Dzisiaj jest: Wtorek, 23 stycznia 2018 Imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy
OPIS PORADNI DOBRY START, KLIKNIJ

Ogłoszenia na Cyber Oleśnica

Oleśnica i okolice / + DODAJ OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIE

Lider zmiany

Miejscowość:

Ostrzeszów
Jesteśmy grupą spółek zajmującą się produkcją mebli tapicerowanych oraz materaców. Z powodzeniem istniejemy na rynku od 2000 roku. Posiadamy bogaty park maszynowy oraz jeden z najnowocześniejszych magazynów logistycznych w Polsce. Wyróżniają nas dynamiczny rozwój oraz partnerska kultura organizacyjna.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy prowadzimy rekrutację na stanowisko: Lidera zmiany.

Do głównych zadań osób na tym stanowisku należy: nadzór nad prawidłowym i terminowym przebiegiem powierzonych zadań, .Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) na adres firmy. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Kontakt:

rekrutacja@skaltex.pl

Kategoria:

! W razie kontaktu z Ogłoszeniodawcą poinformuj go
że ogłoszenie znalazłeś/aś na CyberOlesnica.pl - dziękujemy

POZOSTAŁE OGŁOSZENIA Z TEJ KATEGORII
Mechanik
Firma transportowa Silva Sp. z o.o.
Pracownik produkcji
PRACA NA PRODUKCJI Miejsce pracy: Byków
GŁÓWNE OBOWIĄZKI
Kontroler przyjęcia surowca
Firma Transportowo - Usługowa SILVA wchodząca w skład Grupy Kronospan poszukuje do pracy k
Kierowca C+E
Szukam pracy
Dziewczyna 21 lat,szuka pracy na terenie Oleśnicy w godzinach od 8-16 .

Szukam pracy układanie towaru, praca na kasie lub produkcja
Mam 26 lat bez nałogów nie karany, sumienny dokładny, dyspozycyjny , wykształcenie po
Pracownik magazynu niedaleko Oleśnicy
Agencja Pracy Uniapol oferuje pracę w zakładzie produkcyjnym w Bykowie.
Pracownik produkcyjny
Jesteśmy grupą spółek zajmującą się produkcją mebli tapicerowanych oraz materaców.
Poszukuję pracownika biurowego, spedytor
zatrudnię na pełny etat pracownika biurowego w transpo

Strony