Dzisiaj jest: Wtorek, 11 grudnia 2018 Imieniny: Biny, Damazego, Waldemara

Cyber Oleśnica

OPIS PORADNI DOBRY START, KLIKNIJ

Karta paliwowa euroShell

Czytelnia > Dział: 

thumb_foto_1_euroshell_optymaliz.jpgOptymalizacja biznesu transportowego  |  Właściciele firm z branży transportowej stale dążą do optymalizacji funkcjonowania swoich przedsiębiorstw. Trudno jednak być specjalistą we wszystkich obszarach działania firmy, jednocześnie skupiając się na właściwej misji spółki. Aby jak najefektywniej realizować strategię firmy, warto znaleźć profesjonalnych partnerów i przekazać im część zadań do wykonania. Jedną z takich możliwości w branży transportowej jest korzystanie z usług oferowanych przez wielozadaniowe karty paliwowe. Przykładem jest karta euroShell.

Właściciele flot samochodowych coraz częściej zlecają wykonywanie konkretnych usług podmiotom zewnętrznym. Firma przekazuje część obowiązków specjalistom w danej dziedzinie, a korzyścią takiego działania jest przede wszystkim możliwość skupienia się na ważnych zadaniach z perspektywy firmy transportowej. Pozwala to na zwiększenie konkurencyjności przedsiębiorstwa na rynku, a także optymalizację kosztów prowadzenia działalności. Dzięki współpracy z partnerem zewnętrznym firma zyskuje dostęp do nowoczesnych narzędzi i specjalistycznej wiedzy. Z kolei firmy partnerskie, ze względu na efekt skali, inwestują w najnowocześniejsze technologie i stale szkolą personel, by zapewnić jak najwyższą jakość usług. To wszystko wpływa również na uproszczenie struktur organizacyjnych firmy i uwolnienie kadry menedżerskiej, która może skupić się na rozwijaniu przedsiębiorstwa.

Tego rodzaju usługi świadczone w branży transportowej mają wiele wymiarów. Jednym z nich jest możliwość zarządzania gospodarką paliwową i płatnościami za serwisy drogowe. Doskonałym tego przykładem są jest karty flotowe euroShell. Dzięki zintegrowanej ofercie kart firma uzyskuje kontrolę, bezpieczeńswo, oszczędności oraz wygodę w zarządzaniu flotą pojazdów.


Prosta administracja z euroShell
Prowadzenie przedsiębiorstwa wymaga zintegrowanych narzędzi, które pozwolą odpowiednio fakturować i rozliczać wszystkie wydatki. W przypadku dużej ilości faktur, nietrudno o pomyłkę w kalkulacjach. Z kartą euroShell, procesy administracyjne we flotach są znacznie prostsze, ponieważ informacje o wszystkich dokonanych transakcjach firma otrzymuje na fakturach zbiorczych. Ponadto, istnieje możliwość wyboru elektronicznej formy otrzymywania faktur, co ułatwia sposób ich rozliczania.

Kluczową zaletą karty euroShell dla naszej floty jest możliwość bezgotówkowego i bezpiecznego regulowania rachunków za paliwo i drogi płatne. Dzięki zbiorczemu zestawieniu wszystkich bezgotówkowych płatności za paliwo czy serwisy drogowe, możliwa jest szybka i przejrzysta analiza kosztów poniesionych przez flotę w danym miesiącu - to wygodne i ekonomiczne rozwiązanie, które pozwala na bieżącą kontrolę wydatków powiedziała Ewa Galanty, Marketing Manager euroShell Card na Polskę, Ukrainę oraz kraje nadbałtyckie.


Bezpieczeństwo transakcji
Wysoki poziom bezpieczeństwa przeprowadzanych opłat jest kolejnym powodem, dzięki któremu klienci darzą zaufaniem kartę euroShell. W ramach struktury euroShell, o bezpieczeństwo zakupów dbają specjalne zespoły, przeciwdziałające możliwym nadużyciom finansowym. Ponadto, każdy z klientów posiada indywidualny numer PIN, a także możliwość kontroli użycia karty. Manager floty może określić w aplikacji online produkty i usługi, za które kierowcy będą mogli płacić kartą paliwową.

Karta nie tylko paliwowa
W ramach karty euroShell można dokonywać także płatności za viaTOLL oraz autostrady A1 i A2. Ponadto, bezpośrednio kartą euroShell lub za pomocą urządzenia pokładowego, firmy mogą rozliczać opłaty i podatki za drogi i autostrady w całej Europie, a także uregulować opłaty za przeprawy promowe i przejazdy przez tunele i mosty. W ramach oferty, firmy mogą korzystać z usług pomocy drogowej, które obejmują m.in. naprawy mechaniczne i holowanie. Całość dopełniają aplikacje, do zarządzania kartami paliwowymi Shell Card Online oraz aplikacja Motorist, która pozwala na błyskawiczną lokalizację najbliższej stacji Shell.

Powierzenie zarządzania gospodarką paliwową i serwisami drogowymi profesjonalistom euroShell, pozwala na efektywne wykorzystanie czasu pracy i optymalizację kosztów prowadzenia działalności w branży transportowej.

www.shell.pl


Inf. prasowa

Zalety karty paliwowej euroShell - Opinie ↓


Słowa kluczowe: 

↓ może to Cię też zainteresuje: 

KOMENTARZE / OPINIE

Szukam opinii na temat karty paliwowej Euroshell ale w internecie za wiele tego nie ma a jak już jest to nic konkretnego , jakie macie opinie o karcie Euroshell warto czy nie warto ? Jakie produkty i też usługi można kupić za pomocą karty Euroshell ? No i też podstawowe pytanie W jak można zablokować kartę Euroshell w razie jak by mi ktoś ukradł w razie kradzieży albo bym po prostu kartę zgubił ? Jeżdzę dużo busem po Polsce i pomyślałem sobie że taka karta paliwowa to nie głupi pomysł .No chyba że polecacie innej firmy kartę paliwową to też proszę o opinie i uzasadnić dlaczego akurat ta karta jest lepsza a ta gorsza dziękuję z góry za pomoc .
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba
też bym chciała poznać obiektywne opinie o karcie euroshell ale albo ktoś wychwala albo neguje a mi tylko chodzi o plusy i minusy tej karty paliwowej Smile
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba
dołączam się do pytania i także czekam na rzetelne opinie o euroshell , i jak też wygląda sytuacja na stacjach paliw za granicą ?
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba
Miejsca gdzie akceptowane są karty euroShell Card (Europa)

http://www.shell.pl/products-services/on-the-road/shell-fuel-card-for-businesses-tpkg/network-and-fuels/shell-network/card-acceptance-europe.html

Na tej stronie jest pełen wykaz stacji Shell oraz partnerskich akceptujących karty euroShell Card
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba

Witam. Chwalę sobie euroshell według mnie jest to najlepsza karta paliwowa w Polsce a używałem wcześnie także innych. Jako że mam pracę kierowcy to przebywam także za granicą i także nie ma żadnych problemów z euroshell za granicą z czystym sumieniem mogę polecić. Ale jak ktoś nie jest rozeznany za bardzo w temacie kart to zalecam na początku poczytać o różnych kartach paliwowych, zobaczyć jakie mają zalety i wady a dopiero później wybrać. Ja zmieniłem na kartę euroshell bo mi najbardziej odpowiada.

w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba
A jakie są dobre alternatywy dla karty paliwowej euroShell opinie też mnie ciekawią i czy też trzeba składać wniosek jak w przypadku euroShell i jakie stacje paliw obsługuje ?
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba
Jaka jest najlepsza karta paliwowa w Polsce i jakie macie opinie euroShell? Szukam tego typu karty dla małej firmy
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba