Dzisiaj jest: Środa, 21 lutego 2018 Imieniny: Eleonory, Lenki, Kiejstuta

Informacja na Cyber Oleśnica


| ARTYKUŁ  |  FIRMĘ   |  KONCERT   |  WYDARZENIE |
Tak Traktują Pacjentów W szpitalu Kliniki Wroclaw. Tragedia

Czytelnia | Artykuły > Dział: 


szpital-klinika-wroclaw_min.jpgWitam. Istna tragedia jak traktują pacjentów w szpitalu we Wrocławiu na Klinikach! O godzinie 3 w nocy dziecko przyjeżdża do szpitala we wroclawiu Kliniki. Dziecko z bardzo bolesnym bólem brzucha. Od godziny 3 przez nastepnych 10godzin noe dostal ani jednego leku przeciwbólowego poprostu tragedia jak traktują pacjentów!

Synek ma dopiero 10mies jest ciezko chory na padaczke lekooporna nie moze tolerowac takich okropnych bólów a lekarze dopuero po 11godzinach stwierdzili ze dadza mu lek poprostu szok!

Zdjecia przedstawiaja jak dziecko ciezko chore trafia do szpitala do brudnej sali bez zadnego sprzetu medycznego ani nawet monitora!

Mam nadzieje ze ktos ta sprawa sie zajmie! To juz druga taka moja sytuacja gdzie pierwszym razem uszkodzili dziecko na stole przy robieniu wklucia centralnego.


szpital-klinika-wroclaw.jpg
szpital-klinika-wroclaw_2.jpg
szpital-klinika-wroclaw_3.jpg

Autor treści: Paweł Sobczak

Słowa kluczowe: 

↓ może to Cię też zainteresuje: 

KOMENTARZE / OPINIE

zdjęcia mówią same za siebie , to jesz szpital !! tragedia jakie warunki
w górę
Już ktoś oddał 1 głos
Do rodziców, nie mogliście do innego szpitala zabrać dziecko podejrzewam że by pomogli bo warunki bardzo słabe... i jeszcze jak lekarze ociagali się za daniem dziecku leku na ból sad
w górę
Już ktoś oddał 1 głos
Ja to bym swojego dziecka nie zostawiła w tym szpitalu,ciekawa jestem czy nie było można wybrać innego szpitalu skoro tam pracują niezbyt kompetentni lekarze...
w górę
Już ktoś oddał 1 głos
dokładnie i jak tak jest w całym szpitalu to dziwne że ten szpital funkcjonuje
w górę
Już ktoś oddał 1 głos
Jestem z Oleśnicy i nigdy nie byłam w tym szpitalu we Wrocławiu ale po zdjęciach widać że warunki jak za PRL  surprise
w górę
Już ktoś oddał 1 głos


DODAJ KOMENTARZ / OPINIĘ LUB ZADAJ PYTANIE
Wpis - komentarz, opinia, pytanie
Portal CyberOlesnica.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść wpisów czytelników. Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami czytelników portalu za które odpowiada sam piszący. CyberOlesnica.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania wpisów, które zawierają wulgaryzmy, są niezgodne z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, obrażają rasy, religie, zawierają reklamy, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail.
CAPTCHA
Zabezpieczenie przed spamem
5 + 8 =
Rozwiąż to proste zadanie matematyczne i wpisz wynik