Dzisiaj jest: Środa, 13 grudnia 2017 Imieniny: Dalidy, Juliusza, Łucji
OPIS PORADNI DOBRY START, KLIKNIJ

Ogłoszenia na Cyber Oleśnica

Oleśnica i okolice / + DODAJ OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIE

Pracownik Hurtowni - Magazynier

Miejscowość:

Syców

Typ ogłoszenia:

Oferuję
Miejsce pracy: Syców ul. Szosa Kępińska 63
Region: dolnośląskie

Główne obowiązki magazyniera:
    ▪    Kompletowanie oraz pakowanie zamówień dla klientów
    ▪    Przyjmowanie dostaw
    ▪    Rozmieszczanie towarów w magazynie
    ▪    Inne prace magazynowe
Wymagania:
    ▪    Poszukujemy osób pracowitych, uczciwych, sumiennych oraz dokładnych
    ▪    Mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie
    ▪    Prawo jazdy kat.B
Oferujemy:
    ▪    Stabilną pracę i atrakcyjne wynagrodzenie
    ▪    Zatrudnienie na pełen etat w ramach umowy o pracę
    ▪    Stałe godziny pracy - 7.00 - 16.00 od poniedziałku do piątku
    ▪    Częściowe pokrycie kosztów dojazdu do pracy
    ▪    Pracę dla mężczyzn

Kontakt:

603597164, Adres mailowy: wimpel@o2.pl

Kategoria:

! W razie kontaktu z Ogłoszeniodawcą poinformuj go
że ogłoszenie znalazłeś/aś na CyberOlesnica.pl - dziękujemy

POZOSTAŁE OGŁOSZENIA Z TEJ KATEGORII
Cukiernia zatrudni cukierników oraz pomocników
Cukiernia z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem na rynku zatrudni cukierników.
Praca dla Pań
HR Work Force (APT 6474) jest szybko i dynamicznie rozwijającą się agencją na rynku pośred
Szukam pracy
Witam.Mam 25 lat i poszukuję pracy.Do tej pory pracowałam jako sprzedawca.Mam doświadczeni
Doradca Klienta / Sprzedawca w NEONET-Oleśnica
NEONET SA jest liderem w branży RTV, AGD, IT i nowych technologii.

Niania szuka pracy na terenie Oleśnicy
Szukam pracy jako opiekunka do dziecka na terenie Oleśnicy lub w pobliżu Oleśnicy.
Picker (Sklep Internetowy) - Długołęka / elastyczny grafik
HR Work Force (APT 8948) jest szybko i dynamicznie rozwijającą się agencją na rynku pośred
Zwiększ swoje szanse na lepszą pracę!!!
Poszukujesz pracy już od dłuższego czasu? Zaczynasz wątpić w swoje kwalifikacje?
Praca instalacje prądowe, internet, telefon, monitoring
Mam 32 lata i szukam pracy przy instalacjach teletchnicznych, sieci komputerowych i telefo
Magazynier/operator wózka widłowego
Poszukiwana osoba do pracy na stanowisko magazyniera/operatora wózka widłowego.
Spawacz MAG 135
Zatrudnimy spawaczy MAG z aktualnymi uprawnieniami spawalniczymi.
Oferujemy:
Szukam pracy Bierutów Oleśnica
Witam mam 26 lat. Szukam pracy w Bierutowie lub Oleśnicy.
Monter instalacji sanitarnych
Prężnie rozwijająca się firma TEO Technologie Energii Odnawialnej poszukuje pracowników na
Pracownik Produkcji – Operator maszyn
Progresso dla swojego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukuje osób na stano
Szukam fuchy praca fizyczna Oleśnica i okolice
Podejmę się pracy dorywczo, wszelkiej pracy fizycznej także fuchy w Oleśnicy lub okolicy.
Szukam pracy pomocnik na budowie Oleśnica i okolice
Mam 27 lat, posiadam wykształcenie zawodowe hydraulik i średnie budowlane i poszukuje prac

Strony