Dzisiaj jest: Środa, 26 czerwca 2019 Imieniny: Jana, Pauliny, Rudolfiny

Czytelnia na Cyber Oleśnica

Dowiaduj się i informuj innych


OSTATNIO OPUBLIKOWANE:

B_B_Koncerty_01.jpgW terminie 7-8 grudnia 2018 odbędzie się kolejna edycja Bass & Beat Festival.

Tegoroczna edycja Festiwalu, to dwa dni wypełnione koncertami, a także warsztaty, szkolenia i spotkania z artystami.

Opublikowano: środa 14-11-2018 Dział: Koncerty

Olesnica_popr_0_0.jpgPRZYŁĄCZ SIĘ, LICZY SIĘ KAŻDY ODDECH!

Oleśnica to kolejne z 21 miast i gmin, w których Polska Spółka Gazownictwa przeprowadzi kampanię społeczną pod hasłem „PRZYŁĄCZ SIĘ, LICZY SIĘ KAŻDY ODDECH”.

Opublikowano: środa 10-10-2018 Dział: Aktualności

billboard-wroclaw_internet.jpgURSZULA DUDZIAK WE WROCŁAWIU

Trasa Wyśpiewam Wam Więcej

21.09.2018 r. – A2 Centrum Koncertowe

Opublikowano: środa 29-08-2018 Dział: Koncerty
Panienka z okienka czy demon prędkości  |  Aż 8 na 10 polskich kierowców ocenia swoje umiejętności za kierownicą jako wysokie lub bardzo wysokie. Obserwując drogi, można powiedzieć, że z pewnością Polakom nie brakuje kreatywności i pomysłowości zarówno w zakresie prowadzenia pojazdu, jak i tego, w jakim celu można go wykorzystać.
Opublikowano: poniedziałek 02-07-2018 Dział: Motoryzacja

osteobus-w-olesnicy.jpgFundacja NEUCA dla Zdrowia rozpoczęła akcję bezpłatnych badań profilaktycznych 

Opublikowano: wtorek 05-06-2018 Dział: Aktualności

zalety-jazdy-na-rowerze-dla-zdrowia_0.jpgChoć wiele osób zachęca do ruchu i przyjemnego wysiłku na rowerze, to nie każdą z nas to przekonuje. A jeśli zamiast wysmuklić łydki, wyrobimy sobie przesadnie umięśnione? Albo po kolejnej wycieczce rowerowej wrócimy z kontuzją kolana i bolącymi plecami? Znajoma koleżanka często wsiada na ulubione dwa kółka, a wciąż ma odrobinę cellulitu.

Opublikowano: wtorek 05-06-2018 Dział: Sport i Rekreacja
Więcej > Zabawki dla dzieci
W co bawią się dzieci w różnych stronach świataAngielskie toys, niemieckie kinderspiel, francuskie jouets, czy nasze polskie zabawki - na to słowo wszystkie dzieci wszędzie reagują z ogromnym entuzjazmem. Radość jest ta sama, jednak czy we wszystkich zakątkach świata zabawki i zabawy wyglądają tak samo? Dzieci w Indiach spędzają wolny czas grając w kabaddi. Nazwa w języku hindi oznacza "utrzymać oddech" i podpowiada reguły gry.
Opublikowano: piątek 01-06-2018 Dział: Ciekawostki

witaminy-i-drugie-sniadanie.jpgWyniki sondy ogólnopolskiej akcji edukacyjnej pt. „Witaminowe Wyzwanie dla Mam” jednoznacznie potwierdziły, że polskie mamy posiadają tą ważną wiedzę. Aż 99% badanych mam podaje swojemu dziecku bogate w witaminy owoce, warzywa i soki, a 97% z nich dba o to, by ich pociechy codziennie spożywały zdrowe drugie śniadanie w szkole.
 

Opublikowano: środa 30-05-2018 Dział: Dzieci i Rodzina

Firma Maxell zapowiedziała wprowadzenie na polski rynek kompaktowego systemu kina domowego. Model MXSP-SB3000 składa się z trzech głośników i charakteryzuje się mocą wyjściową na poziomie 160W RMS.

Opublikowano: poniedziałek 28-05-2018 Dział: Muzyka i Sprzęt Audio
Coraz więcej osób decyduje się na bieganie z psami. Czworonożni pupile nierzadko okazują się najlepszymi partnerami do biegania. Dlaczego? Bo zawsze mają dla nas czas i zawsze mają ochotę wyjść na dwór. Bieganie z psem, aby dawało satysfakcję i człowiekowi i jego zwierzęciu, wymaga odpowiedniego przygotowania i uwzględnienia kilku kwestii.
Opublikowano: niedziela 27-05-2018 Dział: Sport i Rekreacja

Strony