Dzisiaj jest: Wtorek, 22 sierpnia 2017 Imieniny: Cezarego, Marii, Zygfryda

Informacja na Cyber Oleśnica


| ARTYKUŁ  |  FIRMĘ   |  KONCERT   |  WYDARZENIE |
Zniszczone po lecie włosy może zregenerować sauna ozonowa

Czytelnia | Artykuły > Dział: 


Sauna ozonowa nawilża i dotlenia włosy. Zabieg zregeneruje włosy zniszczone działaniem promieni słonecznych, wiatru i słonej wody. Stosowany systematycznie zapobiegnie też nadmiernemu przetłuszczaniu się włosów.

Sauna ozonowa wykorzystuje ciepło, pod wpływem którego rozchylają się łuski włosa. Dzięki temu ozon oraz substancje odżywcze i regenerujące szybko i łatwo wnikają w nawet najgłębsze warstwy włosa. Na początku zabiegu fryzjer nakłada na włosy odpowiednio dobrane odżywki lub maski. Następnie klientka siada pod aparatem wytwarzającym parę wodną i ozon. Jest to rodzaj kopuły, wyglądem przypominający tradycyjną suszarkę fryzjerską. Zabieg kończy się strumieniem chłodnego powietrza, który zamyka łuski włosa.

Sam zabieg jednorazowo trwa około 20 minut. Klientka poddaje się mu po uprzednim oczyszczeniu skóry głowy odpowiednimi szamponami i nałożeniu specjalnie do tego dobranych preparatów. Ich wybór uzależniony jest od tego, jaki efekt chcemy uzyskać. Następnie fryzjer schładza skórę głowy i spłukuje ją letnią wodą, żeby domknąć łuski włosa wyjaśnia Monika Banaszkiewicz, właścicielka salonu fryzjerskiego Imagine Yourself, w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.

Zabieg polecany jest osobom, które mają włosy osłabione farbowaniem, zniszczone, przesuszone, zmęczone częstym stosowaniem produktów do stylizacji. Idealnie regeneruje włosy osłabione działaniem promieni słonecznych, wiatru i piasku. Tlen oczyszcza włosy i skórę głowy oraz poprawia ukrwienie skóry.

Tlen ma właściwości bakteriobójcze. Stosując zabiegi z ozonem, działamy także przeciwłupieżowo, przeciwprzetłuszczająco. Po zabiegu z użyciem sauny włosy są dużo bardziej elastyczne, błyszczące, wyglądają  po prostu zdrowiej – wyjaśnia Monika Banaszkiewicz.

Efekty zabiegu w postaci lśniących i gładkich włosów utrzymują się przez kilka tygodni. Jednorazowy zabieg jest dobry dla włosów, które nie potrzebują bardzo głębokiej regeneracji. W innym przypadku ozonoterapię warto powtarzać. Jeśli włosy są bardzo zniszczone, zabieg powinno się wykonać nawet 4-5 razy w miesiącu. Cena pojedynczego zabiegu wynosi ok. 35 zł.

źródło: Agencja Informacyjna NEWSERIA


Sauna ozonowa na włosy | Opinie ↓


Słowa kluczowe: 

↓ może to Cię też zainteresuje: 

KOMENTARZE / OPINIE

Jakie są efekty po saunie na włosy jak wpływa sauna ozonowa na włosy? dziewczyny korzystałyście już z takiej sauny?? I gdzie w Oleśnicy taki zabieg wykonują o ile wykonują a jak nie w Oleśnicy to może we Wrocławiu i jaka jest cena za zabieg sauną ozonową? Czytałam na forum ale tam były ceny podanie w Krakowie a do Krakowa nie będę jechała...
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba
ja od siebie polecam skrzypovitę biorę dwa razy w tygodniu i jest bardzo dobrą witaminą na włosy ,jest skuteczna i tania, włosy są mocne i lśniące i już mi tak nie wypadają no i skrzypovita jest tańsza od tej całej sauny ozonowej , zresztą poczytaj sobie opinie na forum
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba


DODAJ KOMENTARZ / OPINIĘ LUB ZADAJ PYTANIE
Wpis - komentarz, opinia, pytanie
Portal CyberOlesnica.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść wpisów czytelników. Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami czytelników portalu za które odpowiada sam piszący. CyberOlesnica.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania wpisów, które zawierają wulgaryzmy, są niezgodne z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, obrażają rasy, religie, zawierają reklamy, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail.
CAPTCHA
Zabezpieczenie przed spamem
3 + 16 =
Rozwiąż to proste zadanie matematyczne i wpisz wynik