Dzisiaj jest: Wtorek, 23 stycznia 2018 Imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy
OPIS PORADNI DOBRY START, KLIKNIJ

Ogłoszenia na Cyber Oleśnica

Oleśnica i okolice / + DODAJ OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIE

Młodszy Projektant Konstrukcji Żelbetowych

Miejscowość:

Wrocław

Typ ogłoszenia:

Oferuję
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Zadania:
·         wykonywanie rysunków zbrojeniowych, szalunkowych i pozycyjnych
·         koordynacja prac z Klientem
·         udział w tworzeniu standardów biura w zakresie konstrukcji żelbetowych

Wymagania:
·         wykształcenie wyższe budowlane (mile widziane w specjalności konstrukcje budowlane)
·         min. rok doświadczenia w projektowaniu konstrukcji żelbetowych
·         umiejętność tworzenia rysunków zbrojeniowych, szalunkowych
·         umiejętność czytania dokumentacji projektowej (w tym obliczenia statyczne)
·         komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:
·         umowę o pracę i stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
·         atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne + premie
·         pracę stacjonarną we Wrocławiu
·         możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia specjalistycznego, technicznego doświadczenia

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji za pomocą poniższego linku:

lub drogą mailową:
Kontakt telefoniczny z Joanną Grabowską pod nr:

Zdjęcie:

Kontakt:

518 215 122, joanna@pracownicybudowlani.pl

Kategoria:

! W razie kontaktu z Ogłoszeniodawcą poinformuj go
że ogłoszenie znalazłeś/aś na CyberOlesnica.pl - dziękujemy

POZOSTAŁE OGŁOSZENIA Z TEJ KATEGORII
Mechanik
Firma transportowa Silva Sp. z o.o.
Pracownik produkcji
PRACA NA PRODUKCJI Miejsce pracy: Byków
GŁÓWNE OBOWIĄZKI
Kontroler przyjęcia surowca
Firma Transportowo - Usługowa SILVA wchodząca w skład Grupy Kronospan poszukuje do pracy k
Kierowca C+E
Szukam pracy
Dziewczyna 21 lat,szuka pracy na terenie Oleśnicy w godzinach od 8-16 .

Szukam pracy układanie towaru, praca na kasie lub produkcja
Mam 26 lat bez nałogów nie karany, sumienny dokładny, dyspozycyjny , wykształcenie po
Pracownik magazynu niedaleko Oleśnicy
Agencja Pracy Uniapol oferuje pracę w zakładzie produkcyjnym w Bykowie.
Pracownik produkcyjny
Jesteśmy grupą spółek zajmującą się produkcją mebli tapicerowanych oraz materaców.
Poszukuję pracownika biurowego, spedytor
zatrudnię na pełny etat pracownika biurowego w transpo

Strony