Dzisiaj jest: Środa, 24 maja 2017 Imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny
OPIS PORADNI DOBRY START, KLIKNIJ

Ogłoszenia na Cyber Oleśnica

Oleśnica i okolice / + DODAJ OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIE

​Kasjer - Sprzedawca na Stacji Paliw PKN Orlen S.A

Miejscowość:

Smardzów

Typ ogłoszenia:

Oferuję
Kasjer - Sprzedawca na Stacji Paliw PKN Orlen S.A.

Miejsce pracy: Smardzów (pow. oleśnicki)
Region: dolnośląskie

Wynagrodzenie: 2 - 3 tys. zł

Opis stanowiska:
- dbanie o porządek oraz ekspozycję towarów na terenie stacji,
- obsługa klientów zgodnie ze standardem,
- przyjmowanie dostaw

Wymagania:
- uczciwość,
- punktualność,
- odpowiedzialność
- życzliwość.

Oferujemy:
stabilizację zawodową i finansową - po pozytywnym zakończeniu okresu próbnego proponujemy długoterminową umowę o pracę, pracę dostosowaną do Twoich potrzeb (umowa o pracę, umowa zlecenie - Ty wybierasz!) elastyczny grafik pracy zależny od Ciebie (praca na pełny / niepełny etat) atrakcyjne, regularnie wypłacane wynagrodzenie + premia sprzedażowa + premia uznaniowa (zarobki nawet do 3000zł miesięcznie!) miłą atmosferę w pracy, ambitny zespół, kartę rabatową na paliwo / art. spożywcze dla pracowników stacji, atrakcyjny abonament telefoniczny w sieci Plus

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres sp.rekrutacja@onet.pl lub kontakt telefoniczny - 696 259 315.

Zdjęcie:

Kontakt:

sp.rekrutacja@onet.pl, tel. 696 259 315

Kategoria:

! W razie kontaktu z Ogłoszeniodawcą poinformuj go
że ogłoszenie znalazłeś/aś na CyberOlesnica.pl - dziękujemy

POZOSTAŁE OGŁOSZENIA Z TEJ KATEGORII
Poszukiwane Hostessy - Oleśnica
Poszukiwane młode, inteligentne, komunikatywne osoby do pracy przy imprezie plenerowej w O
Szukam pracy
Witam,szukam pracy od połowy czerwca do końca sierpnia.
Praca w barze
Praca w barze z jedzeniem domowym we Wrocławiu nie daleko PKP WROCŁAW NADODRZE ul.
POSZUKIWANE HOSTESSY - 3 dziewczyny i 2 chłopaków - OLEŚNICA
Specjalista ds. klienta zagranicznego i handlu branża GSM
Celem naszej rekrutacji jest znalezienie osoby, która będzie wykonywała zadania handlowca
Kelnerka / barmanka
Witam, szukam pracy od zaraz jako kelnerka/barmanka.
Szukam pracy jako programista w Oleśnicy
Jestem programistą PHP, Android, Java, HTML z ponad 4 letnim doświadczeniem a od ponad rok
Praca na weekendy
Przyjmę do pracy osobę na stanowisko sprzedawca. Praca lekka i przyjemna.
Szukam dodatkowej pracy w Oleśnicy
Szukam dodatkowej pracy jako asystentka stomatologiczna w Oleśnicy.

Strony