Dzisiaj jest: Wtorek, 23 stycznia 2018 Imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy
OPIS PORADNI DOBRY START, KLIKNIJ

Ogłoszenia na Cyber Oleśnica

Oleśnica i okolice / + DODAJ OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIE

Doradca Klienta

Miejscowość:

Oleśnica

Wynagrodzenie:

3500-8500
OLEŚNICA! Futuro Finance otwiera nową plaćówkę franczyzową!

Chcesz efektywnie wykorzystywać dotychczasowe doświadczenie, praca w kontakcie z Klientem to Twój żywioł? – Rozwijaj się razem z nami!

Co będzie należało do Twoich zadań?
- budowanie portfela Klientów Biznesowych
- aktywne wsparcie Klienta na każdym etapie współpracy z bankiem w zakresie przygotowania umowy kredytowej
- realizacja planów sprzedażowych
- kontakt telefoniczny i bezpośredni z klientem

Co chcemy Ci zaproponować?
- długofalową współpracę w oparciu o umowę o pracę,
- stałą podstawę wynagrodzenia + atrakcyjny system premiowy
- realną szansę rozwoju i awansu,
- kompleksowe szkolenie wdrażające, cykliczne szkolenia miesięczne,
- konkursy motywacyjne,
- pakiet benefitów.

Czego od Ciebie oczekujemy?
- otwartości i umiejętności nawiązywania trwałych relacji,
- swobody w wypowiadaniu się i komunikacji,
- nastawienia na realizację postawionych celów,
- zaangażowania i chęci rozwoju.

Aplikuj, nie czekaj i prześlij swoje CV!

Zdjęcie:

Kontakt:

Michał Grabowski 739 252 808/ mail michal.grabowski@futurofinance.pl

Kategoria:

! W razie kontaktu z Ogłoszeniodawcą poinformuj go
że ogłoszenie znalazłeś/aś na CyberOlesnica.pl - dziękujemy

POZOSTAŁE OGŁOSZENIA Z TEJ KATEGORII
Mechanik
Firma transportowa Silva Sp. z o.o.
Pracownik produkcji
PRACA NA PRODUKCJI Miejsce pracy: Byków
GŁÓWNE OBOWIĄZKI
Kontroler przyjęcia surowca
Firma Transportowo - Usługowa SILVA wchodząca w skład Grupy Kronospan poszukuje do pracy k
Kierowca C+E
Szukam pracy
Dziewczyna 21 lat,szuka pracy na terenie Oleśnicy w godzinach od 8-16 .

Szukam pracy układanie towaru, praca na kasie lub produkcja
Mam 26 lat bez nałogów nie karany, sumienny dokładny, dyspozycyjny , wykształcenie po
Pracownik magazynu niedaleko Oleśnicy
Agencja Pracy Uniapol oferuje pracę w zakładzie produkcyjnym w Bykowie.
Pracownik produkcyjny
Jesteśmy grupą spółek zajmującą się produkcją mebli tapicerowanych oraz materaców.
Poszukuję pracownika biurowego, spedytor
zatrudnię na pełny etat pracownika biurowego w transpo

Strony