Dzisiaj jest: Wtorek, 21 sierpnia 2018 Imieniny: Franciszka, Kazimiery, Ruty
OPIS PORADNI DOBRY START, KLIKNIJ

Cyber Oleśnica +
↓ ↓ ↓

Bańki mydlane, mega bańki mydlane, pokaz baniek

Pokazy Baniek Mydlanych Dużych i małych z udziałem dzieci i rodziców ;)))) Bańki mydlane to magia kształtów i barw, dlatego puszczanie ich nigdy się nie nudzi i poprawia humor ;))) Nasz wesoły klaun chętnie przyjedzie do Państwa i wraz z wesołą gromadką będzie puszczał ogromne bańki mydlane. To świetna atrakcja na urodziny i inne okazje gdzie spotykają się dzieci żeby wspólnie się bawić. Zapraszamy na naszą stronę internetową www.klaunpolska.pl Jak zaprosić animatorów w 5 min ? telefonicznie !!!

Przy pilnych imprezach prosimy koniecznie o telefon – być może uda nam się przyjechać. Prosimy nie piszcie wiadomości z tego ogłoszenia ani z formularza , tylko na nasz e- mail Dojeżdżamy na terenie całej Polski Mamy 10 oddziałów w największych miastach całej Polski i otwieramy kolejne ;))) Warszawa - Gdańsk - Bydgoszcz - Włocławek – Łódź – Poznań – Wrocław – Katowice – Kraków - Radom

Polecamy również nasze animacje z klaunami na wszystkie okazje prywatne i eventy firmowe. Bardzo bogaty pakiet animacyjny Klaun Polska zadowoli najbardziej wymagającego rozrabiakę ;)))

Mega Bańki Mydlane wchodzą w skład pakietu animacyjnego. Pakiet Animacyjny Klaun Polska : v Przechodzenie przez długi kolorowy tunel do Klaunowej Krainy v Zabawy z płachtą animacyjną Klanza i płachtą Klaun Polska v Zwierzątka z balonów na indywidualne zamówienie dziecka v Kręcenie klanowymi talerzykami v Śmieszne queezy i zgadywanki v Wyścig w śmiesznych podwójnych gaciach klauna v Wyścig w workach, wyścig na dywanikach v Łowienie rybek, robali lub dinozaurów v Wesoła sztafeta z przenoszeniem rekwizytów v Mega mocne przeciąganie liny, rzucanie kryształkami do celu v Śmieszna sesja zdjęciowa z Klaunami (aparat zamawiającego) v Nauka chodzenia na szczudełkach, poszukiwanie kryształków v 3 sztuczki magiczki i inne animacje które są nasza tajemnicą Wink Na specjalne zamówienie możemy również zamykać dzieci w mega bańkach ;))

Życzymy dużo uśmiechu każdego dnia ;)))

Zdjęcie: