Dzisiaj jest: Piątek, 23 czerwca 2017 Imieniny: Albina, Wandy, Zenona
OPIS PORADNI DOBRY START, KLIKNIJ

Ogłoszenia na Cyber Oleśnica

Oleśnica i okolice / + DODAJ OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIE

Praca na produkcji-Raków

Miejscowość:

Raków

Typ ogłoszenia:

Zlecę

Zł na godzinę:

15

Wynagrodzenie:

2520+premie
HR Work Force (APT8948) jest szybko i dynamicznie rozwijającą się agencją na rynku pośrednictwa pracy. Nasza Firma świadczy profesjonalne usługi w zakresie Pracy Tymczasowej i szeroko pojętego Outsourcingu Personalnego.

Dla naszego Klienta – firmy produkującej elementy z zakresu AGD - elementy urządzeń elektronicznych (m.in. kuchenki, piekarniki, płyty grzewcze, rożna, iskrowniki, planiki) poszukujemy osób chętnych do podjęcia zlecenia na produkcji. Firma mieści się w miejscowości Raków pomiędzy Oleśnicą a Długołęką.

Zakres obowiązków:
- kompletowanie, składanie, montaż elementów
- pakowanie i przygotowanie do wysyłki elementów elektronicznych

Oferujemy:
- umowę zlecenia
- 2 zmiany od poniedziałku do piątku (6:00-14:00, 14:00-22:00)
- wynagrodzenie 15 zł/brutto/godz. + premia

Wymagamy:
- gotowość do podjęcia zlecenia w pełnym wymiarze godzin od zaraz
- dyspozycyjności w systemie 2 zmianowym (06:00-14:00, 14:00-22:00) od poniedziałku do piątku

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV wraz z załączoną klauzulą:“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Kontakt:

natalia.tomkowska@hrworkforce.pl

Kategoria:

! W razie kontaktu z Ogłoszeniodawcą poinformuj go
że ogłoszenie znalazłeś/aś na CyberOlesnica.pl - dziękujemy

POZOSTAŁE OGŁOSZENIA Z TEJ KATEGORII
Kontroler jakości z uprawnieniami na wózki widłowe
Pilnie poszukujemy kontrolerów jakości z uprawnieniami na wózki widłowe.
Automatyk-Elektryk w Browarze Namysłów
Jeśli szukasz pracy w swoim zawodzie i chcesz ją podjąć od zaraz, jeśli interesuje Cię pra
Praca przy dociepleniach
Zatrudnię do prac elewacyjnych.Więcej informacji telefonicznie.Praca rowniez dla.obcokrajo
Szukam pracy jako DJ
Szukam PRACY jako DJ bądź nawiążę współpracę chętnie z klubem oraz mogę przeprowadzić szko
Szukam pracy jako manicurzystka
Od 2011 roku zajmuję się stylizacją paznokci.
Zatrudnimy monterów okien z doświadczeniem
BestOkna.pl to dynamicznie rozwijająca się firma z Oleśnicy, działająca w
Magazynier
Grupa Kapitałowa „SPECJAŁ” - Lider dystrybucji artykułów spożywczych poszukuje kandydatów
Pomoc kuchenna, obsługa gości
Bar z domowym jedzeniem we Wrocławiu nie daleko dworca nadodrze poszukuje osoby do pracy,
Praca w barze
Praca w barze z jedzeniem domowym we Wrocławiu nie daleko PKP WROCŁAW NADODRZE ul.
Szukam dorywczej pracy
36 letni mężczyzna solidny z doświadczeniem i bez nałogów poszukuje pracy fizycznej dorywc
Pilnie szukam pracy
Witam, pilnie szukam jakiejkolwiek pracy w Bierutowie, mam 27 lat jestem dyspozycyjna posi

Strony