Dzisiaj jest: Wtorek, 16 lipca 2019 Imieniny: Eustachego, Mariki, Mirelli

Cyber Oleśnica

OPIS PORADNI DOBRY START, KLIKNIJ

Na pomoc Świętemu Mikołajowi

Czytelnia > Dział: 

6 grudnia to data dobrze znana każdemu dziecku. Maluchy wypatrują sań ze Świętym Mikołajem, doskonale wiedząc, że nie przyjdzie on do nich z pustymi rękami. Firma Wader-Woźniak podpowiada „pomocnikom” świętego Mikołaja, które z zabawek sprawią grzecznym dzieciom największą radość.
 

Prezenty dla rocznych dzieci

Wybierając zabawki dla jednorocznych dzieci przede wszystkim należy zwrócić uwagę, aby były one bezpieczne, miały prostą konstrukcję bez ostrych krawędzi i drobnych elementów. Dzieci w tym wieku chętnie poznają świat, a odpowiednio dobrane zabawki dostarczają im wielu wrażeń. Z pewnością sprawdzą się więc wszelkiego rodzaju zabawki edukacyjne, takie jak domina czy układanki. Rozwijają one umiejętność rozpoznawania kształtów i kolorów, ćwiczą zdolności manualne, umiejętność kojarzenia i spostrzegawczość.

Warto zwrócić uwagę na propozycje polskiego producenta zabawek, firmy Wader-Woźniak - domino edukacyjne czy domek edukacyjny z serii Friends on the Move, które pozwalają ćwiczyć i rozwijać umiejętności, takie jak dopasowywanie, łączenie czy porównywanie obiektów.
 

Prezent dla dwulatka

W myśl stwierdzenia, że im zabawka jest prostsza tym ma większy wpływ na rozwój dziecięcej wyobraźni, dla dwulatków warto wybrać tradycyjne klocki. Wznoszenie budowli, manipulowanie elementami służy rozwijaniu zdolności manualnych i jest doskonałym przygotowaniem do nauki pisania. Klocki firmy Wader-
-Woźniak powstały z najwyższej jakości tworzywa sztucznego i są pozbawione małych elementów, co eliminuje ryzyko połknięcia przez dzieci.

 

Prezent dla trzylatka

Trzyletnie dzieci coraz chętniej i lepiej współpracują z rówieśnikami, dlatego dobrym pomysłem na prezent jest zabawka, która będzie zaproszeniem do wspólnej zabawy. Chłopcy z pewnością nie odmówią udziału w wyścigach samochodowych. Zestaw Kid Cars - Stacja Przesiadkowa stanowi połączenie toru kolejowego z autostradą, dzięki czemu najmłodsi nie muszą już wybierać czy „bawić się w pociąg” czy „w samochody”. Stacja Przesiadkowa to 5-cio metrowa trasa z licznymi zakrętami, skrzyżowaniami i wiaduktami, dającymi możliwość różnych połączeń. Zabawka wyposażona jest również w 4 pojazdy Kid Cars oraz atrakcyjne naklejki.

Dziewczynki natomiast z pewnością ucieszą się z zestawu naczyń, który pozwoli im wcielić się w rolę gospodyni zapraszającej domowników do wspólnego biesiadowania. Zestaw Party World składający się z tacy z naczyniami, wśród których znajdują się łyżeczki, kubeczki z podstawkami oraz dwa praktyczne dzbanuszki, sprawdzi się zarówno podczas pikniku czy obiadu, jak i popołudniowej herbatki. Co ważne, dzięki najwyższej jakości tworzywa, z której powstała zabawka, małe gospodynie mogą zaserwować gościom prawdziwe potrawy. Elementy serwisu można także używać w zmywarce oraz mikrofalówce.
 

Prezent dla czterolatka

Dla nieco starszych dzieci zabawa to najlepszy sposób na rozwijanie zainteresowań, a także poszerzania wiedzy o społeczeństwie. Z tego względu dobrym pomysłem jest wybór zabawki, która nie tylko zaciekawi, ale i posłuży do odkrywania zawodowych ról dorosłych. Firma Wader-Woźniak proponuje dzieciom poręczne wózki z wyposażeniem niezbędnym do wykonywania pracy lekarza lub mechanika. Dziewczynkom z pewnością przypadnie do gustu zabawa w lekarza domowego badającego lalki lub maskotki z użyciem  takich akcesoriów, jak: stetoskop, termometr czy strzykawka. Chłopcy mogą wcielić się w rolę mechanika posiadającego własny śrubokręt, klucz francuski, kombinerki czy kątomierz. Oba zestawy mają wygodną półkę, którą można umieszczać na dwóch wysokościach dzięki czemu wszystkie niezbędne narzędzia zawsze są pod ręką. Wózki są pojemne i poręczne, co ułatwia transport akcesoriów, ale także zachęca dzieci do utrzymania porządku po zakończonej zabawie.

Rodzice przyglądający się zabawkom firmy Wader-Woźniak z pewnością odnajdą w nich wiele cech wspólnych z zabawkami towarzyszącymi ich dzieciństwu. Wielu obecnych tatusiów spędzało godziny na zabawach w małego majsterkowicza albo budowało trasy dla swoich samochodów, a mamy organizowały przyjęcia dla lalek lub bawiły się w lekarza. Uniwersalność i tradycyjność przy jednoczesnej wysokiej jakości wykonania, to zalety zabawek polskiego producenta z Dąbrowy Górniczej, które warto podpowiedzieć Świętemu Mikołajowi przed 6 grudnia.

O firmie Wader –Woźniak Sp. z o.o.

Wader – Woźniak jest wiodącym, polskim producentem zabawek dla najmłodszych dzieci. Jako spółka firma istnieje od 23 lat, jednak swoją tradycją sięga 1968 roku, kiedy to Ryszard Woźniak zaczął produkować pierwsze zabawki. Obecnie produkty polskiego producenta są eksportowane do ponad 30 krajów świata. Misją firmy Wader-Woźniak jest wspieranie rodziców i nauczycieli przedszkolnych w dbaniu o prawidłowy rozwój psychoruchowy dzieci w ich pierwszych latach życia, poprzez dostarczanie wysokiej jakości, bezpiecznych zabawek rozwijających kreatywność dzieci, kształtujących umiejętność logicznego myślenia i zachęcających dziecko do zabaw ruchowych. Firma jest inicjatorem akcji edukacyjnych, których celem jest zwiększenie świadomości bezpieczeństwa wśród dzieci.

Firma Wader–Woźniak jest zdobywcą wielu nagród w kraju i za granicą. Jest również pięciokrotnym laureatem tytułu „Gazela Biznesu”.
Więcej informacji o firmie dostępnych jest na stronie: http://www.wadertoys.pl


Jaki prezent na mikołajki dla chłopaka i dziewczyny
Gdzie kupić prezenty - Sklepy | Opinie ↓


Słowa kluczowe: 

↓ może to Cię też zainteresuje: 

KOMENTARZE / OPINIE

Mam dziecko któremu w grudniu minie roczek i oprócz ubranek dla niego chciałbym się dowiedzieć jaki prezent na mikołaja dla rocznego dziecka można jeszcze kupić chciałbym przy okazji zrobić tym prezentem prezent żonie. Smile Jeśli są dedykowane sklepy z prezentami dla małych dzieci we Wrocławiu to gdzie? Adam.
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba
hej, nie długo mikołaj i chcę sprawić prezent dal dziewczynki co ma 1,5 roku i nie mam żadnego dobrego pomysłu co kupić za prezent na mikołaja, nie wiem co może zainteresować tak małego malucha ...? Wydaje mi się że zabawki chyba nie bo pobawi się chwilę i wyrzuci ,może jakiś bardziej przydatny prezent sprawić ?Są takie sklepy z prezentami dla dzieci w Oleśnicy? Cholera nic mi do głowy nie przychodzi a 6 grudnia co raz bliżej Smile jakieś porady na prezent dla 1,5 rocznego dziecka macie ?
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba
Co na prezent dla 1 5 rocznej dziewczynki? Hmmm no to oprócz zabawek to może jakieś ubranka albo jakieś zdrowe smakołyki Smile Albo taki prezent zafundować żeby starczyło na dłużej, może jakiś obraz na ścianę z wizerunkiem tej dziewczynki? Na pamiątkę by miała Smile Co do sklepów to raczej w Oleśnicy nie ma takiego typowego sklepu z prezentami dla dziecka a bynajmniej ja o takim sklepie nic nie wiem. Jak się zdecydujesz już na jakąś niespodziankę to daj znać to może coś pomogę wybrać odpowiedniego Smile
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba
Z tym obrazem na ścianę to naprawdę super pomysł dzięki za pomysł ! Smile Jedzenie raczej nie a jeśli chodzi o ubranka to też myślałam nad tym chociaż chciałabym wręczyć bardziej oryginalny prezent na tego mikołaja ale z tym zdjęciem to pomyślę z ładną ramką Smile W Oleśnicy gdzie można by wydrukować zdjęcie i ładnie oprawić? Smile
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba