Dzisiaj jest: Czwartek, 23 maja 2019 Imieniny: Leoncjusza, Michała, Renaty

Cyber Oleśnica

OPIS PORADNI DOBRY START, KLIKNIJ

Bieg Rzeźnika 2015

Czytelnia > Dział: 

thumb_bieg-rzeznika.jpgInterRisk dla Aktywnych - zapraszamy na start Biegu Rzeźnika  |  Już po raz drugi InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń SA Vienna Insurance Group został Partnerem i Sponsorem XII edycji Biegu Rzeźnika uznawanego za najtrudniejszy bieg górski organizowany w Polsce. Każdy z uczestników tego morderczego biegu będzie mógł się u nas ubezpieczyć od ewentualnych kontuzji.

Od dwóch lat współpracujemy z organizatorem kultowego dla każdego biegacza Biegu Rzeźnika. InterRisk dla Aktywnych. Powodów jest kilka. Od ponad 20 lat tworzymy produkty ubezpieczeniowe realnie dopasowane do potrzeb naszych Klientów. Także dla biegaczy. I to w każdym wieku ponieważ w InterRisk w ramach zawieranego ubezpieczenia NNW Plus nie mamy ograniczeń wiekowych. Drugim jest fakt, że nasi pracownicy również biorą udział we wspieranych przez nas sportowych zmaganiach.

Z myślą o osobach, które aktywnie uprawiają sport - jeżdżą na rowerze, ćwiczą na siłowni, biegają - InterRisk przygotował ubezpieczenie dla Aktywnych. Stanowi ono ochronę przed skutkami kontuzji, złamań, które mogą przytrafić się podczas sportowej rekreacji. Oferta jest skierowana do wszystkich chętnych – nasi Klienci nie wypełniają ankiety medycznej. Zawarcie umowy zajmuje dosłownie kilka minut – ponieważ wniosek nie jest skomplikowany. Proponujemy ubezpieczenie krótkoterminowe – nawet na 1 dzień lub ubezpieczenie roczne. Nasz produkt ma kilka opcji dodatkowych z możliwością wyboru sumy ubezpieczenia w ramach ustalonego limitu.

Produkt Dla Aktywnych jest wsparciem w szybkim powrocie do zdrowia - ponieważ po urazie lub kontuzji, ubezpieczenie pokryje koszty leczenia, pobytu w szpitalu. Zapewni również środki na rehabilitację, która pozwoli na powrót do pełnej sprawności fizycznej. Naszym Klientom proponujemy również szeroki zakres świadczeń w ramach Assistance – wizytę pielęgniarki, lekarza, czy transport medyczny. W ramach naszego ubezpieczenia Klient może liczyć na pomoc psychologiczną, opiekę nad dziećmi i zwierzętami.

W InterRisk wspieramy wyzwania. Szczególnie doceniamy te sportowe ambicje. Dlatego w ramach współpracy z Fundacją Biegu Rzeźnika ubezpieczyliśmy w 2014 roku ponad tysiąc osób w zakresie następstw nieszczęśliwych wypadków. W tym roku liczba ubezpieczonych będzie jeszcze większa. Uczestnicy „Biegu Rzeźnika Ultra”, „Biegu Rzeźnika na raty”, „Biegu Rzeźnika. InterRisk dla Aktywnych” i „Rzeźniczka” będą posiadać grupowe ubezpieczenie NNW zawarte w InterRisk na czas trwania poszczególnych biegów.

Bieg Rzeźnika. InterRisk dla Aktywnych jest towarzyskim rajdem miłośników biegania i Bieszczad. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 5-6 czerwca w Cisnej. Blisko osiemdziesięciokilometrowa trasa wiedzie bieszczadzkim czerwonym szlakiem z Komańczy przez Cisną, góry Jasło i Fereczata, Smerek oraz połoniny do Ustrzyków Górnych. Limit czasu wynosi 16 godzin. W zawodach biorą udział drużyny dwuosobowe. Jest to bardzo trudny bieg, podczas którego należy zmierzyć się z trudną trasą i własnymi słabościami – jednak z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem i zdobywa wiele nagród.

- Niezwykle cieszy nas fakt, że Bieg Rzeźnika. InterRisk dla Aktywnych został doceniony przez środowisko biegaczy i utytułowany przez użytkowników portalu ultrabiuegi.pl biegiem Roku 2014. To kolejne wyróżnienie dla sponsorowanego przez nas wydarzenia – powiedziała Anna Krajewska – Horosz - z Biura Marketingu i PR w InterRisk. - W zeszłym roku Bieg Rzeźnika. InterRisk dla Aktywnych został „Imprezą biegową 2014” portalu biegimasowe.pl oraz najlepszym biegiem górskim w Polsce wg portalu Biegigorskie.pl – dodała Anna Krajewska – Horosz.
źródło: Agencja Informacyjna NEWSERIA


Bieg Rzeźnika 2017 | Trasa Opinie ↓


Słowa kluczowe: 

↓ może to Cię też zainteresuje: 

KOMENTARZE / OPINIE

Witam gdzie znajdę informację kiedy odbędzie się bieg rzeźnika 2017 przebieg trasy i zapisy do biegu rzeźnika ??
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba
Bieg Rzeźnika - fajna nazwa Biggrin Aż z ciekawości poszukałem filmu z tego biegu na YouTube i znalazłem  XI Bieg Rzeźnika - LONG
https://www.youtube.com/watch?v=A48nIg5elOk
Z Oleśnicy do Beskid jest prawie 5 godzin drogi to trochę sporo a ile kilometrów liczy sobie ta trasa?
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba
Na stronie biegu rzeźnika jest regulamin i tam można zaczerpnąć trochę informacji odnośnie samego biegu.

Dystans
Bieg Rzeźnika – około 78 km
Bieg Rzeźnika Hardcore – około 100 km

http://www.biegrzeznika.pl/bieg-rzeznika/regulamin-biegu-rzeznika/
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba
Mam pytanie do tych którzy brali już udział w biegu rzeźnika lub też wiedzą co nie co o tym biegi a mianowicie chodzi mi o sprzęt i ubiór na tego typu bieg, wiadomo buty terenowe to podstawa ale mam pytanie co do plecaka... jak wygląda wyposażenie plecaka do takiego biegu czy wystarczy tam samo jedzenie + woda / płyny energetyzujące czy wystarczy to co dał organizator biegu? No i odnośnie samego biegu bo słyszałem że jest bardzo ciężko, ja co prawda jestem amatorem jeśli chodzi o bieganie ale kondycje jakąś tam mam, czy dużo osób nie kończy biegu rzeźnika?
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba
co prawda nie brałem udziału w tym festiwalu biegowym ale słyszałem co nie co o biegu rzeźnika to plecak warto zabrać ze sobą chociażby dlatego żeby było gdzie trzymać butelkę z wodą bo nigdy nie wiadomo kiedy zachce ci się pić a woda podczas biegu na tak dłuższe dystansy to podstawa a co do jedzenia to polecam ewentualnie jakiś baton węglowodanowo białkowy żeby trochę energii uzyskać podczas tak wyczerpującego biegu ale najlepiej mieć napój wysoko węglowodanowo białkowy bo nie trzeba gryźć a i też jest taki napój szybciej trawiony i wchłaniany przez organizm i tym samym mięśnia dostaną szybciej te węglowodany a ty będziesz mieć więcej siły
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba
bieg rzeźnika zaczyna się już dzisiaj i będzie trwał do jutra to tak gwoli przypomnienia Smile Powodzenia życzę wszystkim startującym w biegu bo lekko nie będzie - to będzie ciężki bieg! Oby mój plan treningowy mnie nie zawiódł przygotowania do tego biegu trwały długo!
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba