Dzisiaj jest: Środa, 26 lipca 2017 Imieniny: Anny, Mirosławy, Joachima
OPIS PORADNI DOBRY START, KLIKNIJ

Ogłoszenia na Cyber Oleśnica

Oleśnica i okolice / + DODAJ OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIE

Pracownik produkcji 3700 zł brutto

Miejscowość:

Oleśnica

Typ ogłoszenia:

Oferuję

Wynagrodzenie:

3700
PMI Solutions Sp. z o. o. - Agencja Pracy Tymczasowej, numer certyfikatu 930 dla swojego Klienta poszukuje osób na stanowisko:
Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Oleśnica.

Nie wymagamy doświadczenia.

WYMAGANIA:
- zdolności manualne
- gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

OBOWIĄZKI:
- obsługa maszyn produkcyjnych
- bieżące prace na hali produkcyjnej

OFERUJEMY:
- pracę od poniedziałku do piątku
- atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
- dodatkowo płatne nadgodziny i godziny nocne
- szkolenie stanowiskowe
- umowę o pracę tymczasową
- możliwość przejścia na umowę bezpośrednio z firmą

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swoich aplikacji na adres: rekrutacja158@gmail.com lub o kontakt telefoniczny.

Kontakt:

530934472 ; rekrutacja158@gmail.com

Kategoria:

! W razie kontaktu z Ogłoszeniodawcą poinformuj go
że ogłoszenie znalazłeś/aś na CyberOlesnica.pl - dziękujemy

POZOSTAŁE OGŁOSZENIA Z TEJ KATEGORII
Sprzedawca Kik
Poszukiwani sprzedawcy do sklepu Kik w Oleśnicy .
16,31zł/h Monterzy/rki poszukiwani
Adecco Polnad Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364

Pomoc Apteczna - Oleśnica
Apteka Gemini posiadająca ponad 80 aptek stacjonarnych zlokalizowanych na terenie całej Po
Poszukuję pracy,jako opiekunka do dziecka
Poszukuję pracy w charakterze opiekunki do dziecka .Jestem osobą sumienną i uczciwą.Moim a
Płatny staż + darmowe szkolenie - spawacz MAG/TIG lub magazynier
Jeśli jesteś osobą w wieku 18-24 lata, nie pracujesz, nie uczysz się w systemie stacjonarn
PRACA NA PRODUKCJI Miejsce pracy: Byków
GŁÓWNE OBOWIĄZKI
Poszukuje osoby na stanowisko Szef kuchni/Szefowa kuchni
W związku ze dynamicznym rozwojem obiektu, Hotel Garden poszukuje osoby na stanowisko Szef
Szukam pracy
Dziewczyna 21 lat,szuka pracy na terenie Oleśnicy w godzinach od 8-16 .

Oferuję pracę na produkcji- od zaraz!
InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej,
Szukam pracy układanie towaru, praca na kasie lub produkcja
Mam 26 lat bez nałogów nie karany, sumienny dokładny, dyspozycyjny , wykształcenie po
Pracownik produkcyjny
Jesteśmy grupą spółek zajmującą się produkcją mebli tapicerowanych oraz materaców.

Strony