Dzisiaj jest: Środa, 20 września 2017 Imieniny: Eustachego, Faustyny, Renaty
OPIS PORADNI DOBRY START, KLIKNIJ

Ogłoszenia na Cyber Oleśnica

Oleśnica i okolice / + DODAJ OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIE

Praca na produkcji-Raków

Miejscowość:

Raków

Typ ogłoszenia:

Zlecę

Zł na godzinę:

15

Wynagrodzenie:

2520+premie
HR Work Force (APT8948) jest szybko i dynamicznie rozwijającą się agencją na rynku pośrednictwa pracy. Nasza Firma świadczy profesjonalne usługi w zakresie Pracy Tymczasowej i szeroko pojętego Outsourcingu Personalnego.

Dla naszego Klienta – firmy produkującej elementy z zakresu AGD - elementy urządzeń elektronicznych (m.in. kuchenki, piekarniki, płyty grzewcze, rożna, iskrowniki, planiki) poszukujemy osób chętnych do podjęcia zlecenia na produkcji. Firma mieści się w miejscowości Raków pomiędzy Oleśnicą a Długołęką.

Zakres obowiązków:
- kompletowanie, składanie, montaż elementów
- pakowanie i przygotowanie do wysyłki elementów elektronicznych

Oferujemy:
- umowę zlecenia
- 2 zmiany od poniedziałku do piątku (6:00-14:00, 14:00-22:00)
- wynagrodzenie 15 zł/brutto/godz. + premia

Wymagamy:
- gotowość do podjęcia zlecenia w pełnym wymiarze godzin od zaraz
- dyspozycyjności w systemie 2 zmianowym (06:00-14:00, 14:00-22:00) od poniedziałku do piątku

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV wraz z załączoną klauzulą:“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Kontakt:

natalia.tomkowska@hrworkforce.pl

Kategoria:

! W razie kontaktu z Ogłoszeniodawcą poinformuj go
że ogłoszenie znalazłeś/aś na CyberOlesnica.pl - dziękujemy

POZOSTAŁE OGŁOSZENIA Z TEJ KATEGORII
Praca w charakterze ankietera
W związku z realizacją projektu badawczego, firma Openfield Sp. z o.o.
Szukam pracy jako manicurzystka
Od 2011 roku zajmuję się stylizacją paznokci.
Pomoc kuchenna, obsługa gości
Bar z domowym jedzeniem we Wrocławiu nie daleko dworca nadodrze poszukuje osoby do pracy,
Magazynier
Grupa Kapitałowa „SPECJAŁ” - Lider dystrybucji artykułów spożywczych poszukuje kandydatów
Zatrudnimy monterów okien z doświadczeniem
BestOkna.pl to dynamicznie rozwijająca się firma z Oleśnicy, działająca w
Praca w barze
Praca w barze z jedzeniem domowym we Wrocławiu nie daleko PKP WROCŁAW NADODRZE ul.
Szukam dorywczej pracy
36 letni mężczyzna solidny z doświadczeniem i bez nałogów poszukuje pracy fizycznej dorywc
Pilnie szukam pracy
Witam, pilnie szukam jakiejkolwiek pracy w Bierutowie, mam 27 lat jestem dyspozycyjna posi
Pracownik poszukiwany - Kontrola jakości
Human&Hunter agencja doradztwa personalnego poszukuje pracowników na stanowisko :
Szukam pracy jako pizzer w Oleśnicy
Mam na imię Artur jestem pizzerem kucharzem i posiadam duże doświadczenie przy wyrobie i p
Szwaczka Oleśnica i okolice
Firma LAMAR z siedzibą w Smardzowie (między Wrocławiem, a Oleśnicą) posiada blisko 25 – le

Strony