Dzisiaj jest: Piątek, 20 lipca 2018 Imieniny: Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

Cyber Oleśnica

OPIS PORADNI DOBRY START, KLIKNIJ

Kawiarnia Aspretto by Sodexo, Gdańsk

Czytelnia > Dział: 

thumb_kabaret-hrabi.jpgOtwarcie pierwszej kawiarni Aspretto by Sodexo w Polsce | Z początkiem października, w budynku Intel Technology Poland w Gdańsku, otwarto pierwszą w Polsce kawiarnię Aspretto by Sodexo. Nowy koncept stanowi dopełnienie bogatej oferty żywieniowej, mającej zaspokoić gusta ponad 1500 pracowników. Obecnie Sodexo Polska On-⁠site Services, lider w dziedzinie kompleksowych rozwiązań z zakresu usług dla nieruchomości, prowadzi w budynku 5 lokali, kompleksowo obsługując firmę pod kątem gastronomicznym.

W budynku Intel Technology Poland do tej pory funkcjonowały cztery restauracje prowadzone przez Sodexo Polska On-⁠site Services: BE… by Sodexo, Moment’To by Sodexo oraz Chilli Bistro by Sodexo oferujące wszystkie rodzaje kuchni, czyli zarówno dania dla tradycjonalistów, jak i zwolenników diety light, wegetariańskiej czy bez glutenu, a także Storia Di by Sodexo -⁠ restauracja serwująca typowo włoskie potrawy m.in. bruschetty, focaccie, pizze z pieca, pasty czy kremowe desery. Propozycje lokali uzupełniają dania na życzenie, przygotowywane przez kucharzy w systemie live-⁠cooking.

Nowo otwarta kawiarnia Aspretto by Sodexo jest miejscem, w którym pracownicy mogą się zrelaksować, wypić filiżankę kawy przygotowaną ze specjalnie wyselekcjonowanych ziaren, zjeść deser lub zdrową przekąskę, umówić się na spotkanie czy w skupieniu popracować na laptopie.

,,Sodexo Polska On-⁠site Services jest jedną z niewielu firm na polskim rynku świadczących tak zróżnicowane i bogate usługi gastronomiczne. Nasze doświadczenie pozwala na przygotowanie oferty żywieniowej odpowiadającej nie tylko potrzebom i oczekiwaniom firm, ale przede wszystkim indywidualnym preferencjom ich pracowników. Niezależnie od tego, czy poszukują oni różnorodnego i ciągle zmieniającego się menu, chcą odkrywać nowe smaki, czy też zależy im na miejscu, w którym można wypić dobrą kawę i zjeść kawałek ciasta.” – powiedziała Katarzyna Skipor, Head of Food Platform dla regionu Europy Środkowo-⁠Wschodniej Sodexo On-⁠site Services.

W ofercie kawiarni Aspretto by Sodexo znalazła się bogata linia herbat, koktajli owocowych oraz napojów przygotowywanych na bazie klasycznego espresso, dostępnych zarówno na ciepło, jak i na zimno. Warto podkreślić, że kawy wykorzystywane w kawiarni Sodexo pochodzą od sprawdzonych producentów i są opatrzone znakiem Fair Trade Certified™. Miłośnicy deserów mogą w wybierać spośród kilkudziesięciu pozycji m.in. ciast, ciasteczek, pączków, muffinów oraz croissantów. Klienci znajdą także produkty Simply To Go, czyli wrapy, lekkie kanapki, jogurty z dodatkami czy owocowo-⁠warzywne sałatki, podawane do spożycia na miejscu lub na wynos.

Sodexo Polska On-⁠site Services zarządza blisko 80. restauracjami oraz prowadzi techniczną obsługę nieruchomości w ponad 400 obiektach w całej Polsce.


Nadawca / autor artykułu -Natalia Szymczak

Kawiarnia Aspretto Gdańsk | Opinie ↓


Słowa kluczowe: 

↓ może to Cię też zainteresuje: 

KOMENTARZE / OPINIE

A gdzie ta kawiarnie Aspretto się znajduje w Gdańsku jest gdzieś podany adres lub jakiś kontakt do Aspretto?
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba
Na początku artykułu jest napisane że w budynku Intel Technology Poland w Gdańsku, otwarto pierwszą w Polsce kawiarnię Aspretto by Sodexo. Dokładnego adresu nie znam, nie wiem jaka ulica ale dane kontaktowe możesz odszukać w google.
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba