Dzisiaj jest: Sobota, 17 listopada 2018 Imieniny: Grzegorza, Salomei, Walerii

Gra "MahJongCon"

Gra, w której trzeba odkryć pary identycznych obrazków, klikając na nie
Gra dobra na ćwiczenie pamięci, im mniej ruchów potrzebujesz na odkrycie wszystkich elementów, tym lepiej
Gra tylko z pozoru wygląda na prostą

Sterowanie: myszka

Pochwal się swoim wynikiem w komentarzach
Miłego grania życzy administracja CyberOlesnica.pl


Pokaż wszystkie gry


Wszystkich ocen: 0
KOMENTARZE / OPINIE

Gra mi sie sprawia trudności i dosłownie w minutę wyświetliłem wszystkie obrazki laugh.  jak jest za trudna gra to źle , jak gra jest za prost to też nie bardzo no a ta gierka jest dla mnie za prosta smiley ale polecam granie z telefonu bo można w szybszym czasie takie gry przechodzić pod warunkiem że komuś zależy na czasie
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba

Darmowe gry flash - Gry komputerowe online. Kolekcja darmowych gier online, w które możesz zagrać bezpośrednio z portalu. Jeśli szukasz darmowych gier, to jest to miejsce dla Ciebie! Graj w gry i je oceniaj.
A jeśli nie ma Twojej ulubionej gry komputerowej, to zgłoś nam, a My postaramy się taką grę zamieścić właśnie w tym miejscu. Wszystkiego typu gry, zaczynając od gier przygodowych, wyścigowych, gier sportowych, a kończąc na grach strategicznych, logicznych, symulacyjnych, grach FPS, FPP, MMOG, MMORPG.

Wszystkie gry zamieszczone na portalu są darmowe i chronione są prawami autorskimi oraz są własnością ich twórców. Hostowanie gier z portalu CyberOlesnica.pl bez zgody właściciela portalu zabronione!