Nowe Ogłoszenie > Operator ładowarki
Nowe Ogłoszenie > Mechanik
Nowe Ogłoszenie > Pracownik produkcji
Nowe Ogłoszenie > Kołyska TROLL Anna Gilder Crib
Nowe Ogłoszenie > Kontroler przyjęcia surowca
Nowe Ogłoszenie > Kierowca C+E
Nowe Ogłoszenie > Budowlaniec
Dzisiaj jest: Poniedziałek, 22 stycznia 2018 Imieniny: Dominiki, Mateusza, Wincentego

Informacja na Cyber Oleśnica


| ARTYKUŁ  |  FIRMĘ   |  KONCERT   |  WYDARZENIE |
Plan komunistów - doprowadzić USA do upadku - Film Dokumentalny

Czytelnia | Artykuły > Dział: 


thumb_rosja-niszczycielski-komunizm.jpgFilm ukierunkowany jest na USA, ale także i na Polskę oraz inne państwa chrześcijańskie , które to państwa od dziesięcioleci przesiąknięte są przez niemiecką, rosyjską agenturę - przez marksistów, leninistów - komunistów. Poniżej krótki fragment tekstu jak komuniści wpływają na umysły naszych dzieci, ale także i na nas samych, aby mieć wpływ nad ludzkim umysłem - trzeba odciągnąć go od Boga - trzeba społeczeństwu robić pranie mózgu.

Szkoły publiczne są największym źródłem wpływów na świadomość dzieci, na kształtowanie ich myślenia, postrzegania świata. Jeśli macie tylko taką możliwość, to uczcie dzieci w domu lub zapiszczcie je do chrześcijańskich szkół. Dzieci uczone w szkołach domowych, w szkołach chrześcijańskich są uczone w prawdzie. Nasze dzieci muszą zostać nauczone zawartego w Piśmie Świętym biblijnego światopoglądu.

Lewica pracuje od dekad, aby odciągnąć ludzi od Boga i jego praw. A my musimy być zdolni poświęcić co tylko trzeba, by znów skierować nasz kraj ku dobremu. Nasza historia pokazuje, że zawsze musieliśmy płacić wysoką cenę za zachowanie i ochronę tej wspaniałej ziemi.

Zachęcam do oglądnięcia filmu, ukazującego jaki wpływ ma komunistyczna agentura, marksizm kulturowy na niszczenie rodziny, spokoju, porządku, wolności, sprawiedliwości, tożsamości narodowych, jednym słowem - NORMALNOŚCI

Nadesłał: Maciej Marek

Dlaczego twoim zdaniem marksizm kulturowy to zło | Opinie ↓


Słowa kluczowe: 

↓ może to Cię też zainteresuje: 

KOMENTARZE / OPINIE

marksizm kulturowy to zło bo niszczy rodzinę doprowadza do braku wolności i normalnego życia co widać chociażby na przykładzie Niemiec i Rosji , tam nie ma wolnych mediów a media jak i też szkolnictwo narzuca ludziom myślenie żeby się nie sprzeciwiać władzy

mam 21 lat ale dużo oglądam filmów i czytam na temat Unii Europejskiej Rosji Niemiec i mam rozeznanie kto tam sprawuje władzę

pozdrawiam
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba
Ehh odwieczna walka dobra ze złem. Nie tylko Rosja ale także i Chiny oraz Niemcy chcą panować nad światem. Polska okupowana jest przez Niemcy i Rosję od dziesiątek lat tylko teraz głównie gospodarczo no i media, które działają na szkodę Państwa Polskiego. W Ameryce Północnej (USA) jest podobnie, a to za sprawą rosyjsko-niemieckiej agentury, która weszła prawie do każdej dziedziny życia, a ich zadaniem jest zwodzenie ludzi, manipulacja ich umysłami. Udaje im się to, bo widzę to po niektórych znajomych, którzy dzięki np. oglądaniu TVN uważają, że patriotyzm to zło. Tak im lewaki mózgi preparują, że do tego to doszło. Gdyby nie patriotyzm, to by tu nas nie było, bo i państw narodowych by nie było! Żylibyśmy w dyktaturze pod warunkiem że byśmy byli na świecie. W dyktaturze gorszej jak w Korei północnej. Obudzcie się ludzi, bo wyznawcy Marksa i Lenina mają bardzo duży wpływ na wasze myślenie, aby osiągnąć swój cel, czyli rząd światowy robiący z ludźmi co im się podoba. Reżim, zamordyzm, brak wolności, strach, upadek ludzkości.
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba
bardzo dobry dokument ! ten film dobrze pokazuje jak marksiści i leniniści niszczą świat piorąc ludziom umysły aby nimi zawładnąć, właśnie komunistom o to chodzi aby odciągnąć od Boga bo wówczas człowiek będzie dla nich bardzo łatwo zwierzyną którą pod różnymi kłamliwymi pretekstami będą nimi manipulować aby słuchała się władzy a w rzeczywistości tym komunistom chodzi o doprowadzenie do tego aby zwykły człowiek był im poddany i zapierdzielał na nich... to bardzo szeroki temat żeby to tak opisać ale takie gender, propagowanie homoseksualizmu, aborcja, mówienie że Boga nie ma to tylko malutka część tego żeby ludzi ogłupiać czego celem jest chociażby depopulacja ludności aby jeszcze łatwiej można było nimi kontrolować jak powstałby rząd światowy... u nas w Polsce do propagowania tych ideologii marksistów i leninistów służy chociażby tvn , gazeta wyborcza , oraz inne lewackie media ... tym komuchom marzy się zmniejszyć depopulację ludzi pod różnymi pretekstami i panować nad resztą ludzi, robić z nimi co się chce i dlatego próbują ludziom wmawiać że Boga nie ma bo dla ludzi wierzących największą wartością jest Bóg Stworzyciel i rodzina , a dla komunistów to bardzo duża przeszkoda !! Oby więcej takich filmów dokumentalnych powstawało i też w kontekście Polski jaki lewackie niemcy i rosja od dziesięcioleci mają zły wpływ na Polaków !
w górę
Daj łapkę w górę, jeśli komentarz Ci się podoba


DODAJ KOMENTARZ / OPINIĘ LUB ZADAJ PYTANIE
Wpis - komentarz, opinia, pytanie
Portal CyberOlesnica.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść wpisów czytelników. Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami czytelników portalu za które odpowiada sam piszący. CyberOlesnica.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania wpisów, które zawierają wulgaryzmy, są niezgodne z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, obrażają rasy, religie, zawierają reklamy, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail.
CAPTCHA
Zabezpieczenie przed spamem
2 + 3 =
Rozwiąż to proste zadanie matematyczne i wpisz wynik