Dzisiaj jest: Wtorek, 22 sierpnia 2017 Imieniny: Cezarego, Marii, Zygfryda

Informacja na Cyber Oleśnica


| ARTYKUŁ  |  FIRMĘ   |  KONCERT   |  WYDARZENIE |
Światło, co łączy nas ze zmarłymi

Czytelnia | Artykuły > Dział: 


Światło powstaje  z połączenia biegunów: dodatniego i ujemnego. To złączenie przeciwności, jest punktem spotkania dla świata żywych i świata zmarłych. Dlatego w Święto Zmarłych palimy znicze na grobach, aby połączyć nasze myśli, ze światem duchowym.

Samo zapalenie świecy czy wiązanka kwiatów, jest tylko symbolem, że chcemy tego spotkania. Natomiast myśl, która biegnie  ku naszym drogim zmarłym, jest połączeniem  i spotkaniem z nimi. Ważne jest na jakiej fali emocji, ta myśl przebiega.

Każdy z nas chce być szczęśliwy i  tym szczęściem się dzielić z innymi. Jeśli przekazujemy myśli radosne  do naszych zmarłych, to oni się z tego radują i zbliżają się do nas. Jeśli emocje są pełne bólu, łez i żalu, to oni uciekają. Nie są chętni na takie spotkania.

Zobaczyłam to wczoraj na własne oczy. Siedziałam w zadumie nad grobem, mojego zmarłego męża i nagle usiadł na płycie grobowca piękny motylek. Wiedziałam, że to znak od niego. Zamiast się cieszyć z tego pięknego spotkania, uroniłam łzy smutku, żalu oraz tęsknoty. Motylek natychmiast odleciał i już nie wrócił.

Wieczorem w audycji Eli Nowalskiej o umieraniu, zadałam jej pytanie na czacie: czy mój mąż jest po drugiej stronie szczęśliwy? Odpowiedź Eli brzmiała: jego szczęście zależy od tego, czy ty będziesz tu szczęśliwa. Zrozumiałam w całości to przesłanie, choć moje emocje lubią się karmić bólem.

Mamy wszyscy takie programy zamontowane w umysłach, że śmierć jest bolesnym rozstaniem. Łzy, zaś oznaką słusznego cierpienia ciała, po stracie najbliższych. Jedni płaczą, a drudzy znów tłumią ten żal. Wówczas głośno rozmawiają na cmentarzu, aby odsunąć myśli od miejsca pochówku. Tym samym nie przyjmują wiadomości, że kiedyś ich życie zakończy się podobnie jak tych, co już od nas odeszli.

Te dwie skrajności,  nie pozwalają na żadne połączenie  z duszami zmarłych. Naszym zadaniem jako żyjących, jest natomiast skupienie i cisza w której przekazujemy światło  ze świec, do  ukochanych zmarłych. Tym samym pomagamy im osiągnąć stan jasności. To niezmiernie ważne, gdyż oni na to czekają.

Dusza mówi cicho i w ciszy chce przebywać. Ta cisza i przekazywane światło ze zniczy, które tworzy kosmiczny komin, jest mostem łączącym nasz  świat z duchowym. Wówczas jest możliwa mentalna rozmowa z duszami, które znajdują się po drugiej stronie  życia.

Kiedy opadły ze mnie wczoraj emocje, to zaczęłam budować świetlisty most, ze światła zniczy. Wówczas zrobiło się wokół mnie bardzo cicho. Wydawało mi się, że ludzie odeszli z cmentarza. Słychać było tylko głos kapłana, odprawiającego nabożeństwo.

To moje osobiste doświadczenie, jest oznaką, że kontakt ze zmarłymi jest możliwy w chwilach spokoju. Żal i smutek rozłącza nas  i nie pozwala nawiązać komunikacji. Mam na to wiele dowodów, ale wczorajszy Dzień Wszystkich Świętych, był dla mnie potwierdzeniem słuszności tego, o czym piszę.

Jeśli chcemy połączyć się z naszymi zmarłymi, to zapalmy ŚWIATŁO,  nie koniecznie na cmentarzu. Można to zrobić w domu i w ciszy prosić o połączenie poprzez płomień świecy, z duszą osoby zmarłej. W ten sposób nawiążemy kontakt poprzez miłość, która jest światłem i wszystko skleja oraz  łączy.

Niech ten Dzień Za-Duszny będzie dla wszystkich potrzebujących spotkania, dniem radości  i łącznikiem świata żywych oraz umarłych. Nie ma śmierci, gdyż umiera tylko ciało, a dusza się ponownie odradza, w nowym ciele. Nakłada inny garnitur na siebie i żyje  w nowej rzeczywistości ziemskiej.

Dusze wszystko wiedzą i widzą, nasze tu zmagania z życiem. Mogą nam pomóc, gdy je o to poprosimy. Gdy nawiążemy z nimi kontakt mentalny, bo tylko taki jest możliwy, to one nam chętnie doradzą i pomogą w trudnych sytuacjach.

Wysyłajmy światło i miłość do dusz w zaświatach, aby smutek przemienił się w radość. Czas zmienić programy ograniczające  przyzwyczajenia i wejść w nową erę, wolną od żalu i bólu za zmarłymi. Nowy świat potrzebuje innych zasad współżycia między ludźmi, zarówno tu, jak i po drugiej stronie życia.

Autorką artykułu jest Danuta Wachowska | http://danutawachowska.pl


Światło, co łączy nas ze zmarłymi | Opinie ↓


Słowa kluczowe: 

↓ może to Cię też zainteresuje: 

KOMENTARZE / OPINIE

Hej Smile Czy ktoś doświadczył kontaktu ze zmarłym? Jak szukać kontaktu ze zmarłymi? Czy zmarli kontaktują się z wami? Jak byłam mała to próbowałam wywoływać duchy ale nam się nie udało może coś źle robiliśmy. Ale wierzę że po śmierci przechodzimy do innego wymiaru (coś jak niebo) i zagubione dusze są też na ziemi tylko my ich nie widzimy i nie ma ich jak zbadać bo jesteśmy tylko ludźmi.
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba
Pięknie napisane! Tak dosyć nie typowo. smiley Rzekłabym, że zagadkowo i daje do myślenia.
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba


DODAJ KOMENTARZ / OPINIĘ LUB ZADAJ PYTANIE
Wpis - komentarz, opinia, pytanie
Portal CyberOlesnica.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść wpisów czytelników. Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami czytelników portalu za które odpowiada sam piszący. CyberOlesnica.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania wpisów, które zawierają wulgaryzmy, są niezgodne z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, obrażają rasy, religie, zawierają reklamy, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail.
CAPTCHA
Zabezpieczenie przed spamem
6 + 0 =
Rozwiąż to proste zadanie matematyczne i wpisz wynik