Dzisiaj jest: Wtorek, 16 lipca 2019 Imieniny: Eustachego, Mariki, Mirelli

Cyber Oleśnica

OPIS PORADNI DOBRY START, KLIKNIJ

Czy i kiedy będzie 3 Wojna światowa - Rosja Ukraina Polska

Czytelnia > Dział: 

thumb_3-wojna-swiatowa.jpgPoszukiwania w sprawie wydarzeń, które mają miejsca na Ukrainie z Putinem i Rosja, która co by nie mówić po prostu weszła na Krym i go przejęła. popatrzmy na wszystko z duchowego punktu widzenia i sprowadzamy wydarzenia do Słowa Bożego. I to wszystko ma symbolizm, widzicie tutaj? Kijów ostrzega przed wojną według moich badań jesteśmy blisko tego co nazywane jest piątą erą czekamy na osobę schodzącą z nieba z kluczem do otchłanii, które to wydarzenie rozpocznie piątą erę. Widzicie jak to pasuje? Kiev 'ki' /fonetycznie z angielskiego oznacza klucz a V piątą erę oznacza mamy zapowiadającą się wojnę tuż przed rozpoczęciem piątej ery, obie strony ekskalują, wszystko to jest w Piśmie, ludzie o tym nie wiedzą Ile ludzi tak naprawdę zastanawia się czy to co się dzieje to nie jest bestia wychodząca z morza?

Ci ludzie znajdują się na morzu czarnym i przesunęli się najpierw na Krym

Na Krymie podczas drugiej wojny światowej miejsce miała ogromna bitwa pomiędzy nazistami a Rosjanami a sama Ukraina podzielona jest w połowie jest wiele nazistowskich wpływów na tych terenach
strefa ta była w połowie nazistowska a w połowie rosyjska obie strony podzielone były, po równo, dlatego widać dzisiaj wiele nazistowskich wpływów w protestach mających miejsce. Właśnie dlatego Rosji tak twardo weszli na te tereny gotowi zatrzymać to, ponieważ ten teren tutaj był jednym z najważniejszych terenów dla Hitlera w wojnie z rosją. Teren także jest bardzo ważny z innych powodów, morze czarne, morze Azov, góry niedalekie i kontrolować stąd mogą ogromne złoża ropy to wszystko jest w Biblii. Bestia, która wychodzi z morza. Czy ta bestia ma coś wspólnego z Rosją? Oczywiście, że tak. sprawdźmy tutaj. Bestia, którą widziałem, podobna była do pantery, łapy jej - jakby niedźwiedzia, paszcza jej - jakby paszcza lwa. A Smok dał jej swą moc, swój tron i wielką władzę.

To oznacza, że wiele rzeczy musi nadejść w jednym czasie ażeby te państwa połączyły się w tą bestię, która będzie terroryzować mieszkańców ziemi przez 3,5 roku. Rosja ma nawet swój kościół, ortodoksyjny kościół rosyjski jest on bardzo podobny do kościoła katolickiego, ale mamy tutaj o stopach niedźwiedzia a teraz potrzebujemy ciała - bestia, którą widziałem jest jak leopard to oznacza Obamę. Tutaj nie ma mowy o jednym państwie, tutaj bestia cała powstaje, światowy system.

Tak jak podczas 2 wojny światowej, Alianci to jedna bestia a Naziści i sojusznicy drudzy, cały system, ale tutaj mamy morze czarne. Mamy obszar największych działań 2 wojny światowej i ten teren gdzie bestia się zbiera, ona się kawałek po kawałku składa. Bestia się przygotowuje i mobilizuje, wszystko wydaje się być prawie gotowe i powstaje ona z morza w Biblii jest mowa o tym, że to wszystko zacznie się jak pięta Jezusa zostanie jakby posiniaczona tutaj mamy but, który reprezentuje jakby posiniaczoną piętę Jezusapotem mamy zaraz obok oskarżyciela, który wskazuje palcem na wszystkich. Widzicie morze czarne? Morze Azov i ten wskazujący kciuk? Wskazujący na kogoś a potem mamy stopę Jezusa będącą posiniaczoną a potem mamy bestię wychodzącą z morza.


Co wiemy o tym wszystkim? Co się tu dzieje?

Najtrudniejsze dla zrozumienia dla wielu jest to, że amerykański rząd chce tej wojny to jest część tego systemu, oni CHCĄ aby każda część Pisma się wypełniła. Jesteśmy w niebezpiecznym momencie gdzie może mieć miejsce atak fałszywej flagi To wciągnęło by świat do 3 wojny światowej bardzo szybko fałszywe akty terrorystyczne mają miejsce na całym świecie, obwiniliby o to jedną ze stron. Wojna tak działa, my obwinilibyśmy o to Rosjan, oni nas, Korea Północna dołączyłaby do wojny i mielibyśmy kocioł. Wiele osób tego nie wie, ale żyjemy w czasach, w których bestia powstaje z morza. Przeanalizujmy ten hieroglif, który pokazuje wiele ta istota schodzi w dół mając klucz do otworzenia Abyssu.

Klucz do piątej ery to reprezentuje Obamę, ciało leoparda tutaj wydać wielkie nuklearne wydarzenie, które będzie miało miejsce w camp pendleton (baza wojskowa). Obama zdradzi Amerykę i bestia powstanie, to jest także dzień porwania to reprezentuje tutaj psią gwiazdę, narzędzie Boże wykonuje on tutaj porwanie, ta elektryczność jakby to jest wtedy jak diabeł jest wyrzucony z nieba a fenix odlatuje a tutaj jest nowa bestia, Rosja widzicie tą stopę? A to tutaj to koło wielkiego ucisku w pysku swoim ma Watykan, Jezuitów i ortodoksyjny rosyjski kościół oni użyją Rosji i będą ścigać resztę Chrześcijan wszystko jest pokazane, tutaj jest morze czarne tutaj posiniaczona pięta Jezusa tutaj jest wszystko w Biblii na swoim kanale pokazuje jak cały świat, nie jego fragment 99,9% świata i prawie każdy kościół na planecie, prawie każdy chrześcijanin nie będzie miał pojęcia, że to nadchodzi.

Nie otworzą swoich Biblii i nie przeczytają tego dzisiaj jest niedziela i ilu kaznodziejów w swoich kościołach powie 'przygotujcie się'! ? Bestia jest gotowa aby wyjść z morza jesteśmy na progu eskalacji konfliktu, wyznaj swoimi ustami, Panem jest Jezus - Bóg wskrzesił go z martwych, uwierz w to i będziesz zbawiony.


Opracował Mateusz Janas
 

Czy i kiedy będzie 3 wojna światowa | Opinie ↓


Słowa kluczowe: 

↓ może to Cię też zainteresuje: 

KOMENTARZE / OPINIE

III wojna światowa już trwa czyli tak zwana wojna dezinformacyjna, w Polsce to głównie TVN, gazeta wyborcza, onet, wp tak te antypolskie media dzielą Polaków aby III RP dalej funkcjonowała w najlepsze, czyli grabienie Polaków i narodu polskiego na rzecz niemiec, brukseli i rosji
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba
Niechybnie dążymy do samodestrukcji. Wojny już trwają na całym świecie. Nie wiem jak z tym wątkiem religijnym ale to że my ludzie niszczymy sami siebie to żadna tajemnica. Wiadome było ze prędzej czy później coś bardzo złego sie wydarzy, że ludzkość doprowadzi do kolejnej wojny światowej. Strach pomyśleć co czeka nas, nasze dzieci. Islamiści rosną w siłę wydaje się że nic ich nie może powstrzymać przed próbą podbicia świata. To samo Rosja...Putin szaleje, nie wiadomo co z nim zrobić. Jesteśmy bliżsi zagładzie niż nam się wydaje najgorsze jest to ze nic my szaraki zrobić nie możemy...jesteśmy skazani na to co zdecydują cholerne władze, dranie siedzące z tłustymi dupami na stołkach i albo im się zachce coś zrobić albo i nie...I żadne modlitwy nam nie pomogą jeśli ludzkość się nie opamięta albo dopóki nie zaczniemy się odpowiednio przygotowywać do tego co nas czeka a czekają nas straszne chwile sama to czuje. Nie jestem mistykiem ale widzę i słyszę co się dzieje. Trzeba działać albo araby podetrą sobie Polska tyłek
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba
Dziwne. Jak do podziału zysku to nie. Ale do ponoszenia winy to tak. My niszczymy, my produkujemy wszelkie rodzaje śmiercionośnej broni w tym masowej zagłady, my wywołujemy lokalne wojny, głód, choroby, wszelką możliwą biedę i wszelkie ludzkie dramaty. Proszę mnie tu przestać wreszcie o wszystko obwiniać. Jacy my? Jestem jednostką. Ja. Żadne my.
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba
O nic cię nie obwiniam Wink Ale prawda jest taka że rządy dążą do tego aby ludzkość przestała jak najszybciej istnieć. Ludzie sami się wykończą i nie potrzebna jest żadna katastrofa naturalna...
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba
Janusz Korwin Mikke mówi że wojny światowej nie będzie, a jak JKM tak mówi to tak będzie w końcu z rosją i putinem jest za pan brat i putin powiedział mu że Polacy nie mają sie czego obawiać a tylko ci z Platformy Obywatelskiej robią z igły widły.
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba
Co tam może wiedzieć Janusz Korwin Mikke jak i inni politycy, nawet sam Putin nie wie jeszcze czy zaatakuje Polskę. To w głównej mierze zależy od Polskich polityków. Jak po wyborach do władzy dojdzie znowu PO to wojna będzie. Głosujmy na PiS albo partię Korwin!
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba
III wojna światowa będzie i szybciej niż wam się wydaję a w trakcie jej trwania 7 plag. Oni wszystko zaplanowali, są demonami w ludzkiej postaci, ponieważ ci ludzie sprzedali swoje dusze, Tak to Illuminati to oni wszytko mają przygotowane III Wojna światowa ma na celu zniszczenie dużej części populacji ludzi i chrześcijaństwa co umożliwi wprowadzenie nowego porządku świata(NWO) globalna dyktatura, tylko w takich warunkach na świat przybędzie Antychryst udający Jezusa a pójdą za nim niemal wszyscy co będzie oznaczało koniec. sama 3 wojna i NWO będą potwornymi czasami będzie tylko ból i cierpienie a śmierć będzie tylko wybawieniem, wszystko to co w nas ludzkie (uczucia i nasze człowieczeństwo) zostanie w nas zniszczone. Antychryst z początku nie będzie działał otwarcie przecież będzie udawał Jezusa dopiero później zaczną się nie wyobrażalne wydarzenia będzie jeszcze więcej bólu i cierpienia no i masowe polowania na Chrześcijan, niektórzy obudzą się i odłączą od Antychrysta niedługo potem przybędzie prawdziwy Jezus umarli wstaną z grobów. Rozpocznie się sąd ostateczny dla wszystkich, ci którzy nie odwrócili się od Boga doznają łaski zbawienia, otrzymają nowe doskonałe i nieśmiertelne ciała i wstąpią do nieba a ci którzy byli po stronie Szatana nie otrzymają nic za kare będą na ziemi razem z nim przez 1000 lat najbardziej będzie cierpiał sam Szatan pozostając na Ziemi i nie mając kogo kusić. Po upływie 1000 lat Bóg zejdzie na Ziemie wraz z miastem "Nowa Jerozolima" Szatan będzie chciał je zniszczyć przy pomocy wszystkich dowódców armii jacy kiedykolwiek żyli na Ziemi, jednak ich plan się nie powiedzie Bóg będzie szybszy i raz na zawsze rozprawi się z Szatanem i jego sługami-zniszczy ich a następnie Ziemie i Wszechświat a na jego miejsce stworzy nowy, w miejscu Ziemi postanie nowa planeta-Eden i będzie panowała nieskończona harmonia nie będzie w ogóle zła.
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba
Biblia wyraźnie daje do zrozumienia że będzie 3 wojna światowa można się domyśleć że chodzi o wojnę z rosjanami. Przepowiednie Biblijne sprawdzają się już od dziesiątek lat i nie ma co tych przepowiedni lekceważyć. Wojna z rosjanami jest nieunikniona i pytanie nie brzy czy będzie 3 wojna światowa w Polsce tylko kiedy ta wojna będzie. To może być rok 2015 a najdalej rok 2016 lub 2017 kiedy to wszystkie państwa nie tylko z europy staną do walki z rosjanami.
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba
Tusk narozrabiał i uciekł do Brukseli, bo dzięki komu ta wojna w Polsce będzie? Dzięki m.in. Tuskowi i całemu PO. Ja mam to gdzieś bo z rodziną mieszkam w Stanach Zjednoczonych i olewam ta całą polską politykę. A niech Putin robi co chce, nawet niech walnie bombę atomową na całą Europę - mnie nie sięgnie. To może nie będzie wojna taka jak była podczas 2 wojny światowej, ale kilka krajów może dostać po tyłku i zginą niczemu winni ludzie a dzięki komu? Dzięki tym gnojom politykom. Dziwie się, że jeszcze nikt ich siłą nie wyrzucił z tej wiejskiej, wszystkich z PO i SLD. Te dwie partie niczym się od siebie praktycznie nie różnią, bo w jednej ateiści a w drugiej żydzi. Mam nadzieje że Komoruski nie wygra w wyborach prezydenckich, bo jak wygra to katastrofa Smoleńska przez najbliższe kilka lat dalej nie zostanie rozwikłana. A jak wiadomo, to był zamach w Smoleńsku ale to niestety są informacje nieoficjalne, bo oficjalnie będą ogłoszone jak nie wygra pan Komorowski.
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba
Google 3 wojna światowa przepowiednie. Zamach na Putina, wojna Niemcy Polska 2017
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba