Dzisiaj jest: Wtorek, 13 listopada 2018 Imieniny: Arkadii, Krystyna, Stanisławy
Rozrywka > Dział: GRY

Gry internetowe - Online na Cyber Oleśnica

Wybierz grę i sprawdź swoje umiejętności na portalu Oleśnicy i okolic


Nowość


 
Zagraj w Rick Dangerous
Zagraj w Super Pang
Zagraj w Once In Space
Zagraj w Monster Truck
Zagraj w Hello Kitty
Zagraj w Jumping BananasZagraj w Hit The Loser
Zagraj w Kółko Krzyżyk
Zagraj w Statki
Zagraj w Hit The Loser
Zagraj w Kółko Krzyżyk
Zagraj w Statki
Bubble Shooter
Zagraj w Aladdin Pixel Patch
Zagraj w Toms Adventure
Zagraj w Bubble Shooter
Zagraj w Aladdin Pixel Patch
Zagraj w Toms Adventure


Zagraj w Tanks
Zagraj w Giana Sisters
Zagraj w 9 ballZagraj w Hungry Mario
Zagraj w Angry Robots
Zagraj w MahJongConZagraj w Speedy Block
Zagraj w Mini Golf
Zagraj w Frog day AfternoonZagraj w Coconut Curumba
Zagraj w Sonic
Zagraj w Prowling Tiger Online Coloring Page
KOMENTARZE / OPINIE

Witam fanów gier komputerowych. Kupiłem konsolę Playstation 4 i gry na PS4 są drogie i związku z tym mam pytanie czy w Oleśnicy jest wypożyczalnia gier na konsolę PS 4?
Może też być PS3 bo tą konsolę także posiadam ale głównie to chodzi mi o Sony Playstation 4 bo na PS3 mam dużo gier ale nadal na niej gram a wszystkich gier nie mam jasna sprawa.No chyba że ktoś chce się wymienić na jakieś gry listę gier na PS 3 i PS 4 mogę podesłać na pocztę także jestem też otwarty na wymianę grami.
Poluje na Mortal Kombat X w dobrej cenie jak ktoś ma do sprzedania to proszę o info.Pozdro!!
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba
wiem że lata temu była wypożyczalnia gier komputerowych i na PSX tak jak kaset VHS i DVD w Oleśnicy ale to było lata temu teraz to nie wiem czy taka wypożyczalnia ma rację bytu odkąd wszystko jest w internecie, kiedyś też były giełdy komputerowe i dzięki internetowi giełdy komputerowe przestały istnieć... daj ogłoszenie że wymienisz się grami i po sprawie
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba
Ogłoszenie już dałem yes Masz racji w tym co piszesz teraz gry sie kupuje i ściąga z internetu i taka wypożyczalnia gier wideo nie miała by sensu większego chociaż ja bym korzystał Biggrin  a Ty nie chcesz się wymienić grami na Playstation 4? Biggrin
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba

Darmowe gry flash - Gry komputerowe online. Kolekcja darmowych gier online, w które możesz zagrać bezpośrednio z portalu. Jeśli szukasz darmowych gier, to jest to miejsce dla Ciebie! Graj w gry i je oceniaj.
A jeśli nie ma Twojej ulubionej gry komputerowej, to zgłoś nam, a My postaramy się taką grę zamieścić właśnie w tym miejscu. Wszystkiego typu gry, zaczynając od gier przygodowych, wyścigowych, gier sportowych, a kończąc na grach strategicznych, logicznych, symulacyjnych, grach FPS, FPP, MMOG, MMORPG.

Wszystkie gry zamieszczone na portalu są darmowe i chronione są prawami autorskimi oraz są własnością ich twórców. Hostowanie gier z portalu CyberOlesnica.pl bez zgody właściciela portalu zabronione!