Dzisiaj jest: Sobota, 17 listopada 2018 Imieniny: Grzegorza, Salomei, Walerii

Gra "Jumping Bananas"

Pomóż małpce pozbierać banany.
Sympatyczna gra platformowa nie tylko dla młodszych.

Na Twojej drodze napotkasz na wiele różnych "przeszkadzajek"
które należy omijać z daleka. Przed Tobą długa, dobra zabawa.
Sterowanie: kursory i spacja

Pochwal się swoim wynikiem w komentarzach
Miłego grania życzy administracja CyberOlesnica.pl


Pokaż wszystkie gry


Wszystkich ocen: 22
KOMENTARZE / OPINIE

Uzbierałem 11400 punktów czy ktoś jest lepszy ode mnie w tą gre? laugh Tylko nie oszukiwać bo to bez sensu ja podałem swój prawdziwy wynik... Dysan to mogłeś podać ile w tej grze natrzaskałeś punktów skoro grę ukończyłeś chyba że jesteś skromny i nie lubisz się chwailićwink Aż poszukam w necie czy jest wersja tej gry na mój telefon komórkowy a przydałoby się mu ściągnąć trochę gier a zawsze zapominam !!!!!!!!!!
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba
pierwsze co mi przychodzi na myśl jak ta grę zobaczyłem to stara gra bomb jack http://www.youtube.com/watch?v=DzIu_TDaWNQ ,mniej więcej o to samo chodzi i w tej grze ale jumping bananasa jakby łatwiejsza była grę ukonczyłem za drugim razem !!!
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba
Dokładnie masz rację! Ta gra to jak Bomb Jack podobny układ gry jak i zasady. Na C 64 grałem a poźniej na Amiga 500 w Bomb Jack, piękne czasy!

Dysan: daje ten Twój link w lepszej formie
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba

Darmowe gry flash - Gry komputerowe online. Kolekcja darmowych gier online, w które możesz zagrać bezpośrednio z portalu. Jeśli szukasz darmowych gier, to jest to miejsce dla Ciebie! Graj w gry i je oceniaj.
A jeśli nie ma Twojej ulubionej gry komputerowej, to zgłoś nam, a My postaramy się taką grę zamieścić właśnie w tym miejscu. Wszystkiego typu gry, zaczynając od gier przygodowych, wyścigowych, gier sportowych, a kończąc na grach strategicznych, logicznych, symulacyjnych, grach FPS, FPP, MMOG, MMORPG.

Wszystkie gry zamieszczone na portalu są darmowe i chronione są prawami autorskimi oraz są własnością ich twórców. Hostowanie gier z portalu CyberOlesnica.pl bez zgody właściciela portalu zabronione!