieniny: Jana, Pauliny, Rudolfiny

Cyber Oleśnica

OPIS PORADNI DOBRY START, KLIKNIJ

Kompaktowy system kina domowego od Maxell

Czytelnia > Dział: 

Firma Maxell zapowiedziała wprowadzenie na polski rynek kompaktowego systemu kina domowego. Model MXSP-SB3000 składa się z trzech głośników i charakteryzuje się mocą wyjściową na poziomie 160W RMS.

W drewnianej obudowie znalazło się miejsce na trzy głośniki: subwoofer o mocy 100W oraz dwa głośniki frontowe o mocy 30W każdy. Pasmo przenoszenia zawiera się pomiędzy 40Hz a 20kHz, a odtwarzany dźwięk charakteryzuje się czystym i głębokim brzmieniem. Soundbar wspiera również technologię SRS WOW 3D Audio.

Z przodu urządzenia znajduje się wyświetlacz LED, port USB oraz panel sterujący. Za jego pomocą można m.in. zmienić poziom głośności, wyciszyć dźwięk, a także włączyć Bluetooth. Maxell MXSP-SB3000 sprawdzi się zarówno podczas oglądania filmów, grania na konsoli, jak i słuchania muzyki.

Z tyłu znajduje się złącze 3.5mm, dwa złącza RCA oraz trzy wejścia HDMI, do których można podłączyć np. odtwarzacz Blu-ray czy konsolę do gier. Producent umieścił tam również jedno wyjście HDMI oraz złącze optyczne. Urządzenia mobilne, jak smartfon czy tablet możemy podłączyć również za pomocą wbudowanego modułu Bluetooth.

W komplecie z panelem znajduje się również pilot, który umożliwi zdalną kontrolę nad zestawem. Za jego pomocą możliwa jest m.in. zmiana poziomu głośności, całkowite wyciszenie dźwięku, wybór źródła sygnału czy przełączenie urządzenia w tryb czuwania.

Soundbar objęty jest 24-miesięczną gwarancją producenta.

Sugerowana cena: 799 zł.

Specyfikacja:

- Liczba kanałów: 2+1
- Subwoofer: 1x100W (Impedancja 12om)
- Głośniki frontowe: 2x30W (Impedancja 6om)
- Pasmo przenoszenia: 40Hz – 20kHz
- Technologia: SRS WOW HD 3D Audio
- Złącza analogowe: RCA, jack 3.5mm
- Złącza cyfrowe: 4xHDMI, 1xOptyczne, 1xCoaxial
- Łączność bezprzewodowa: Bluetooth 4.0
- Kompatybilność: telewizory, odtwarzacze MP3/DVD/Blu-ray, konsole do gier, smartfony/tablety
- Rozmiar obudowy: 82 x 939 x 390mm

Waga: 8kg
--
Inf. prasowa

Kompaktowy system kina domowego
Maxell, Model MXSP-SB3000 | Opinie ↓


Słowa kluczowe: 

↓ może to Cię też zainteresuje: 

KOMENTARZE / OPINIE

Czy kino domowe Maxell, mxsp sb3000 wart jest swojej ceny? Opinie są rozmaite ja chciałbym się dowiedzieć czy w tym przedziale cenowym kupię coś lepszego może być z firmy Sony? Przeglądałem forum muzyczne ze sprzętem kina domowego ale tam nie dostałem jednoznacznej odpowiedzi i pytam już w którymś to miejscu jestem z Wrocławia i gdzie we Wrocławiu da się sprawdzić ten model kina domowego jak działa ? pzdr
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba