Dzisiaj jest: Niedziela, 24 września 2017 Imieniny: Dory, Gerarda, Maryny

Informacja na Cyber Oleśnica


| ARTYKUŁ  |  FIRMĘ   |  KONCERT   |  WYDARZENIE |
TechSystem - dystrybutor klejów i uszczelniaczy | Poniatowice

Czytelnia | Artykuły > Dział: 


techsystem-dystrybutor-klejow-i-uszczelniaczy-poniatowice.jpgFirma TechSystem jest generalnym dystrybutorem profesjonalnych klejów i uszczelniaczy w ofercie posiadamy kleje szybkoschnące (cyjanoakrylowych) Klejów-⁠uszczelniaczy do gwintów śrubowych, past-⁠klejów gwintów rurowych o wysokim stopniu wytrzymałości na ciśnienia. Kleje dwuskładnikowe, pełną ofertę żywic, kleje UV, kleje kosmetyczne.

W stałej ofercie ponad 120 gatunków klejów i uszczelniaczy. Dodatkowo w ofercie posiadamy, aktywatory od klejów w poj 200 i 400 ml, powietrze oleje penetratory w SPRAYACH, oraz KONWERTERY RDZY. Dodatkową ofertą dla naszych klientów jest bardzo szeroka oferta czyściw włókninowych i celulozowych, ręczników papierowych itp.

Zapraszamy do Współpracy.

KONTAKT:

Firma TechSystem, Poniatowice 63

TEL: 794952690
e-mail: kleje.poczta(małpa)o2.pl lub kleje.poczta(małpa)gmail.com


Słowa kluczowe: 

↓ może to Cię też zainteresuje: 

KOMENTARZE / OPINIEDODAJ KOMENTARZ / OPINIĘ LUB ZADAJ PYTANIE
Wpis - komentarz, opinia, pytanie
Portal CyberOlesnica.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść wpisów czytelników. Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami czytelników portalu za które odpowiada sam piszący. CyberOlesnica.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania wpisów, które zawierają wulgaryzmy, są niezgodne z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, obrażają rasy, religie, zawierają reklamy, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail.
CAPTCHA
Zabezpieczenie przed spamem
7 + 3 =
Rozwiąż to proste zadanie matematyczne i wpisz wynik