Dzisiaj jest: Wtorek, 21 listopada 2017 Imieniny: Janusza, Marii, Reginy
OPIS PORADNI DOBRY START, KLIKNIJ

Ogłoszenia na Cyber Oleśnica

Oleśnica i okolice / + DODAJ OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIE

Doradca Klienta

Miejscowość:

Oleśnica

Typ ogłoszenia:

Oferuję
Misja Osadkowski SA:
 Kompleksowe zaopatrzenie rolnictwa, poprzez świadczenie obsługi na jak najwyższym poziomie.

W związku z rozwojem Biura Obsługi Klienta poszukujemy kolejnych Kandydatów na stanowisko:

Doradca Klienta / Młodszy Doradca Klienta

 Miejsce pracy: Oleśnica

 Zakres obowiązków:
•Kompleksowa obsługa Klienta - drogą telefoniczną
•Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientem
•Telefoniczne pozyskiwanie Klientów i obsługa posprzedażowa
•Przygotowywanie ofert handlowych
•Realizacja planów sprzedażowych
•Wspieranie Przedstawicieli Handlowych w zakresie planowania i organizacji pracy
•Przeprowadzanie akcji marketingowych

 Wymagania:
•Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku (związanym z telefoniczną obsługą klienta)
•Obsługa komputera (pakiet MS Office, CRM)
•Odpowiedzialność, dobra organizacja czasu pracy
•Umiejętność pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku
•Inicjatywa, kreatywność, umiejętność pracy w zespole
•Komunikatywność

Oferujemy:
•Stabilne zatrudnienie
•Wynagrodzenie podstawowe oraz premia na której wysokość masz wpływ
•Pakiet prywatnej opieki medycznej oraz świadczenia pozapłacowe
•Możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego oraz rozwoju
•Jasne zasady współpracy oraz profesjonalne środowisko pracy

 Prosimy o dołączenie klauzuli zawierającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

 Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

 Rodzaj pracy: Pełny etat

Zdjęcie:

Kategoria:

! W razie kontaktu z Ogłoszeniodawcą poinformuj go
że ogłoszenie znalazłeś/aś na CyberOlesnica.pl - dziękujemy

POZOSTAŁE OGŁOSZENIA Z TEJ KATEGORII
Inżynier budowy
Firma budowlana, istniejąca na rynku ponad 35 lat, specjalizująca się w budownictw
Technolog produkcji
Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby do pracy jako Technolog Produkcji
Kelnerka / barmanka
Witam, szukam pracy od zaraz jako kelnerka/barmanka.
Szukam pracy jako programista w Oleśnicy
Jestem programistą PHP, Android, Java, HTML z ponad 4 letnim doświadczeniem a od ponad rok
Szukam dodatkowej pracy w Oleśnicy
Szukam dodatkowej pracy jako asystentka stomatologiczna w Oleśnicy.
Praca dla audytora w Oleśnicy.
Poszukuję chętne osoby do pracy w charakterze audytora.
Montażysta meblowy
Это вакансия открыта и для украинских граждан. Пожалуйста, подавайте ваше резюме.
Pakowanie kosmetyków
Obecnie dla naszego klienta poszukujemy pracowników na stanowisko Pakowacza.
Media Expert to największa sieć elektromarketów RTV, AGD, IT i multimediów w Polsce – popr
Doradca ds. Sprzedaży i Usług
Media Expert to jeden z liderów w branży RTV, AGD, IT/MM.
Praca na magazynie
Zatrudnię magazynierów z uprawnieniami na wózek widłowy. Praca od pon.-pt.

Strony