Dzisiaj jest: Niedziela, 26 maja 2019 Imieniny: Eweliny, Jana, Pawła

Cyber Oleśnica

OPIS PORADNI DOBRY START, KLIKNIJ

EVOLVEO CarCam F140. Kiedy przyda się kamera samochodowa?

Czytelnia > Dział: 

Rosnąca jak grzyby po deszczu liczba firm wyspecjalizowanych w uzyskiwaniu odszkodowań dla osób poszkodowanych w wypadkach, zachęca nieuczciwych uczestników ruchu drogowego do wykorzystania sytuacji i doprowadzenia do kolizji w celu uzyskania z tego tytułu korzyści finansowej.

To tylko jeden z powodów, dla których kierowcy montują w swoich samochodach kamery rejestrujące przebieg zdarzenia, pomocne przy dochodzeniu swoich praw w tego typu sytuacjach.

Kamera samochodowa, coraz częściej używana przez polskich kierowców, rejestruje wydarzenia drogowe w zasięgu jej obiektywu

CarCam F140 to nowość od EVOLVEO - producenta znanego dotąd kierowcom głównie z latarki samochodowej CarLight. CarCam F140 wykorzystywana jako kamera bezpieczeństwa, w sytuacji kolizji może dostarczyć materiał dowodowy w rozdzielczości Full HD i szerokim kącie ujęcia 140°. Funkcja aparatu fotograficznego ułatwia przygotowanie dokumentacji zdjęciowej np. na potrzeby ubezpieczalni.

Niesprzyjające warunki atmosferyczne takie jak bardzo wysoka lub niska temperatura, nie pozostają obojętne dla działania sprzętów elektronicznych. Wybierając kamerę samochodową warto zwrócić uwagę na parametry określające w jakich warunkach dana kamera będzie pełniła swoją funkcję. CarCam F140 została przystosowana do pracy w szerokim zakresie temperatur, bez zarzutu działa w warunkach 0 - 40° C. Mankamentem niektórych kamer dostępnych na rynku jest przerwanie zapisu po zapełnieniu karty pamięci, przez co najistotniejszy moment zdarzenia może pozostać nieutrwalony. CarCam F140 po zapisaniu całej, maksymalnie 64 GB karty pamięci, rozpocznie nagrywanie na najstarszym materiale video.

Oprócz materiałów dowodowych kamery samochodowe rejestrują wiele zdarzeń, które po umieszczeniu filmu w internecie, cieszą się dużą popularnością. Kamery są świadkami sytuacji zabawnych, czasem wzruszających, jednak najczęściej rejestrują i piętnują nieodpowiedzialność kierowców. To właśnie w sieci można znaleźć najwięcej argumentów przemawiających za wyposażeniem swojego samochodu w kamerę samochodową.
O modelu CarCam F140 można dowiedzieć się więcej na stronie producenta: http://www.evolveo.eu/pl/produkty


Firma: EVOLVEO

Kamera samochodowa EVOLVEO CarCam F140 forum | Opinie ↓


Słowa kluczowe: 

↓ może to Cię też zainteresuje: 

KOMENTARZE / OPINIE

jaka kamera do samochodu najlepsza do cofania i na przód? przeszukałem forum ale były tylko dwie opinie ale generalnie to nic się nie dowiedziałem jaką tania kamerę samochodowa polecicie dobrej jakości o dobrych parametrach?
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba
kamera samochodowa najlepsza do cofania opinie forum wpisz to powyższe do wyszukiwarki i przebieraj w opiniach a i test kamer do samochodu też będzie ,Dawid z Wrocławia
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba
Jakie macie opinie o Evolveo CarCam F140 ? w ogóle to gdzie mogę znaleźć recenzję tej kamery CarCam F140 ?
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba
Google: Evolveo CarCam F140 opinie - Google: Evolveo CarCam F140 recenzja. Ja bym tak próbował szukać Smile Niestety nie mam kamery z tej firmy także opinie ci nie udzielę. NAtomiast mam kamerę która ma podobne parametry i chwalę ją sobie. teraz na rynku elektroniki jest tak duży wybór że najlepiej ograniczyć się do jednej firmy a jedynie poszukać kamery samochodowej w jakimś tam przedziale cenowym jaki nas interesuje.
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba
Dokładnie ja bym tak samo poszukał a wystarczy wyszukać wpisując nazwę produktu plus opinie lub recenzja opis i.t.p i mamy to czego szukaliśmy Blum 3 Znajomy ma StrongPhone Q4 firmy Evolveo telefon nawet dobry i wodoszczelny ,nawet robiliśmy test StrongPhone Q4 w wiadrze z wodą i telefon przeżył devil
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba
Dziękówa znalazłem opinie jak i recenzję kamery CarCam F140 yes.
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba
Cześć jaką kamerę samochodową polecacie żeby też nagrywała w nocy i miała dobrą jakość obrazu ,cena jaka mnie interesuje za kamerkę do samochodu to maksymalnie mogę dać do 300 zł

Dodatkowo chcę kupić też kamerę do samochodu z czujnikiem ruchu ,kamera byłaby zostawiana w samochodzie i miałaby się włączać jak ktoś jest w pobliżu samochodu i obraz wysyłany przez internet .Chcę taką kamerę bo mieszkam na osiedlu gdzie od czasu do czasu kradną samochody albo niszczą a garażu nie mam niestety a taka kamera i nagranie z tej kamery byłoby dobrym dowodem , niestety nasz parking nie jest monitorowany wiec samemu trzeba zadbać o to, cena za kamerę z czujnikiem ruchu do 400 zł , co polecacie ?
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba
Za bardzo ci nie pomogę bo sam nie mam kamery samochodowej ale poszukaj ranking kamery rejestratory samochodowe i tam są opinie negatywne jak i opinie pozytywne dla każdego modelu kamery samochodowej. Taki ranking dobra sprawa bo spośród kilku albo kilkunastu modeli kamer samochodowych możesz się dowiedzieć jaka kamera ma jakie dane techniczne jak i ceny i coś może znajdziesz dla siebie. Ja jak szukałem CB radia to znalazłem stronę na której był ranking i dzięki temu radio kupiłem i jestem zadowolony mimo że też były negatywne opinie ale jak wiadomo zawsze się znajdzie taka osoba której coś nie będzie odpowiadać i da negatywną opinię. Na forum nie radzę szukać bo często są tam reklamy i można też trafić na nie rzetelne opinie. Ranking kamer samochodowych załatwi sprawę.

Pozdro! Tomek 2015
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba
No może być i ranking tylko gdzie taki ranking znajdę dla kamer do samochodu jak i kamer z czujnikiem ruchu?? Będę wdzięczny za wskazówki.
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba
szukanie nie boli Wink google > ranking kamer do samochodu 2015 Biggrin i ranking kamer z czujnikiem ruchu 2015 Biggrin Ja mam kamerę samochodową firmy Evolveo i też kamerę sportową SportCam X3 (sportowa kamera wodoszczelna) i uważam że jest to jedna z najlepszych firm która produkuje takie kamery , poczytaj sobie opinie o firmie Evolveo Smile No ale porównaj sobie dane techniczne i ceny też innych firm w rankingu Smile
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba
Jakoś udało mi się doszukać kamery do samochodu z nagrywaniem w nocy i z czujnikiem ruchu w dobrej cenie. Znalazłem sklep internetowy gdzie ceny są dosyć niskie i jest dużo osprzętu elektroniki do auta i z pewnością jeszcze w tym sklepie coś wynajdę na wyposażenie do samochodu. I też można było przeprowadzić test czy porównanie wśród różnych firm, także dzięki za udzielenie pomocy.
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba