Dzisiaj jest: Sobota, 17 listopada 2018 Imieniny: Grzegorza, Salomei, Walerii

Gra "Hungry Mario"

Kolejne wcielenie słynnego Mario
Twoim zadaniem jest pozbieranie wszystkich zielonych
groszków w jak najkrótszym czasie
Po stracie żyć aby zagrać ponownie, wciśnij klawisz F5

Sterowanie: kursory

Pochwal się swoim wynikiem w komentarzach
Miłego grania życzy administracja CyberOlesnica.pl


Pokaż wszystkie gry


Wszystkich ocen: 0
KOMENTARZE / OPINIE

gra dla dzieci a tak na marginesie to ten mario ma jakieś adhd devil
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba
Nie wiem czy ktoś tu pamięta ale była a nadal jest taka konsola do gier jak NES na którą wyszła cała masa różnych gier z Mario. A najpopularniejszą gra była Mario Bros. Tą konsolę miałem przeszło 20 lat temu i dobrze ją wspominam. Tej wersji gry nie miałem ale ta jest nieciekawa. Jak ktoś jest zainteresowany to wpiszcie sobie Mario NES i tam się dowiecie więcej. Wink Pozdrawiam.
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba

Darmowe gry flash - Gry komputerowe online. Kolekcja darmowych gier online, w które możesz zagrać bezpośrednio z portalu. Jeśli szukasz darmowych gier, to jest to miejsce dla Ciebie! Graj w gry i je oceniaj.
A jeśli nie ma Twojej ulubionej gry komputerowej, to zgłoś nam, a My postaramy się taką grę zamieścić właśnie w tym miejscu. Wszystkiego typu gry, zaczynając od gier przygodowych, wyścigowych, gier sportowych, a kończąc na grach strategicznych, logicznych, symulacyjnych, grach FPS, FPP, MMOG, MMORPG.

Wszystkie gry zamieszczone na portalu są darmowe i chronione są prawami autorskimi oraz są własnością ich twórców. Hostowanie gier z portalu CyberOlesnica.pl bez zgody właściciela portalu zabronione!