Dzisiaj jest: Wtorek, 23 kwietnia 2019 Imieniny: Ilony, Jerzego, Wojciecha

Cyber Oleśnica

OPIS PORADNI DOBRY START, KLIKNIJ

Wideorejestrator LS370W - Kamera samochodowa do jazdy nocą

Czytelnia > Dział: 

kamera-wideorejestrator-sony.jpgDOD: kamera dla nocnych (moto)marków | Wielu kierowców uwielbia nocne przejażdżki. Noc przyciąga pustymi ulicami, swobodą i ciszą. Wideorejestrator LS370W+ pozwala nie tylko uwiecznić efekty takich eskapad, ale na dodatek może zabezpieczyć swojego właściciela przed bardzo nieprzyjemnymi zdarzeniami.

Nieprzyjazne dla każdej kamerki nocne warunki najlepiej okiełznać przy pomocy wysokiego ISO. To w LS370W+ można ustawić na poziomie 12800, dzięki czemu światłoczuła matryca jest w stanie wyłapać i wzmocnić najsłabszy nawet efekt świetlny. Drugim równie ważnym elementem jest jasny obiektyw f 1.6, poprawiający widoczność obrazu rejestrowanego w bardzo trudnych warunkach oświetleniowych. W LS370W+ zastosowano także technologię WDR, opracowaną z myślą właśnie o nocnej jeździe.
 

Przezorny, ubezpieczony

Dobra jakość obrazu kręconego nocą może przydać się nie tylko do późniejszego podziwiania własnej jazdy. Gdyby bowiem z jakiegoś powodu doszło do kraksy, kamerka zatrzyma nagrywanie, żeby nie nadpisać ważnego materiału wideo, a użytkownik będzie mieć wyraźny dowód do wykorzystania w razie wysunięcia w jego stronę niesłusznych oskarżeń.    
 

Stop chuligaństwu!

Powyższe cechy powinny także dobrze współgrać z trybem parkowania, w którym kamerka włącza się, gdy tylko wykryje przed sobą ruch (w innym przypadku LS370W+ uruchamia się wraz z odpaleniem silnika). W ten sposób można przyłapać na gorącym uczynku wandali rysujących auto lub dewastujących go w inny sposób. Uwiecznić chuliganów pomoże szeroki kąt widzenia wideorejestratora (150°), wychwytującego obraz z przodu i częściowo po bokach. 
 

Noc, dzień – żadna różnica!

Producent zapewnia jednak, iż jego kamerka ma sprawdzić się również za dnia. Wiele z elementów, z których składa się produkt DOD, powinno bowiem zapewnić właściwą jakość wideo zarówno nocą, jak i w świetle dziennym. Chodzi tu m.in. o system optyki złożony z siedmiu soczewek dla czystości obrazu czy wyświetlacz 3”. Dodatkowo wersja „+” kamerki zawiera filtr polaryzacyjny redukujący niechciane odbicia świetlne.
 

Bateria, która robi różnicę

Duży wyświetlacz teoretycznie powinien szybko wyczerpywać zasilającą urządzenie baterię. Dlatego na wyposażeniu LS370W+ znajduje się bardziej wydajna bateria, dzięki której kierowca nie musi martwić się o jej ciągłe ładowanie.
 

Stwórz swoją kolekcję

LS370W+ jest kompatybilna z kartami Micro SDHC 32GB. Mimo to urządzenie można ustawić w trybie pętli, by zamiast ciągłego sprawdzania stanu karty, kamerka po prostu nadpisywała nagrany materiał. Wybrane fragmenty filmu można też zapisać, przyporządkowując im przy okazji nazwę czy numer rejestracyjny auta, dla łatwiejszego zarządzania danymi. Wszystkie pliki można zabezpieczyć hasłem.  

Wideorejestrator LS370W+ jest dostępny na rynku w cenie około 980 zł.
 

Cechy produktu
- Sensor: SONY Exmor CMOS
- Dostępne rozdzielczości: 1920x1080@30fps, 1280x720@30fps, 1280X720@60fps, 848x480@30fps, 640x480@30fps
- Filtr polaryzacyjny: tak
- Format nagranych filmów: MOV
- Czułość ISO: do 12800
- Szerokość kąta widzenia: 150o
- Przysłona: f/1.6
- Wyświetlacz: ekran 3” 16:9 TFT LCD
- Audio: wbudowany mikrofon i głośnik
- Bateria: 3.7 V 200 mAh Li-Ion
- Kompatybilny z Micro SDHC Class 10 (32GB)
- Wymiary: 112x62,4x39,2 mm

źródło: Agencja Informacyjna Newseria

Kamera Wideorejestrator LS370W
Sklepy Wrocław Oleśnica | Opinie ↓


Słowa kluczowe: 

↓ może to Cię też zainteresuje: 

KOMENTARZE / OPINIE

ma ktoś ten model wideorejestratora czyli ls370w ? zastanawiam się na kupnem test oglądałem ,obraz dobrej jakości ale jeszcze opinie o ls370w bym poczytał bo może za tą cenę kupie lepszą kamerę do nagrywania nocą ?
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba
Cena za taki wideorejestrator znośna a jakie sklepy mają w sprzedaży taką kamerkę?Szukam czegoś takiego bo mam kamerę samochodową ale w nocy w złej jakości nagrywa obraz a zależy mi żeby obrał był jak najbardziej możliwie dobry i przydałby się taki test wideo rejestratora ls 370 w najlepiej film żeby można było zobaczyć dokładnie jak kamera nagrywa obraz jak się jedzie w nocy przy prędkości 100 km/h i więcej
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba
jak się poszuka to się znajdzie Wink na youtube jest road test wieczorny DOD LS370W / LS470W , road test w słoneczny dzień , DOD LS370W / LS470W - road test wieczorny mgła

powpisuj sobie to do youtube i już masz wideo testy i opinie tej kamery Biggrin ja poluję na kamerę samochodową do nagrywania w nocy Lamax Action X8 Electra tylko cena jeszcze wysoka ale może znajdę w jakimś sklepie taniej
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba