Jakie pojazdy są dostępne w ofercie producenta Kayo?
Motoryzacja

Jakie pojazdy są dostępne w ofercie producenta Kayo?

Osoby planujące zakup wymarzonego jednośladu powinny najpierw zapoznać się z rynkową ofertą, aby porównać pojazdy różnych producentów. Wybór zależy w dużej mierze od kategorii prawa jazdy, umiejętności i doświadczenia kierowcy oraz terenu, po którym motocyklista będzie jeździł swoją nową maszyną. Czy wiesz, jakie pojazdy oferuje chińska marka Kayo? Sprawdź już teraz!

Krótka historia azjatyckiej firmy

Na początku warto podkreślić, że właściciel marki Jigang Dai przed rozpoczęciem własnej produkcji przepracował aż 10 lat dla Hondy. Działalność marki Kayo rozpoczęła się w 2002 roku, kiedy na rynek krajowy (były to pierwsze tego typu pojazdy w Chinach) i zagraniczny trafiły motocykle off-roadowe. Chiński producent jest najpopularniejszą marką w swoim kraju, która od lat wyznacza trendy w branży. Produkowane crossy zostały uznane za oficjalny sprzęt wykorzystywany podczas lokalnych wyścigów pojazdów typu off-road. Co więcej, marka stworzyła własną drużynę wyścigową, która składa się z mężczyzn, kobiet, nastolatków oraz dzieci.

Jakie pojazdy wchodzą w skład oferty marki Kayo?

Azjatycka firma projektuje oraz produkuje wysokiej jakości jednoślady i czterokołowce dla dorosłych i dzieci (w tym m.in. mini crossy od 3. roku życia), które można nabyć w przystępnych cenach. W asortymencie chińskiej marki dostępne są następujące rodzaje pojazdów typu off-road:

  • quady dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych, w tym również modele z homologacją,
  • dirt bike z grupy Enduro oraz cross (idealny wybór dla amatorów do jazdy po nierównym terenie),
  • pit bike (modele cross i supermoto) w opcji dla dorosłych oraz dzieci z dostawianymi kółkami (sprawdzą się do jazdy po asfalcie oraz bezdrożach),
  • mini GP (motocykle treningowe dla osób początkujących lub nieco bardziej doświadczonych kierowców, chcących doskonalić umiejętności motocrossowe).

Gdzie kupić pojazdy oraz części zamienne chińskiego producenta?

Firma działa obecnie w wielu krajach na całym świecie, w tym również w Polsce. Należy jednak pamiętać, aby podczas zakupu wybranego pojazdu lub zamawiania akcesoriów sprawdzić, czy sprzedawca jest oficjalnym dystrybutorem produktów chińskiej marki. Tylko wtedy klient ma pewność, że kupuje wysokiej jakości sprzęt, a także oryginalne części zamienne. Dobrze też, aby w sklepie świadczone były usługi serwisowe.

Zobacz również