Dzisiaj jest: Poniedziałek, 28 maja 2018 Imieniny: Augustyna, Ingi, Jaromira

Informacja na Cyber Oleśnica

OPIS PORADNI DOBRY START, KLIKNIJ

Zabieg Intraceuticals - Odmładzanie skóry

Czytelnia | Artykuły > Dział: 

Sprężony tlen w walce ze zmarszczkami. Pozwala on uzyskać natychmiastowy efekt odmłodzonej twarzy
Zabieg dotleniania skóry to najnowsza i nieinwazyjna metoda odmładzania. Stosują go takie gwiazdy, jak Madonna, Naomi Campbell czy Jennifer Lopez. Bazuje on na technologii hiperbarycznego tlenu oraz na wprowadzeniu do skóry składników aktywnych. Co więcej zabieg jest bezpieczny i nie powoduje żadnych skutków ubocznych.

Zabieg Intraceuticals, który jest nowością na rynku kosmetycznym, polega on na odmłodzeniu skóry przy pomocy aplikatora, który działa na skórę twarzy dzięki sprężonemu tlenowi oraz serum.

Serum jest to kombinacja składników aktywnych i tutaj mamy cztery rodzaje serum, czyli możemy do każdego rodzaju skóry dostosować odpowiednią terapię pielęgnacyjną – mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Karolina Wieczorkowska, kosmetolog Anlaya Day Spa.

Podczas zabiegu można wybrać jedną z czterech ampułek zawierających serum. Do wyboru jest ampułka odmładzająca, na przebarwienia, redukcję trądziku oraz ampułka, która skupia się na redukcji zmarszczek mimicznych.

Przy zabiegu wykonujemy najpierw połówkę twarzy, następnie pokazujemy klientce lusterko, dzięki czemu możemy już ocenić pierwsze różnice – wyjaśnia Wieczorkowska.

Kosmetolog podkreśla, że zabieg jest przyjemny i bezbolesny, a efekty widać od razu. Wiele gwiazd polskich i zagranicznych korzysta z zabiegu ze względu na brak efektów ubocznych.

Efekt jest widoczny od razu. Dlatego jest to super zabieg dla osób, które chcą tą skórę przygotować przed wielkim wyjściem. Klientki przychodzą do nas ze skórą w stanie do wypracowania, a wychodzą już ze skórą zdrową, świetlistą, odmłodzoną – dodaje kosmetolog.


Jeden zabieg to koszt ok. 400 zł.
źródło: Agencja Informacyjna NEWSERIA

Zabieg Intraceuticals
Cena Wrocław Oleśnica | Opinie ↓


Słowa kluczowe: 

↓ może to Cię też zainteresuje: 

KOMENTARZE / OPINIE

Witam. Znajdą się dziewczyny które korzystały z tej metody odmładzania twarzy przy wykorzystaniu metody Intraceuticals? Jak dokładnie wygląda taka terapia i który gabinet we Wrocławiu wykonuje takie zabiegi? Dziękuję z góry. Pozdrawiam
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba