Dzisiaj jest: Poniedziałek, 28 maja 2018 Imieniny: Augustyna, Ingi, Jaromira

Informacja na Cyber Oleśnica

OPIS PORADNI DOBRY START, KLIKNIJ

Usługi pogrzebowe

Czytelnia | Artykuły > Dział: 

Usługi pogrzebowe - Cyber Oleśnica Nie daj się naciągnąć na drogie usługi pogrzebowe | Autorem artykułu jest Mateusz Makles. Istnieje wiele trudnych decyzji, które muszą zostać podjęte, gdy zmarł ktoś bliski. Niewielu ludzi myśli wcześniej o organizacji swojego pogrzebu i jest to oczywiście naturalne. Problem pozostaje więc tak naprawdę rodzinie.
Po śmierci bliskiej osoby działamy w pośpiechu, często wykorzystujemy więc usługi pogrzebowe, które są w pobliżu. Jednak nawet w trudnych sytuacjach musimy być inteligentnymi konsumentami. Starajmy się rozważyć następujące informacje przed dokonaniem wyboru, nawet jeśli chodzi o znane firmy pogrzebowe.

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to sprawdzić zakłady pogrzebowe w Internecie. Oznacza to nie tylko poszukiwanie, które z nich są najbliżej twojej okolicy, ale faktycznie przeczytanie opinii o nich. Pamiętaj, aby opierać się na opiniach prawdziwych klientów, ponieważ pozytywne komentarze pisane są nieraz przez wynajęte osoby. Upewnij się, że wybrany dom pogrzebowy ma dobrą reputację i jeśli są jakieś zarzuty, zachowaj się mądrze. Jeśli widzisz, że wiele osób skarży się z różnych powodów w ostatnim czasie, może to być sygnałem ostrzegawczym.

Zadzwoń do domu pogrzebowego i porozmawiaj z właścicielem. Kieruj rozmową tak, aby uzyskać jak najwięcej informacji. Zadawaj trudne pytania. Jeśli czujesz się niewłaściwie traktowany podczas rozmowy bądź zbywany, może być to oznaką, że trzeba szukać gdzie indziej. Ważne jest, aby nie iść do biura zakładu pogrzebowego i od razu decydować się na kompleksowe załatwienie sprawy. Pracownicy mogą być bardzo przekonujący i wykorzystają twój stan psychiczny.

Zapytaj również o szczegóły dotyczące zakupu trumny. Jest ona bardzo drogim elementem kompleksowej usługi zakupionej w zakładzie pogrzebowym. Daj do zrozumienia właścicielowi, że chcesz kupić trumnę bezpośrednio od producenta, gdzie będzie kosztować znacznie mniej. Jeśli dom pogrzebowy odmawia takiego wyjścia, szukaj innej firmy pogrzebowej.

I rada na koniec: nie daj się namówić na usługi, które nie są ci potrzebne! Poszukaj domu pogrzebowego, w którym oferują to, co najważniejsze podczas ceremonii pogrzebowej. Większość elementów, za które ludzie płacą w kompleksowej usłudze, to bezsensowny wydatek i marnotrawstwo. Utarło się, że w czasie żałoby ludzie zgodzą się na wszelkie usługi pogrzebowe, nawet te drogie, i nie będą ich kwestionować. Utrzymanie finansowej świadomości w czasie żałoby jest niezwykle ważne. Pamiętajmy, że nasze życie będzie trwało nadal.

Mimo że to niełatwa sytuacja, poświęć trochę czasu, aby nie dać się oszukać czy naciągnąć na zbędne wydatki, szczególnie w dzisiejszych czasach.

Usługi - zakłady pogrzebowe w Oleśnicy | Opinie ↓


Słowa kluczowe: 

↓ może to Cię też zainteresuje: 

KOMENTARZE / OPINIE

Witam bardzo serdecznie
Gdzie znajduje się dom pogrzebowy w Oleśnicy? prosiłabym o jakiś kontakt do takiego domu pogrzebowego może być numer telefonu, dziękuję!
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba
" usługi pogrzebowe radość - w naszych trumnach będziecie państwo wyglądać jak żywi "
jak bym kiedy otwierał firmę z usługami pogrzebowymi to użyje taki slogan reklamowy Wink
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba
TAK 3  NIE 3  JESZCZE NIE WIEM 0
Skorzystasz?

Ciekawe kto zaznaczył TAK devil
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba
usługi pogrzebowe radość w naszych trumnach będziecie państwo wyglądać jak żywi smiley ja myślę że to hasło reklamowe byłoby w sam raz dla jakiejś firmy pogrzebowej laugh
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba
Ty się tu tak śmiejesz a jeszcze trochę i będzie trzeba robić przymiarki do trumny i gajerka. wink Oczywiście życzę sto lat!!! smileysmileysmiley
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba
A wiesz że to nie jest głupie? Ale z drugiej strony ludzie mogliby firmy nie traktować poważnie, dlatego wątpię by ktoś się na takie hasło zdecydował.
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba
Hania napisał/a: Popieram ten artykuł bo firm a w tym wypadku firmy oferujące usługi pogrzebowe często chcą naciągać i ta moja opinia nie jest z sufitu a wyrobiłam sobie ją czytając opinie wielu innych ludzi. Nie mam pojęcia jak sytuacja wygląda z firmami które oferują usługi pogrzebowe w Oleśnicy ale na pewno trzeba być ostrożnym i najlepiej też posprawdzać oferty wszystkich firm które są w mieście a może też i po za miastem by wybrać najkorzystniejszą ofertę. Ja tak zrobiłam i za trzecim razem trafiłam na dobrą ofertę firmy pogrzebowej. Oferowali to samo co dwie poprzednie a cena była dużo niższa. W zasadzie w każdej branży trafiają się naciągacze a ostrożność jest najlepszym sposobem nad uchronieniem się o zapłacenia niepotrzebnie większych pieniedzy.

bożena napisał/a: czy w olesnicy usługi pogrzebowe prowadzi tylko Chaber czy może jest jeszcze jakiś zakład pogrzebowy z niższymi cenami ? ? 

Binio napisał/a: Znalazłem to: Zakład pogrzebowy Zakładu Miejskiej Gospodarki Komunalnej sp. z o.o.Wileńska 56-400 Oleśnica, woj. dolnośląskie i jeszcze to Augstra Usługi Pogrzebowe ul. Lwowska 23 56-400 Oleśnica, woj. dolnośląskie

Natalia napisał/a: ehh żeby w takiej branży jeszcze ludzi oszukiwać to sama nie wiem... powyższe wskazówki komuś się przydadzą jak się ustrzec przed naciąganiem przez któryś z zakladów pogrzebowych , ale trzeba zaznaczyć że nie wszyskie firmy takie sa ,bo są i uczciwe
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba