Dzisiaj jest: Sobota, 17 listopada 2018 Imieniny: Grzegorza, Salomei, Walerii

Gra "Statki" (Battleships)

Klasyczna gra w statki, przeniesiona z kartki na komputer
Twoim zadaniem jest zniszczysz flotę wroga

Do grania w statki posłuży Ci myszka

Pochwal się swoim wynikiem w komentarzach
Miłego grania życzy administracja CyberOlesnica.pl


Pokaż wszystkie gry


Wszystkich ocen: 0
KOMENTARZE / OPINIE

W tytule jest Klasyczna gra w statki, przeniesiona z kartki na komputer, nigdy nie gralem na kartce Biggrin No szkoda że tu tylko da się grać z komputerem bo jednak z żywym graczem jest lepiej. Miałem w telefonie grę w statki ale ta wersja Battleships nie licząc braku opcji w graniu na dwie osoby.
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba

hehe w szkole też gralem w statki ale też w kropki a czasem też w państwa miasta ! Biggrin teraz ma na smartfonie te gry i czasem pogrywam w autobusie Smile a moja najlepsza gra z tych gier co się gralo w szkole to gra w kropki Biggrin

w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba

Darmowe gry flash - Gry komputerowe online. Kolekcja darmowych gier online, w które możesz zagrać bezpośrednio z portalu. Jeśli szukasz darmowych gier, to jest to miejsce dla Ciebie! Graj w gry i je oceniaj.
A jeśli nie ma Twojej ulubionej gry komputerowej, to zgłoś nam, a My postaramy się taką grę zamieścić właśnie w tym miejscu. Wszystkiego typu gry, zaczynając od gier przygodowych, wyścigowych, gier sportowych, a kończąc na grach strategicznych, logicznych, symulacyjnych, grach FPS, FPP, MMOG, MMORPG.

Wszystkie gry zamieszczone na portalu są darmowe i chronione są prawami autorskimi oraz są własnością ich twórców. Hostowanie gier z portalu CyberOlesnica.pl bez zgody właściciela portalu zabronione!