Dzisiaj jest: Poniedziałek, 28 maja 2018 Imieniny: Augustyna, Ingi, Jaromira

Informacja na Cyber Oleśnica

OPIS PORADNI DOBRY START, KLIKNIJ

Warsztaty afrodyzujące z okazji Dnia kobiet w Uroczysku Siedmiu Stawów

Czytelnia | Artykuły > Dział: 

thumb_Uroczysko7Stawow4.jpgCo roku mężczyźni prześcigają się w pomysłach, jak zaskoczyć wybrankę serca oryginalnym prezentem i co zaproponować z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet. Wyjątkowym prezentem będzie możliwość uczestniczenia w warsztatach, które pomogą rozbudzić uczucia i budować bliskość w związku. A wszystko to w klimacie XVI-wiecznego zamku, ukrytego wśród bujnych pól i lasów, niedaleko Wrocławia!

Uroczysko Siedmiu Stawów zaprasza w marcu na weekendowy pobyt, którego główną atrakcją będą warsztaty afrodyzujące. W ich trakcie uczestnicy poznają sekrety afrodyzjaków i kosmetyków naturalnych. Nauczą się, w jaki sposób tworzyć rytuały SPA, które dają ukojenie zmysłom. Będą też mieć możliwość stworzyć własne kosmetyki pielęgnacyjne m.in. otulającą świecę do masażu na ciepło, peeling intensywnie romantyczny czy masujący puder kąpielowy dla dwojga. Warsztaty dostarczą sporej dawki emocji, nowych inspiracji i wspaniałej zabawy, która służy budowaniu bliskości w związku.

W ramach pakietu przewidziane są również: noclegi w komfortowych pokojach, energetyzujące menu bazujące na naturalnych produktach, masaż w SPA, nieograniczony dostęp do strefy wellness – basenu, jacuzzi, sauny i łaźni, jak również możliwość korzystania w rowerów, kijków do Nordic Walking oraz tenisa stołowego.

Uroczysko Siedmiu Stawów to unikatowe miejsce na mapie Polski. Jest to bowiem wyjątkowo udany miraż zabytkowych wnętrz z nowoczesną architekturą i komfortową aranżacją przestrzeni. Czterogwiazdkowy hotel, położony w Goli Dzierżoniowskiej, niedaleko Wrocławia kryje w sobie pierwsze w Polsce SPA by L’Occitane, stworzone we współpracy z uznaną, francuską marką kosmetyczną. Do dyspozycji gości są 33 komfortowo wyposażone pokoje i apartamenty, łącznie 100 miejsc noclegowych. Więcej informacji na www.uroczysko7stawow.pl


Warsztat afrodyzujące odbędą się dn. 5 marca o godz. 15.00 w Uroczysku Siedmiu Stawów pod Wrocławiem

Inf. prasowa / PR director, Ego Public Relations

Warsztaty afrodyzujące z okazji Dnia kobiet
w Uroczysku Siedmiu Stawów | Opinie ↓


sobota, Marzec 5, 2016

Słowa kluczowe: 

↓ może to Cię też zainteresuje: 

KOMENTARZE / OPINIE

A czy jest może gdzieś jakaś demonstracja, prezentacja jak te warsztaty wyglądają i ile takie warsztaty trwają?
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba
może na stronie internetowej coś będzie Wink
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba