Dzisiaj jest: Niedziela, 16 czerwca 2019 Imieniny: Aliny, Anety, Benona

Cyber Oleśnica

OPIS PORADNI DOBRY START, KLIKNIJ

Oleśnica – drugi Dyskont Czerwona Torebka w okolicy

Czytelnia > Dział: 

W najbliższy piątek (16 maja) na terenie Pogodnego Centrum Oleśnica przy ulicy Oliwkowej 1 w Spalicach zostanie otwarty nowy Dyskont Czerwona Torebka. Tego dnia mieszkańcy będą mogli m.in. wziąć udział w losowaniu nagród oraz posłuchać muzyki na żywo.

Oficjalne otwarcie nowego sklepu zaplanowano na godzinę 9:00 rano, ale standardowo Dyskont Czerwona Torebka będzie otwarty codziennie w godzinach od 7:00 do 21:00.
W ofercie sklepu znajdują się produkty wysokiej jakości, znanych marek, w tym m.in. artykuły spożywcze, napoje, w tym alkohole, artykuły przemysłowe, chemia gospodarcza i kosmetyki,
a także produkty paramedyczne. Staramy się rozwijać i rozszerzać ofertę naszych sklepów – podkreśla Paweł Ciszek, Prezes Zarządu spółki Czerwona Torebka – dlatego w nowym Dyskoncie klienci będą mogli skorzystać również z oferty produktów świeżych: pieczywa oraz owoców i warzyw. Klienci będą mogli dokonywać zakupów w cenach jak w hurtowni już przy zakupie jednej sztuki produktu płacąc gotówką lub kartą płatniczą – dodaje.

Z okazji otwarcia sklepu dla pierwszych klientów przygotowano szereg atrakcji. W zamian za paragony hostessy będą rozdawać pamiątkowe upominki. Wszyscy Klienci Dyskontu będą mogli wziąć udział w programie Czerwone Aukcje. Wystarczy zachować paragon
za zakupy, zarejestrować go na stronie www.czerwoneaukcje.pl i dołączyć do comiesięcznych licytacji atrakcyjnych nagród. Otwarcie uświetni muzyka grana na żywo przez zespół Red Bang. Dodatkowo na klientów będzie czekał ciepły poczęstunek.

Mieszkańcy miasta mieli już okazję poznać ofertę Dyskontu Czerwona Torebka
Sklep tej sieci został otwarty pod koniec lutego bieżącego roku
przy ul. Rzemieślniczej w Oleśnicy

Dyskont Czerwona Torebka to nowy projekt handlowy spółki Czerwona Torebka. Pierwsze sklepy zostały otwarte pod koniec ubiegłego roku. Obecnie na terenie kraju działa już
dwanaście dyskontów, m.in. w Gdańsku, Bydgoszczy, Szczecinie, Gorzowie Wielkopolskim czy Słupsku. Sklep w Oleśnicy będzie drugim obiektem sieci działającym w województwie dolnośląskim.

Czerwona Torebka to dynamicznie rozwijająca się Grupa Handlowa. W jej skład wchodzą trzy ogólnopolskie sieci reprezentujące najbardziej perspektywiczne segmenty rynku handlu: Małpka Express (sieć sklepów typu convenience), Merlin.pl (wiodący wielobranżowy sklep e-commerce) oraz Dyskont Czerwona Torebka (sieć sklepów dyskontowych). Spółka w swoim portfolio posiada również sieć 67 pasaży handlowych.

Czerwona Torebka jako spółka akcyjna została założona w 2007 r. i stanowi kontynuację działalności prowadzonej przez p. Mariusza Świtalskiego, głównego akcjonariusza firmy oraz założyciela sieci Eurocash, Biedronka i Żabka.
W grudniu 2012 r. akcje Czerwonej Torebki zadebiutowały na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

***

Więcej informacji:
Biuro prasowe spółki Czerwona Torebka:
Lidia Piekarska
lidia.piekarska@czerwonatorebka.pl
+ 48 609 135 167

Maciej Bartosik
m.bartosik@telmaagency.pl
+ 48 695 909 957
--
Inf. prasowa

piątek, Maj 16, 2014

Słowa kluczowe: 

↓ może to Cię też zainteresuje: 

KOMENTARZE / OPINIE

Robicie zakupy w czerwonej torebce? Jakie ceny mają?
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba
byłam ostatnio w czerwonej torebce na małych zakupach głowy nie urywa ale tak jak by taniej trochę
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba
jak jestem w pogodnym to zaglądam do torebki i czasem coś kupię a ceny różne ...
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba
W zasadzie w tym sklepie byłam dwa razy szału nie ma ale robiłam dosyć duże zakupy i zaoszczędziłam trochę jak sobie policzyłam jak bym kupiła gdzieś indziej.
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba
dwa razy byłam na zakupach w czerwonej torebce kupiłam to co chciałam a ceny nie najgorsze
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba
Wiadomo jakie nagrody będą? cheeky
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba
Na pewno do wygrania będzie kilka skuterów ale mają być jeszcze jakieś niespodzianki i każdy sklep ma mieć też promocje na swoje produkty. 
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba
trzeba iść to się dopiero na miejscu przekonamy ,to ma być niespodzianka :-)
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba