Dzisiaj jest: Czwartek, 23 maja 2019 Imieniny: Leoncjusza, Michała, Renaty

Cyber Oleśnica

OPIS PORADNI DOBRY START, KLIKNIJ

Co mówią kolory - Terapia kolorem - Kursy ezoteryczne

Czytelnia > Dział: 

thumb_aura.jpgCzym jest aura i dlaczego jej barwa zaważa na naszym samopoczuciu? | Subtelne pole energii, które otacza każdy żywy przedmiot, każdy żywy organizm, mnie i Ciebie nazywamy aurą. To specyficzna wibracja, która promieniuje z rzeczy oraz ludzi, którymi się otaczamy. Jest wszędzie, niewidoczna, ale wciąż stojąca na straży. Słowo aura pochodzi z języka greckiego, a oznacza bryzę. Jest cząstką świata fizycznego, ukazującego głębszą naturę.  W aurze człowieka wyróżnić można siedem warstw podstawowych: eteryczną, emocjonalną, mentalną, astralną, uświęconą, niebiańską oraz keteryczną, a każdej odpowiada inny kolor. Warstwy te mieszają się tak, że każda następna przenika wszystkie poprzednie. Każda aura rozciąga się na kilkadziesiąt centymetrów. Zasięg ten zależy od; stanu zdrowia, rozwoju duchowego, ale przede wszystkim od naszego wewnętrznego nastawienia. Idealna aura jest jednolita, wówczas jej zakres jest największy.
 

Co mówią kolory?

Czerwień – dominacja, agresja.
Pomarańcz – radość, przyjacielskie usposobienie.
Żółć – towarzyskość, entuzjazm.
Zieleń – proces/zdolność uzdrawiania.
Niebieski – mądrość, duchowość.
Indygo – gotowość pomagania innym.
Fiolet – uduchowienie, artystyczne predyspozycje.
Biel – nieskazitelność, prawda.

Aura permanentnie się zmienia. Na podstawie jej zabarwienia i zasięgu można ocenić stan zdrowia fizycznego i psychicznego człowieka. Gdy aura jest jednolita i trwała sugeruje właściwy stan człowieka. Gdy jest poszarpana, z widocznymi ubytkami, można sądzić, iż do czynienia mamy z osobą chorą, słabą psychicznie lub narażoną na promieniowanie geopatyczne, czy oddziaływanie elektromagnetycznego smogu. Aura może się pogorszyć, jak i poprawić. Z zaciemnionej stać może się jasną lub ze zbitej – poszarpaną. Wszystko zależy od zewnętrznych bodźców oraz wewnętrznej harmonii.

Każdy w wieku dziecięcym ma zdolność widzenia aury, jednak nie każdy tę umiejętność pielęgnuje, dlatego powołać można się na naukowe metody obserwacji takie jak fotografia kirilianowska, czy też fotografie za pomocą urządzeń pokazujących kolorystyczny schemat aury na podstawie mikroprądów przepływających przez ciało człowieka.

Terapia kolorem, kursy ezoteryczne lub prosty sposób, jakim jest stosowanie Harmonizatorów bio-infoo 6 i bio-infoo 7 od Creatos, które działają silniej niż pozostałe metody, mogą wzmocnić aurę.  W pędzie dnia, w rutynie, która nas pochłania, powinniśmy zastanowić się między jedną kawą, a drugą, ile tak naprawdę robimy dla siebie. Jak wielką presję wywiera na Nas otoczenie; szef, znajomi, rodzina. Czy Twoje życie na imię ma stres, pisany wielką literą? Przestaliśmy zauważać intuicyjnie. Dzieci rozpoznają dobrych ludzi, wiedzą do kogo wdrapać się na ręce lub kto da im lizaka. Dorośli przestali wyczuwać aurę, a przecież jest ona nieodłączną cząstką nas samych. I to Ty decydujesz o jej mocy, nikt inny drogi czytelniku.
Inf. prasowa / Future Advert Agencja PR

Dodano: 2015-03-21 | Aktualizacja: 2016-02-25

Terapia kolorem, kursy ezoteryczne
Oleśnica, Wrocław | Opinie ↓


Słowa kluczowe: 

↓ może to Cię też zainteresuje: 

KOMENTARZE / OPINIE

A co z resztą kolorów? Każdy kolor coś oznacza? Ciekawi mnie kolor czarny i żółty i czarny
w górę
Już ktoś oddał 1 głos
Aura to takie coś co posiada każdy żyjący organizm, zupełnie jak duszę chociaż duszę ponoć posiadają tylko ludzie. Niektórzy ludzie widza ludzkie aury, można tego się nauczyć ale nigdy się nie zagłębiałam jak, ale zwierzęta niby widzą taką aurę u ludzi chociaż tak naprawdę to my tego nie wiemy bo żadne badania tutaj nie pomogą bo przecież nie weźmiemy sobie np. oczu od psa i nie zamienimy sobie :D

To jest ciekawe czy ktoś to potwierdzi? :)

Co mówią kolory? Czerwień – dominacja, agresja. Pomarańcz – radość, przyjacielskie usposobienie. Żółć – towarzyskość, entuzjazm. Zieleń – proces/zdolność uzdrawiania. Niebieski – mądrość, duchowość. Indygo – gotowość pomagania innym. Fiolet – uduchowienie, artystyczne predyspozycje. Biel – nieskazitelność, prawda.
w górę
Już ktoś oddał 1 głos
Duszę chyba mają tylko właśnie ludzie Smile A co do aury to auroa jest to swego rodzaju energia które wytwarza każde ciało jednak ludzie nie widzą tej otoczki ale oglądałam kiedyś film dokumentalny i były tam ludzie którzy ponoć tą aurę / otoczkę widzą ale niestety nie są w stanie nam jej pokazać tak jak i kamery tego nie są w stanie zarejestrować. Jeśli chodzi o te kolory to jestem trochę sceptyczna co do tego co każdy kolor oznacza ale co nie znaczy że to nie prawda nie wiem i jakoś nie zauważyłam aby kolory na mnie różnie oddziaływały Smile
w górę
Już ktoś oddał 1 głos