Dzisiaj jest: Niedziela, 25 lutego 2018 Imieniny: Almy, Cezarego, Jarosława

Informacja na Cyber Oleśnica


| ARTYKUŁ  |  FIRMĘ   |  KONCERT   |  WYDARZENIE |
Windows Server® Infrastructure Days 2014 w listopadzie we Wrocławiu

Czytelnia | Artykuły > Dział: 


W dniach 24-26 listopada na Stadionie Miejskim we Wrocławiu odbędzie się konferencja Windows Server® InfrastructureDays 2014 przeznaczona dla administratorów i inżynierów systemowych. Tematyka spotkania obejmować będzie między innymi zagadnienia związane z Windows Server, Active Directory, Exchange, SharePoint, SQL, Security, Hyper-V. W gronie prelegentów znajdą się wybitni eksperci z dziedziny inżynierii systemowej, m.in. Tomasz Onyszko, Maciej Pilecki, Grzegorz Tworek, Paweł Pławiak, Jacek Doktór oraz Konrad Sagała.

W konferencji Windows Server® InfrastructureDays weźmie udział około 300 uczestników. W programie imprezy znajdują się 3 sesje warsztatowe oraz 20 sesji tematycznych.

Pierwszy dzień wydarzenia wypełnią trzy sesje warsztatowe. Grzegorz Tworek przedstawi techniki hakerskie użyteczne dla administratorów Windows, Paweł Pławiak zaprezentuje prelekcję na temat „Windows Server 2012 R2 Deep Dive czyli autostradą do MCSE: Server Infrastructure”, a Tomasz Onyszko poruszy zagadnienie integracji z usługami w chmurze na przykładzie Azure i Office 365.

Windows Server InfrastructureDays 2014 to konferencja przeznaczona dla administratorów i inżynierów systemów Windows. Za przygotowanie wydarzenia odpowiada zespół ludzi, którzy od kilku lat organizują SQLDay – uznaną w Polsce konferencję poświęconą tematyce SQL Server. Doświadczenie zdobyte przy organizacji tego wydarzenia gwarantują wysoki poziom merytoryczny warsztatów i wystąpień, jak i aktywności budujące atmosferę imprezy społecznościowej podczas listopadowej konferencji. Podczas konferencji poruszymy wiele technicznych tematów, a prelekcje będą prowadzić uznani eksperci z dziedziny inżynierii systemowej. Szczególnie polecam intensywne warsztaty prowadzone przez Grzegorza, Pawła i Tomka. Przekażą wiele cennych wskazówek, które administratorzy i inżynierowie będą mogli wykorzystać w swojej codziennej pracy.” – powiedział Maciej Pilecki,  przewodniczący Komitetu Organizacyjnego .NET DeveloperDays.

Przez dwa kolejne dni konferencji zaprezentowanych zostanie 20 sesji tematycznych m.in. Dariusz Porowski opowie o najlepszych praktykach budowania sieci konwergentnych dla środowisk Hyper-V w oparciu o Windows Server 2012 R2 a Tomasz Onyszko zaprezentuje praktyczne podejście do stworzenia pełnego scenariusza pracy dla użytkowników w środowisku hybrydowej tożsamości. W ramach sesji zostaną wykorzystane takie rozwiązania jak Windows Server, ADFS, WAP, Office 365 i Azure AD. Grzegorz Tworek z kolei przedstawi możliwości rozwiązania Hyper-V.  Wyjaśni, do czego się nadaje i dlaczego zostawia w tyle całą konkurencję.

Więcej informacji na temat konferencji oraz szczegółowa agenda wydarzenia znajduje się na stronie internetowej: www.infrastructuredays.pl
--
Inf. prasowa


Windows Server® Infrastructure Days 2014 Wrocław


Słowa kluczowe: 

↓ może to Cię też zainteresuje: 

KOMENTARZE / OPINIEDODAJ KOMENTARZ / OPINIĘ LUB ZADAJ PYTANIE
Wpis - komentarz, opinia, pytanie
Portal CyberOlesnica.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść wpisów czytelników. Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami czytelników portalu za które odpowiada sam piszący. CyberOlesnica.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania wpisów, które zawierają wulgaryzmy, są niezgodne z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, obrażają rasy, religie, zawierają reklamy, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail.
CAPTCHA
Zabezpieczenie przed spamem
9 + 7 =
Rozwiąż to proste zadanie matematyczne i wpisz wynik