Dzisiaj jest: Sobota, 17 listopada 2018 Imieniny: Grzegorza, Salomei, Walerii

Gra "Giana Sisters"

Flashowy odpowiednik gry platformowej wydanej
na Amigę i C64 pod tym samym tytułem
Gra przypomina grę Mario, która zasłynęła w latach 80 i 90 (tak jak Giana Sisters), a jej popularność jest nie mniejsza jak wtedy

Sterowanie: kursory i spacja

Pochwal się swoim wynikiem w komentarzach
Miłego grania życzy administracja CyberOlesnica.pl


Pokaż wszystkie gry


Wszystkich ocen: 0
KOMENTARZE / OPINIE

Klasyczna gra z C64 jedna z moich ulubionych gier w które grałem dawno temu na komputerze Commodore 64 fajne czasy to były. Pozdrawiam rocznik 80.
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba
Gra z mojego dzieciństwa i kto by przypuszczał że będzie mi danie zagrać w Giana Sisters jeszcze raz...
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba
Całkiem fajna gra ja uzbierałam 12300 punktów ale miałam szczęście że tak daleko doszłam i teraz cięzko mi będzie uzbierać więcej punktow w tej grze indecision
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba
Cholewka nie mogę przejść trzeciego poziomu ... mam tą grę na telefonie i tam jest prościej a na klawiaturze się lepiej gra mimo to jest trudniej może są jakieś kody do tej gry ... no nic później jeszcze popróbuję
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba
No i grę już opanowałem. smiley Trzevi poziom zaliczony w sumie to doszedłem do piątego i tam było koniec gry wszystkie życia wytraciłem... wie kto ile tu jest poziomów w tej grze?
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba

Darmowe gry flash - Gry komputerowe online. Kolekcja darmowych gier online, w które możesz zagrać bezpośrednio z portalu. Jeśli szukasz darmowych gier, to jest to miejsce dla Ciebie! Graj w gry i je oceniaj.
A jeśli nie ma Twojej ulubionej gry komputerowej, to zgłoś nam, a My postaramy się taką grę zamieścić właśnie w tym miejscu. Wszystkiego typu gry, zaczynając od gier przygodowych, wyścigowych, gier sportowych, a kończąc na grach strategicznych, logicznych, symulacyjnych, grach FPS, FPP, MMOG, MMORPG.

Wszystkie gry zamieszczone na portalu są darmowe i chronione są prawami autorskimi oraz są własnością ich twórców. Hostowanie gier z portalu CyberOlesnica.pl bez zgody właściciela portalu zabronione!