Dzisiaj jest: Sobota, 17 listopada 2018 Imieniny: Grzegorza, Salomei, Walerii

Gra "9 ball" - bilard

Ładny graficznie jak i grywalny bilard z dobrą fizyką
Zmierz się z komputerowym przeciwnikiem

Sterowanie: Do grania w 9 ball wystarczy myszka

Pochwal się swoim wynikiem w komentarzach
Miłego grania życzy administracja CyberOlesnica.pl


Pokaż wszystkie gry


Wszystkich ocen: 0
KOMENTARZE / OPINIE

Brakuje opcji żeby uruchomić grę na pełnym ekranie ale z pomocą przychpdzi ctrl i klawisz +  laugh Bilard jak bilard ale lepiej się gra na prawdziwym stole w korelacie. cheeky
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba
Sterowanie w tej grze nie jest za dobrze zrobione, fizyka w tym bilardzie jest dobra ale co do grafiki to można by tu dyskutować. Gra jest trudna albo ja taki słaby!
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba
Jeszcze nikt się taki nie urodził co by wszystkim dogodził. wink W niedalekiej przyszłości "9 ball" zostanie zmieniony na nowszą wersję, jeśli tylko dostaniemy zezwolenie aby umieścić grę na portalu.
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba
Ja polecam ruszyć tyłki i pojść pograć w prawdziwego bilarda, bo to dobiero jest rozgrywka. We wrocławiu po szkole jak jeszcze miałem trochę czasu, to chodziliśmy z kumplem grać w bilarda i się tak wciągnąłem, że nie ma miesiąca żebym nie grał w bilarda. Ta gra uczy skupienia, celności i.t.p. Szkoda, że w Oleśnicy nie mamy dobrej jakości stołów bilardowych. Najlepsze, to chyba jeszcze w korelacie, ale i tak są już zjechane. 
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba

Darmowe gry flash - Gry komputerowe online. Kolekcja darmowych gier online, w które możesz zagrać bezpośrednio z portalu. Jeśli szukasz darmowych gier, to jest to miejsce dla Ciebie! Graj w gry i je oceniaj.
A jeśli nie ma Twojej ulubionej gry komputerowej, to zgłoś nam, a My postaramy się taką grę zamieścić właśnie w tym miejscu. Wszystkiego typu gry, zaczynając od gier przygodowych, wyścigowych, gier sportowych, a kończąc na grach strategicznych, logicznych, symulacyjnych, grach FPS, FPP, MMOG, MMORPG.

Wszystkie gry zamieszczone na portalu są darmowe i chronione są prawami autorskimi oraz są własnością ich twórców. Hostowanie gier z portalu CyberOlesnica.pl bez zgody właściciela portalu zabronione!