Dzisiaj jest: Czwartek, 23 maja 2019 Imieniny: Leoncjusza, Michała, Renaty

Cyber Oleśnica

OPIS PORADNI DOBRY START, KLIKNIJ

AIB wśród Diamentów Forbesa 2015

Czytelnia > Dział: 

AIB_logo.jpgFirma AIB uplasowała się na wysokiej pozycji w rankingu Diamenty Forbesa 2015, prezentującym przedsiębiorstwa, które najlepiej radzą sobie na rynku. Stabilny rozwój spółka z Knurowa zawdzięcza konsekwentnej realizacji strategii działania oraz stałym poszerzaniu swojej oferty produktowej.

Firma AIB jest obecna w prestiżowym rankingu Diamentów Forbesa – zestawieniu firm, które w badanym okresie osiągnęły największy wzrost wartości na rynku. Spółka, sklasyfikowana w kategorii przedsiębiorstw o przychodach od 5 do 50 mln zł, zajęła drugie miejsce w województwie śląskim, a na liście ogólnopolskiej uplasowała się na 9. pozycji, notując w latach 2011-2013 skok wartości o blisko 150%. – Obecność w rankingu Diamenty Forbesa 2015 to dla nas potwierdzenie stabilnej pozycji AIB na rynku. Dokładamy wszelkich starań, aby w dalszym ciągu konsekwentnie rozwijać potencjał firmy – tłumaczy Maciej Ślączka, Prezes AIB.

Inicjatywa Diamenty Forbesa jest organizowana przez opiniotwórczy miesięcznik gospodarczy „Forbes”. Sposób wyceny firm w „diamentowym” rankingu opiera się na obiektywnej ocenie dynamiki wzrostu przedsiębiorstwa. Kalkulacja uwzględnia nie tylko wyniki finansowe, lecz także potencjał firmy, biorąc pod uwagę wielkość realizowanych inwestycji oraz zdolność do powiększania kapitału. Pozytywny rating wiarygodności jest przyznawany podmiotom gospodarczym, które są rentowne, mają wysoką płynność bieżącą i nie zalegają z płatnościami. Nagrodzone przedsiębiorstwa dzielone są według przychodów rocznych na trzy kategorie: małe – 5-50 mln zł przychodu, średnie – 50-250 mln zł przychodu, duże – powyżej 250 mln zł przychodu. Za zebranie danych odpowiada wywiadownia Bisnode Polska.

***

AIB – prekursor nowych rozwiązań w dziedzinie budownictwa. Spółka rozpoczęła działalność w 1992 roku, skupiając się na produkcji innowacyjnych produktów wykończeniowych oraz materiałów izolacyjnych. Gwarancją jakości AIB jest ponad 20-letnie doświadczenie oraz specjalistyczne wykształcenie założycieli firmy, które pozwalają oferować wyroby o sprawdzonej, wysokiej jakości. Znajdują one zastosowanie, jako elementy do produkcji okien oraz części systemów izolacyjnych wielu światowych marek.
--
Inf. prasowa / RedPen Public Relations
 

Diamenty Forbesa 2015 | Opinie


Słowa kluczowe: 

↓ może to Cię też zainteresuje: 

KOMENTARZE / OPINIE

Pytanie do tych co się znają... Jak sprawdzić czy diament jest prawdziwy? Zamówiłam jakiś czas temu obrączki u jubilera o owe obrączki są z diamentami ale czy to są prawdziwe diamenty to tego nie wiem, ale jubiler twierdzi że obrączki są z prawdziwym diamantem. Ale i tak nie mam pewności stąd moje obawy i może macie jakieś sposoby swoje dobre patenty na to jak sprawdzić czy diament jest prawdziwy? Zamiast diamentów jubiler jeszcze da cyrkonie albo też inny kamień, a policzy jak za diamenty a nie chcę być oszukana bo różnica w cenie jest duża ale tez zależy mi na jakości.
w górę
Już ktoś oddał 1 głos
Najlepszy sposób na sprawdzenie autentyczności diamentu to najlepiej ugryź diament i jak pęknie, to będzie wiadomo że to nie diament. Możesz też uderzyć młotkiem. Spróbuj też przejechać diamentem po szkle, jak powstanie rysa to znaczy że to diament. Jubilerzy najbardziej oszukują na złocie bo gdy moja koleżanka kupiła sztabkę 100 g i się później okazało że tylko pozłacana sztabka. Niby to wszystko ma certyfikaty ale dzisiaj wszystko można podrobić. Oczywiście nie każdy jubiler jest oszustem ale trzeba uważać. Albo też warto iść do innego jubilera z tą obrączką i za nie dużą opłatą sprawdzi Ci czy ten kamień w tej obrączce to autentyczny diament czy jakaś podróbka. Smile A te sposoby na sprawdzenie czy diament jest prawdziwy które wymieniłem to najlepiej wszystkie je przetestować. Grzegorz z okolic Oleśnicy
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba
Dziękuję co bardzo z te porady na pewno mi się przydadzą i chyba jak kupię już te obrączki to pójdę do innego jubilera żeby sprawdził czy to jest prawdziwy diament. Gryź nie będę bo jeszcze sobie zęby połamię jak się okaże że diament jest prawdziwy młotkiem tez nie będę uderzać hihi Smile No z ta pozłacaną sztabką to nieźle ale właśnie jak to sprawdzić jak się kupuje większość ludzi kupi położy i będzie żył w świadomości że sztabka jest cała ze złota ale chyba też są jakieś metody na sprawdzenie czy jest sztabka cała ze złota... A mże jeszcze się orientujesz jaka jest cena za sprawdzenie czy diament jest prawdziwy?
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba
A wiecie jak rozpoznać czy brylant jest prawdziwy czy też wystarczy uderzyć młotkiem? hmmm No certyfikat to podstawa wiadomo ale nawet certyfikat nie daje nam gwarancji że brylant jest prawdziwy. Wiem też że prawdziwy diament powinien załamywać światło ale są i też takie podróbki że i podrobione diamenty będą załamywać światło. Słyszałem że światło UV sprawdzi autentyczność diamentu ale czy sprawdzanie promieniami UV daje nam 100% pewności?
w górę
Już ktoś oddał 1 głos