Dzisiaj jest: Sobota, 21 lipca 2018 Imieniny: Danieli, Wawrzyńca, Wiktora

MILOMAN - Time of Life (Czas Życia). Nowa polska muzyka

Miloman wydał właśnie najnowszy utwór muzyczny zatytułowany Time of Life na polski język to Czas Życia
Link do muzyki https://www.youtube.com/watch?v=nn8-ttZC8JE
Podoba mi się jest to ta muza elektroniczna z gatunku smutnych, do rozmyśleń, do marzeń... Tak mi się wydaje przynajmniej. Smutna muzyka jest fajny klimat ogólnie polecam.

Komentujący porównują tą muzykę do klasycznych utworów polskiej muzyki elektronicznej z lat 80 tych jak chociażby takiego artysty wykonawcy polskiego jak Krzysztof Duda i Marek Biliński.

Statystyki: autor: Gość — 05 lip 2018, 8:11

MILOMAN MUSIC PROJECT -Nowa Polska Muzyka Elektroniczna

Podoba mi się muzyka Milomana , oryginalne brzmienie i te świetne wizualizacje ! Życzę temu muzykowi aby odniósł sukces nie tylko w Polsce ale na całym świecie jeszcze większy sukces jak Marek Biliński - polski prekursor muzyki elektronicznej w Polsce!

Statystyki: autor: Gość — 18 cze 2018, 15:25

MILOMAN MUSIC PROJECT -Najnowsza Polska Muzyka Elektroniczna

Miloman wydał dwa nowe kawałki z muzyką elektroniczną opartej na nowych brzmieniach i chiptune SID i Pokey od C-64 i Atari. Ta nowa muzyka elektroniczna jest na YouTube i można za darmo słuchać. Co myślicie o muzyce Miloman-a?

Statystyki: autor: Gość — 18 cze 2018, 14:53

MILOMAN MUSIC PROJECT -Najnowsza Polska Muzyka Elektroniczna

Zapowiedź kanału Milomana - YouTube > https://www.youtube.com/watch?v=F8giDCtLPhE
Autor oprócz komponowania muzyki zajmuje się także grafiką komputerową - sam tworzy muzykę oraz grafikę komputerową / obraz do swoich teledysków. Muzyka alternatywna - klubowa. Jak sam twierdzi - muzyka elektroniczna to całe jego życie. Miloman Music Project to nazwa, którą przyjął sobie autor muzyki. Mieszka w Polsce pod Wrocławiem.

Jego muzyka jest dosyć specyficzną formą muzyki elektronicznej, na pewno wyróżnia się na tle innych znanych muzyków tworzących muzykę na syntezatorach i programach muzycznych.

Najnowsza Polska Muzyka Elektroniczna 2018

Statystyki: autor: Miloman Music Project — 15 cze 2018, 13:43

Na luzie • Re: Jak zostać youtuberem

maksior pisze:
witajcie
mam 17 lat i chciałbym zostać youtuberem ,może podpowiecie co trzeba zrobić i spełniać żeby nim zostać ?

załóż kanał jak już kolega wyżej napisał i nagrywaj swój ryj i w miarę systematycznie wrzucaj filmik na kanał , tak przynajmniej raz w tygodniu no i już jesteś jutuberem

Statystyki: autor: bombel — 24 maja 2018, 10:11

Zainteresowania | Hobby • Re: Fotografia

Z tego co widzę to większość zdjęć było zamieszczonych w tych darmowych serwisach do zdjęć a tam jak wiadomo są po pewnym czasie kasowanie, a to było kilka lat temu widzę więc już usunięto... Dlatego lepiej zamieszczać zdjęcia bezpośrednio na forum

Statystyki: autor: MarcinZ — 22 maja 2018, 15:30

Strony